Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jedina stvar koja mi je cudna u celoj prici je , sto gazda ne zakljucava temu posle dolaska Gista?:roll: slucajno ili to nesto znaci:wink:

Puštam vas da još malo kukata, a ja sve to beležim, pa kada Lafajt proradi, a hoće budite sigurni... ...

To je to, što se tiče prelaznog roka.

Srpsku titulu i kup mogu već sada da nam pošalju, da se drugi ne muče ili nečemu nadaju.

NLB, uprkos smradovima koji smatraju da nećemo biti na Final 4... đubretari, vidimo se na Final 4!

Evroliga, Top 16 sigurno, a sve preko toga je šlag na torti.

Znači, isko kao i svake sezone do sada.
 

VampMonk

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
23
Reaction score
0
Uh, što sam voleo ovog igrača.

On topic: dobrodošao Gist!

I ja prijatelju! Cele osamdesete sam proveo u njegovom dresu! Jos kad je bio u Pao-u bio sam fasciniran iako je mator tada bio da neko njegovog renomea dodje u Evropsku kosarku tad. A najpoznatija su njegova takmicenja sa Jordan-om. Ko ce vise poena da postigne ili lepsi potez da napravi.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Puštam vas da još malo kukata, a ja sve to beležim, pa kada Lafajt proradi, a hoće budite sigurni... ...

To je to, što se tiče prelaznog roka.

Srpsku titulu i kup mogu već sada da nam pošalju, da se drugi ne muče ili nečemu nadaju.

NLB, uprkos smradovima koji smatraju da nećemo biti na Final 4... đubretari, vidimo se na Final 4!

Evroliga, Top 16 sigurno, a sve preko toga je šlag na torti.

Znači, isko kao i svake sezone do sada.





Ma naravno bre odlican je Lafajet, osetio je atmosferu bice on nama zlata vredan, pre desetak dana je tek stigao moramo pustiti coveka da se adaptira, ja garantujem da cemo se zaklinjati u njega.

Kakvo crno menjanje igraca sada, nije to bre nas nivo niti su takve odluke popularne, dobar glas se nadaleko cuje a los jos dalje.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Nevidim razlog da napadate Lafayettea , i da ga sad menjamo posle samo 3 utakmice :confused


EDIT : U danasnjem Zurnalu Kleo je rekao da mu se najvise svideo upravo Lafayette da je bio sjajan u zavrsnici utakmice :clap I svideo mu se Dzavai :D Uporedio ga sa Bojom po snazi :D
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
sve u svemu odlicna pojacanja po mom misljenju..
tandem lafajet-gist uz razigranog dzavaija pokazace se u sledecim utakmicama.
prosle godine niko nije bio siguran kakvi su nam stranci, pokazivali su potencial ali nismo znali kakav ce biti rezultat, posle smo svakako videli, da smo uboli jednu od boljih timova u skorijoj istoriji kluba. nadam se da ce ova biti bar u istom rangu, iako ne sumnjam, da ako iskoriste potencial, bice eksplozija!

jedino me boli sto rasic nije ostao.. koliko mi je taj decko drag.. toliko o tim zamenama zbog koji on ne bi bio potreban.. takav suter nam treba.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Тим је комплетиран, не очекују се нови доласци, за нас је овај прелазни рок завршен, катанац.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top