Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
LAFAJET JE KVALITETAN IGRAC!!! i tu nema zbora oko toga!
ali on je bek a ne plej koji nosi, kontrolise ekipu.
neki prozivaju Lafajeta da siluje, da je malo indijanac...nadam se da ste svesni da Dzerels ima daleko veci potencijal da bude indijanac u vasim ocima(jer nije bas sve indijanstina za sta mnogi ovde smatraju)
Svakako da bi ja da odlucujem pre doveo Dzerelsa nego Lafajeta, kao sto je i trebalo da bude i kao sto nam je Kurtis bio prvi izbor, ali samo zato sto na ostalim bekovskim linijama nemamo zver koja nosi ekipu, probija, kida, sutira a mislim da bi nam takav igrac savrseno legao sa ovom ekipom.
Lafajet je bas kosarkaski potkovan, inteligentan i ima vrlo malo mana. Kontrola lopte(nije klasican plej) je jedna i kad ode na ulaz, na drugi korak ima problema jer nije bas fizicki jak druga. Mana mu je i to sto mu je potreban period da se privikne na ovakav stil kosarke.
Ovaj jedan kaze nema sut. Dal da upotrebim popa sa kandilom?
Bas se previse kenja po Lafajetu.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Neka si ti nama dobro dosao, tek ces se uveriti u to ko su i sta su GROBARI, to prica ne moze da isprica, zelim ti prvo puno zdravlja i da sa Partizanom uzmes sve moguce trofeje.
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
„Na sreću potpisali smo igrača na poziciji četiri, nažalost ne znam da li smo mogli kasnije da ga dovedemo. Jer zbog prolongiranja i biranja pravog rešenja na svim pozicijama koje su nam nedostajale, samo dovođenje igrača je ušlo u kasnu fazu, jer je takmičenje već odavno počelo.
Odmah nakon dolaska mora da prođe sve lekarske pregleda i tek nakon toga da se priključi ekipi. Nadajmo se da će do utakmice sa Olimpijom biti u sastavu, ali opet je pitanje koliko će on moći da pruži nakon samo par dana sa timom. Ali zadovoljan sam što će ekipa biti kompletirana i što ćemo kao jedan tim moći da čekamo ostale protivnike i sve naredne utakmice“
, rekao je trener crno-belih Vlade Jovanović.

Ekipa je kompletirana,tako da nema potrebe prenositi netačne spekulacije sa drugih sajtova i lične želje pojedinaca.
:napred Partizan
 

Zagor

Guest
По Валдиној изјави из текста који је поставио Давид, стичем утисак да он баш није расположен да и даље тумба тим. Ајде, разумео бих да Џерелс потпише на две, три, године, то је онда оправдана жртва... Али то се наравно неће догодити.

Што се Лафајета тиче, могу да се сложим са боксом. Мени се јако допада како извлачи шут из трка у околини рекета. Прилично се добро извије и углавном погађа. Да ли ће да положи лопту или ће да је шутне са два метра, мање је важно.

Да има њух за асистенцију, то се види. Не заборавите да је добра асистенција најтежи потез у кошарци. Ако је моја процена у вези с тим тачна, мислим да ће то временом доћи до пуног изражаја. Још увек није похватао кретње саиграча и некад жури са пасом, посебно ако је у питању дуг пас.

То све важи ако остане у тиму. О томе ће више знати и рећи Талични и остали информисани, када дође време.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja sam licno za to da se Lafayetu pruzi prilika...ako smo mogli palasia da trpimo sa po 9 izgubljenih lopti pa je pokazao ko je i sta je mozemo i njega
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Lafajet je nas igrac, i tu prestaje bilo kakva realnost da dodje Džerels. Kakav je, takav je, sada je nas prvi plej. Evo mene prvog je sinoc opasno nervirao, ako nesto ne podnosim u kosarci, onda je to sebicluk i glupost, ali kad smo istrpeli Hausa i Plasia, istrpecemo i Lafa. Za razliku od pomenutog dvojca, Laf bar ima zelju da se menja i uci, sto je vec pola procesa, driga polovina je do Vlade...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не знам због чега пиштите. Може се довести играч раније, али какав играч. Јасно је да је немогуће довести, колико толико, квалитетног Амера пре него се заврше њихови кампови и одабир играча. Увек можемо довести неког Амера који, у старту, нема шансе за НБА, али наше амбиције су веће. Овде је једини проблем што се ти термини не поклапају са еврокошарком.
 

VampMonk

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
23
Reaction score
0
Dobro nam dosao James-e! Zelim ti puno uspeha sa nama i nama sa tobom! Ne sumnjam brzo ces se uklopiti. Ponajvise ti zelim da opravdas broj na dresu!
Kevin Garnett - Minnesota Timberwolves
Vlade Divac - Sacramento Kings
Tim Duncan - San Antonio Spurs
Moses Malone - Houston Rockets
Dominique Wilkins - Atlanta Hawks
i naravno
Alex Maric - PARTIZAN BELGRADE
:napred Partizan
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Nije mi se dopao Lafajet nesto preterano, ali nikako nisam za to da ga sad "oteramo"...
Dodje i Gist, e sada za nas nema zime... Bicemo jaki kao i uvek!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Polako bre ljudi jel ste gledali vi nekad koledz kosarku i letnju ligu ? To je klasicna jurnjava bez ikakvog organizacionog smisla ...Oliver je iz takve divljacke kosarke dosao u jednu ozbiljnu takmicarsku ekipu nije to isto ...Videlo se par puta da se zalece bez potrebe ,ali sve je to posledica toga sto nije igrao takmicarski vazne utakmice ..Nemojte da ga poredite sa Mcalebom jer je Bo kod nas dosao iz Turske gde je imao jednu sezonu da se privikne na evropski nacin kosarke .... Meni ona asistencija za Kecmana kada je probio pokazuje da ima smisla ...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.489
Reaction score
1.157
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
E sada kada je stigao...dobrodosao Gist!!! Dobrodosao u sampionski tim! Brzo ce se on uvjeriti da smo najjaci navijaci na planeti!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Joj kako mi idu na onu stvar oni koji bi Lafajetu već videli leđa...:banghead Samo vas čekam...kad u naredne 2-3 utakmice Lafajet krene da šutira trojke recimo 6-5...samo vas čekam...

Mnogo je neznalica ovde. Nisam ni ja neki preveliki basketaški stručnjak, ali kad vidim igrača koji ZNA da igra odbranu, kad vidim igrača koji IMA osećaj za asistenciju i kad vidim da taj igrač u prvih par utakmica nije imao neki zavidan procenat šuta (Veseli je sa bacanja još gori do sad!), ja samo kažem - BOLE ME KURAC ZA ŠUT, "STIĆI" ĆE!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jedina stvar koja mi je cudna u celoj prici je , sto gazda ne zakljucava temu posle dolaska Gista?:roll: slucajno ili to nesto znaci:wink:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се Лафајета тиче рекао сам шта сам мислио, поновићу укратко, он је играч са најјачом асистенцијом, тачније то му је главни адут! Док се још мало упозна са екипом биће разбијач! Што каже Је-Не-А у наредне 2-3 утакмице овде ће се већ писати нешто друго! То је наш играч, ма какав био, наш је и треба да има нашу пуну подршку.
Што се Гиста тиче, прво добродошао, прелистао сам доста снимака са њим, и оно што могу да кажем јесте да очекујем звер. Али заиста! Делује ми да је физички неприкосновен, скочан, снажан. Очекујем га у најскорије време у екипи и да покаже колико зна, а верујем да зна много. А ако је Лафајету јача страна асистенција, онда ће Гист бити задужен за анимирање публике у Пиониру, тачније довођење атмосфере до тачке кључања, својим атрактивним закуцавањима! Наравно да ће његова улога бити много кориснија за тим од тих атрактивних потеза, али сам сигуран да они неће изостати! Све најбоље и сада комплетни у нове победе!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top