Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Jebote,napraviste od čoveka ratnog zločinca,samo zato sto se potuko na utakmici sa nama.Vi očima ne možete da vidite one što ih kantamo godinama,pa zamislite kako bi vam bilo da ste vi na njihovom mestu.Tukli se pa šta?Predpostavljam da se neki nikad u životu nisu ni bavili sportom,pa im neke stvari nisu jasne.
Očigledno da se dovodi kao pomoćni centar ima kvalitet i mislim da je dobar igrač.Kad se samo setim šta se pisalo za Robertsa.:buhahaNije igrač za Partizan,često se povređuje.Ni 5 % nije bilo da dođe,a on nam je ove godine bio jedan od ključnih igrača.Zato polako nemojte da vam jezik bude brži od pameti.
Ja vam kažem igrački nećemo biti nista slabiji od prošle sezone.Na poziciji 1 i 4 najverovatnije dovodimo strance.
:napred Partizan
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Predpostavljam da se neki nikad u životu nisu ni bavili sportom,pa im neke stvari nisu jasne.

icon_facepalm.gif


zaista ne verujem da sam sa nekim ljudima odavde delio tribinu
Da li ste zaboravili faul nad Mekejlebom?
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ma presao u Igokeu, sta vam je...

Ne verujem da se ovo dogodilo. Al sad je nas i kao takvog treba da ga ispostujemo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nažalost šokovima još nije kraj. Novi šok, ili dva, već sledeće nedelje... najverovatnije!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
E jbg Gazda,i nije ti neka fora.Znaci Maric i Veseli odlaze ili......
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Довођење Клобучара, Милосављевића и Катића показује да ће клуб у овој сезони имати велике амбиције. Ако остану Весели и Марић, што је по мени сасвим извесно, имаћемо јачи тим него претходне сезоне (на позицијама 2, 3 и 5, позиције 1 и 4 су за сада под знаком питања). Бо је био наш најбољи играч и једини је чији одлазак тешко да можемо надокнадити.

Рашко Катић - искусан и сасвим добар центар који може да буде употребљива резерва Марићу, и у нападу и у одбрани (до сада смо у нападу у много ситуација имали само 4 играча - јасно је о чему говорим). Не могу да верујем колики су лицемери неки међу нама - сви су желели Марјановића у Партизану, иако је његово понашање на свакој нашој утакмици са Хемофармом било неупоредиво горе него Катићево. Немам симпатије ни за једног играча Хемофарма, нарочито након последњих дешавања, али тврдим да је Катић бољи центар од Марјановића и Голубовића. Ако се случајно деси да је управа погрешила што га је довела - Боже мој, имају и они право на грешку, задужили су нас резултатима за сва времена.

Не могу да верујем да се овде допуштају толики напади на Даниловића. Знате ли ви ко је Даниловић? Могао је да ужива до краја живота са парама које је као играч зарадио - да прави децу, 'лади муда и не ради ништа. Уместо тога, он је одабрао да ево већ десету годину за редом своје време, живце, енергију, па чак и новац жртвује за Партизан. Уздигао је Партизан до висина које му и припадају, а успео је и у ономе што се чинило немогућим - натерао је нашу јадну и бедну државу (и град) да препозна значај КК Партизан и да од прошле сезоне каначно нешто и помогне. Хвала ти неизмерно, Даниловићу.

Џабе писања, много нам је лакше да мрзимо...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ово за Катића могу да окарактеришем само као грешку :puke
Како желим увек, али увек само најбоље Партизану, тако ће бити и овај пут, и желим им да од њега направе играча, али пре тога ЧОВЕКА, што много више значи Партизану, а и онима који навијају за њега. Ја знам за себе, а и 99% вас, ми се поносимо и дичимо тиме што за нас играју ЉУДИ!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Sad kad je već sve gotovo i potvrđeno...
...ja ne znam koja od opcija je gora...da je on zamena za Marića ili to da njih dvojica ,posle onga u Vršcu , treba da čine centarski tandem...:roll:
Jbg, ni meni se ovo uopšte ne sviđa, ali bar nas je košarkaški klub zadužio i treba verovati da ipak nisu pogrešili!
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
@ WebGazda
jbg, ako i od ovog ima gore, uzmi lopatu, pa nas zatrpaj, onako Grobarski,
samo pozuri, bez odlaganja :roll: :confused :banghead
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ne radi se o Katicu. Vec je neko spomenuo za koga je navijao macvan, marinovic i stimac.

Radi se o skretanju sa teme :wink:

Mislis da ce neko moci da ladi jaja u dresu KK Partizan?

Значи учинило ми се добро да си мислио на мене. Онда ћеш морати да промениш правило пошто поменути нити су актуелни нити потенцијални играчи нашег клуба, а и нисам писао за кога су навијали већ да су поштовали наш клуб (по изјавама у разним емисијама) пре или непосредно пошто су прешли у редове наших ривала. То сам навео само као пример да Катић можда ипак није тотална кретенчина као што га овде осудисмо, већ да су му главу пунили свакаквим глупостима као тим горепоменутим.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Gazda, hoces da kazes da ce doci jos neka persona non grata ili o odlascima?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
Nisam mislio na tebe.
Samo se vi drzite teme a ne ko je za koga navijao kada je bio mali itd

Mozda je ovo samo paravan za Golubovica? :D
 

istok

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
16
Reaction score
32
Bio sam ponosan na sve neznalice koje su igrale u dresu voljenog kluba, osim goveda Gilica. Doveli su njegovog klona.

Ufffff...

Pozdrav svima (smuci mi se prvi post)
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Nas zvanicni sajt se bruka stvarno, ne mogu da verujem da jos nisu objavili...
 

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Mozda,ni oni ne veruju da treba da objave vest,Rasko Katic novi centar Partizana:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top