Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Ne svidja mi se taj potez , vise sam za to da imamo timskog igraca, asistenta, Laf to moze samo malo da se privikne... A Jerells je '' divljak '' ... Kontra Partizana, 2 v 1, vodi loptu Jerells , sa njim trci Vesely, Jerells ne dodaje loptu ide sam na kos... Sa Lafom : 2v1, Laf baca alley-oop Veselom, ovaj odvaljuje tablu, Pionir na nogama :D :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.173
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
To ne bi bilo otpustanje jer "nije zadovoljio", to ti je valjda jasno.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
ajd' sad neko ozbiljan (insajder) napise kolko je izvestan dolazak jerrelsa...
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
E ako je ista od onoga sto je do sada pokazao Lafajet odlika timskog igraca, onda sam ja za to da mi nemamo ni jednog takvog timskog igraca. Covjek nicim nije pokazao da mu je tim ispred njega, cak naprotiv. Pa mi godinama nismo imali igraca koji je potrosio toliko lopti kao Lafajet sinoc. Skoro da je nemoguce da Dzerels bude manje timski igrac od njega.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Možda bi najbolje bilo da dovedemo Džerelsa a da ostane Lafajet.Pa posle mesec dana da svodimo računa,ko je bolji ostaje ko je slabiji slobodan je.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
O Lafajetu se pričalo da je izrazito timski igrač, odličan asistent i prije nego što je došao ja sam vjerovao da je on bolje rješenje od Džerilsa, upravo zbog te timske igre. Ali, kao što je neko već napisao, ne vjerujem da Džerils može da bude manji timski igrač od Lafajeta. A Džerils je dosta bolji u napadu valjda...
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja ne verujem da neko posle privikavanja moze postati, brzi, prodorniji, bolji suter...

Mozda Oliver nije uigran, ali neke osnovne stvari nije pokazao... Sut los, cak ni slobodna bacanja nije siguran, mogu misliti kako bi sutira u poslednjem minutu kad se odlucuje, trojke nista, zalece se na ulaze, polaganje promasi ceo kos. Uopste ne deluje cvrsto, previse je lagan... Jedino sto je u odbrani dosadan na protivnika

Ovaj drugi je definitivno bolji igrac kako god
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ljudi realno tesko je naci igraca kao sto je prosle godine bio Bob.Postavio je velike standardne i sada ko god da dodje uporedjujemo ga sa njim.Juce na utakmici je drugi strelac naseg tima bio Lafajet,a nije nista posebno odigrao.Nisam pametan dal ga treba menjati ili mu dati sansu da pokaze sta zna.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne svidja mi se taj potez , vise sam za to da imamo timskog igraca, asistenta, Laf to moze samo malo da se privikne... A Jerells je '' divljak '' ... Kontra Partizana, 2 v 1, vodi loptu Jerells , sa njim trci Vesely, Jerells ne dodaje loptu ide sam na kos... Sa Lafom : 2v1, Laf baca alley-oop Veselom, ovaj odvaljuje tablu, Pionir na nogama :D :D

Zar nije i Mekejleb vazio za "divljaka" koji pre svega gleda licni skor pa tek onda ekipu? Isto smo se pribojavali tog soliranja i losijeg aistiranja pa se na kraju ispostavilo bas suprotno! Valjda se svi oni preporode kad dodju kod nas i spoznaju neke nove prave vrednosti i nove horizonte :D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Lafajet za sad nije nista pokazeo, pa ljudi on je kao dao juce 14 poena uz sut iz igre 4-15. Pa koji je poslednji igrac trosio ovoliko lopti na poziciji pleja uz to kad mu se doda jos 3 izgubljene lopte i jedno 3-4 koske sto je uvalio drugima, ne vidim da nesto vredi. Naravno da ce i on imati utakmice gde ce stavljati oko 20 poena, kad se desi da sve pogodi.... ali pitanje je koliko moze da bude konstantan. Lepo je neko napisao, on jeste ne uigran sa ekipom ali neke stvari on nece nauciti ako ih do sad nije. Kao na primer, dribling, gde mu ispada lopta pri svakom prevodjenju kad je neko malo agresivniji ( nema tehniku tipicnu za svakog americkog pleja).
Po meni moze da se nadje duplo bolji igrac od Olivera za iste pare (mislim na igrace koji dolaze iz nbdl-a ili ncaa, jer svi oni kostaju priblizno isto, kada ne prodju u nba). Ja bih bio prezadovoljan kada bi dosao Jarels. Jel Gist stigao u BG?
 

VampMonk

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
23
Reaction score
0
Ja odmah da kazem da ni slucajno nisam za dovodjenje Jerrellsa. Na prvom mestu ovo je ekipa koja se treba sada uigraviti i negovati. Zaista su svi navikli na igre Bo-a i sad to isto ocekuju od bilo kog pleja koji dodje. I dalje tvrdim da je Laf za nas, i to ponavljam, za nas i nasu igru mnogo bolji igrac od Jerrellsa. Pogledajte Jerrellsove utakmice i Laf-ove ima da se nadju, Laf je mnogo bolji asistent a statistika u Fort Wayne-u i u Erie-u kaze da je imao preko 7 asistencija u proseku. Jerrells je na 3.6 asistencije. Laf se uigrava tek i navikava na evropu. Jos ne poznaje sistem. Isto bi i Jerrells pa da stigne za Makabi a prvu odigra tek za 2 i po nedelje mislim da je suludo. Sinoc Laf drugi strelac i 4 asistencije i drugi po koeficijentu sasvim dovoljno govori da je u usponu. Opet naglasavam to sto nije kupio gledaoce sa 5 zakucavanja na utakmici ne cini ga igracem vec kako razigra ekipu. Ima on nedostataka koje sam video i propusta koje sam primetio ali boze moj za 2 nedelje ja ocekujem da klizi sa ovim sastavom plus Gist kao pivo.
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
I Tejlor u zvezdi je na pocetku imao dosta izgubljenih, kasnije je bio mnogo bolji...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.173
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Ne bih da branim ovog Lafajeta, ali npr. Frederik Haus je izgledao kao da ne zna da hoda kad je dosao u Partizan. Iste stvari je radio kao ovaj lik. Protiv Slaska je, ako se ne varam, silovao da odluci utakmicu. Ponela ga atmosfera, jebi ga.

Zato mislim da je jos rano da donosimo sud o Lafajetu.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Ne znam, mislim da je skroz neozbiljno da sada dovodimo Jerrellsa. Opet Lafayet nije jedinica i u suprotno niko ne može da me ubedi. On dečko uvek stane na našoj polovini kada ga pritisnu, to je nešto elementarno za keca, mora bre uvek da prenese loptu. Posle da li će da ima šut 20% ili 70% to je manje bitno. On je doveden da prenese loptu, a to nismo videli do sada. Pa Pera kapiten sa svojom "uvalim ti bulju" tehnikom i sa svojih 30 i kusur godina je za njega mađioničar u kontroli lopte.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Vidim da neki ovde misle da nije pametno da dodje Jerrells, mozda su u pravu, a ja mislim da bi bilo jako dobro ako ga dovedemo... Prvo, sto je jako dobar, sto je dokazao time sto su ga uzeli i drugo, sto se zna sa Gistom i bice im lakse da se uklope brze. Mada, mozda treba dati sansu i Lafaetu, mislim da je ok momak.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Crno-bela 21: Džejms Gist!

674.jpg


Crno-beli su kompletni! Sastav Partizana mt:s od danas ima novog člana!

Džejms Gist je i zvanično novi član Partizana. Rođen je u Turskoj u gradu Adanu 26. oktobra 1986. godine. Visok je 206 cm i igra na poziciji četiri. Američki košarkaš potpisao je jednogodišnji ugovor sa crno-belima, i u Beograd je stigao u četvrtak. Nakon svih lekarskih pregleda koje bude obavio priključiće se timu Vlade Jovanovića.

Nekadašnji je igrač univerziteta Merilend je 2008. draftovan od San Antonija u drugoj rundi NBA drafta, ali još nije zaigrao u najjačoj ligi sveta. Evropsku karijeru počeo je 2008. u italijanskoj Bijeli, a prošle sezone branio je boje ruske Lokomotive Kuban. Ovog leta bio je na kampu San Antonija.

„Drago mi je što sam došao u Beograd, grad o kom sam čuo sve najbolje dok sam igrao u Rusiji i Italiji. Svi moji saigrači su govorili o Beogradu kao zaista odličanom gradu. Znam da je Partizan prošle godine bio četvrti tim u Evroligi i naravno da klub ima sjajne navijače o kojima priča čitava Evropa.
Želim da budem uspešan zajedno sa svojim novim saigračima. Pobeda je jedino što želim u svakoj utakmici, da uvek budem bolji i da tim i ja zajedno napredujemo iz meča u meč“
, rekao je novi krilni centar šampiona Srbije.

„Na sreću potpisali smo igrača na poziciji četiri, nažalost ne znam da li smo mogli kasnije da ga dovedemo. Jer zbog prolongiranja i biranja pravog rešenja na svim pozicijama koje su nam nedostajale, samo dovođenje igrača je ušlo u kasnu fazu, jer je takmičenje već odavno počelo.
Odmah nakon dolaska mora da prođe sve lekarske pregleda i tek nakon toga da se priključi ekipi. Nadajmo se da će do utakmice sa Olimpijom biti u sastavu, ali opet je pitanje koliko će on moći da pruži nakon samo par dana sa timom. Ali zadovoljan sam što će ekipa biti kompletirana i što ćemo kao jedan tim moći da čekamo ostale protivnike i sve naredne utakmice“
, rekao je trener crno-belih Vlade Jovanović.

Džejms će braniti boje Partizana mt:s u dresu sa brojem 21.

КК Партизан
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top