Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Matke22 evo nek Zdjelar ispomaze Jojica levo, Asano nek ore desno.. sprdam se, ali nema mnogo drugih resenjaC0C0FC5E-E95B-428E-BB99-86D3B5C8F05C.jpeg
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Jedno vrlo dobro izlaganje Stanojevića. Zato je potrebno strpljenje. Kao velika grobarčina verujem da će uraditi sve da nas dovede u red.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@President
To mi se svidja, jer preuzima odgovornost za rezultate izjavom da je to hteo. Za sada je start ispod očekivanja, ali opet stanje tima koje je zatekao delom utiče na dva neuspeha.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Igrao je čini mi se 6 utakmica za Larisu i nije tamo zadovoljio. Šta dalje onda polemisati. Nemam pozitivno mišljenje o njemu, neću biti potpuno iskren i reći kakav je to igrač. Jedva sam čekao u prvom mandatu da mu vidim leđa, davno naša škola nije izbacila lošijeg igrača od njega. Nema konstituciju za štopera, a nema ni potrebnu brzinu i karakteristike da bi bio desni bek. Jedino dobro što vidim kod njega je to što je došao na pozajmicu i što će otići kad mu istekne. Voleo bih da grešim ali mislim da nema kvaliteta da bude igrač Partizana. Ponavljamo grešku iz Svetinog prvog mandata gde je jednom tehničkom obučenom igraču kakav je Valiente bio, bio potreban skroz suprotan profil partnera, isto tako sada je promašeno dovođenje Svete zbog glupog pravila o bonusima. Banjaku treba neko drugačiji, jedino ako je cilj da se igra 3-5-2.

Što se tiče pozicije desnog beka nadam se da ćemo na zimu dovesti adekvatno pojačanje. Opet pravimo grešku jer ispred nosa imamo mladog igrača koji poseduje kvalitete za poziciju desnog beka, dakle ispunjava bonus pravilo a ima 20 više seniorskih utakmica od Svete i nije kiksara. I onda kad dovedemo jsl livadara kažemo kako se ne treba pojačavati iz lige jer nemaju dovoljni kvalitet za nas, a mi smo brat bratu propustili bar 5 kvalitetnih igrača ispod radara.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Za sledeću sezonu?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Daleko je Evropa...
Do Evrope ima još 2 puta ceo tim da izmenimo, Stojković će verovatno u penziju, Obradović ima ugovor do kraja sezone, Zdjelaru ističe ugovor na kraju sezone, Holender i Sveta Marković su na pozajmicama do kraja sezone...
Nerealno je sada praviti neku postavu za Evropu.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Фали ти и Миљковић.:icon-biggrin:Неће Станојевић почињати без четири играча у задњој линији.Овакав систем би код Сава или неког офанзивнијег тренера можда и могли очекивати али код Станојевића је ово немогућа мисија.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Mislim da je Holender doveden kao opcija vise na klupi i prva zamena za Bajbeka. Tako da njega ne bih racunao za prvu postavu ali mozda dobije vecu minutazu u pocetku dok Bajbek ne uhvati zalet. Stevanovic je zacementiran levo i jos taj jedan bonus igrac ce najverovatnije biti Markovic, a ne Popovic kao do sada jer mi se cini da je Stanojevic nekako izmedju redova i aludirao na to da ce dovodjenjem bonus igraca u defanzivi otvoriti situaciju da Stojkovic ponovo brani svaki mec ...... Mislim da je Miljkovic nazalost zacementiran desno i da ce ili Banjak ili Vitas da izvise....bar mi tako deluje ali derbi ce nam reci sve (mada ta defanziva sa Markovicem-Miljkovicem-Obradovicem?-tromim Stojkovicem mi ne uliva ni malo poverenja)
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
I Suma opterećuje budzet i Sadik ga je opteretio, jedva izdržasmo. Uradiće Vazura rebalans i sve ok.
Zeka Jojić nije orao teren ni kad je bio u top formi i ne vjerujem da će ga i sad orati. Nije mu to ni uloga niti je zato doveden kao ni Natho. Zna se ko ore a ko je majstor pritom ne umanjujući značaj i jednih i drugih. Ako nema ko da preore, dzaba ti majstor i obratno.
Birbas je majstor fudbala i iako je evidentno da je u krizi (vjerujem da nije samo on uzrok toga), kad čujem da "opterećuje budzet, ne shvata veličinu kluba i dresa koji nosi" i slične već viđene floskule, povraća mi se.
Slažem se da je Bibras majstor fudbala, ali ako ne može trčati, šta ćemo?Pa već imamo Stojkovića koji je jedan od najplaćenijih igrača, a direktan je krivac za poslednja dva posrtanja u Evropi (Alkmar i Šarlroa)...na terenu se sve vidi i ko može, a i ko ne može,džaba ti znanje ako ne možeš...šta ja imam od toga što znam da je Natho znalac ako na terenu ne može pružiti 10% od svog majstorluka..?
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Džabe nama i Natko i Jojić i Marković i njihovo znanje fudbala ako neće da trče i da ga igraju. I pun mi je kurac više dovođenja rekonvalesecenata, igrača na zalasku karijere, i oduševljavanja na njihove poteze u dve utakmice, ako će ostalih trideset utakmica da se vuku kao mrcine na terenu i ako ću da gledam kako ih nadtrčavaju igrači Zlatibora. Svaka čast Natku na prošloj sezoni ali ako će da igra kao do sada u ovoj sezoni bolje da se razilazimo, a Marković je odavno prevršio sve mjere. Njegovo ubacivanje prije Lutovca u GM je za zatvor, pa da su ga platili i 100 miliona. Taj Lutovac koliko god je limitiran opet grize i iz želje ulazi u šanse, a Markovića kao da su puškom natjerali na teren.
Apsolutno se slažem sa vašom objavom, kao da ste ušli u moj mozak, isto mislimo
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Slažem se da je Bibras majstor fudbala, ali ako ne može trčati, šta ćemo?Pa već imamo Stojkovića koji je jedan od najplaćenijih igrača, a direktan je krivac za poslednja dva posrtanja u Evropi (Alkmar i Šarlroa)...na terenu se sve vidi i ko može, a i ko ne može,džaba ti znanje ako ne možeš...šta ja imam od toga što znam da je Natho znalac ako na terenu ne može pružiti 10% od svog majstorluka..?
Za pocetak, da nadjemo gde nestade onih 90% njegovog majstorluka, a ta bi nas istraga odvela van fudbalskog terena.
Bibras je majstor oko koga bi svi dokazani treneri i svi normalni klubovi ovog sveta pravili igru, doveli bi mu i ofanzivne bekove da ih lansira po 20 puta na utakmici, doveli bi spica koji pravovremeno trci u prazan prostor, doceli bi mu ozbiljnog osiguraca da mu cuva ledja, pa bi onda Bibras sa svojih 50% ucinio da ostali izgledaju 200 % bolje na terenu.
Za Stojkovica se slazem, prvu ruznu proslost sam mu i oprostio nekako, u granicama mojih mogucnosti, ali poslednja dva ispadanja su ruzna proslost drugi deo, i to mu nisam oprostio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top