Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2016. godine

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.499
Локација
Žrnov
Možete vi da pričate šta hoćete... ali i jedan i drugi Šćepović su za naše sadašnje napadače Zlatan glavom i bradom... ovde se zaboravlja da je Stefan oteran iz kluba kada je bio najbolji strelac lige na polusezoni..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Заборавља се и да је Марко, какав год да је, бар улазио у шансе за разлику од ових наших тзв. шпицева.

Божинов неће дати гол ако му на тацну не ставиш лопту на 3 метра. И тад је питање хоће ли погодити.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Možete vi da pričate šta hoćete... ali i jedan i drugi Šćepović su za naše sadašnje napadače Zlatan glavom i bradom... ovde se zaboravlja da je Stefan oteran iz kluba kada je bio najbolji strelac lige na polusezoni..

Ne bih se složio, mlađi Šcepovic, zvani danas mi se ne igra i bas mi puca za ekipu. Evo reci mi gde je on posle Partizana dao pet golova, ej pet. Prema njemu jeste učinjena nepravda da jedan narko diler, mu skine traku, a isto tako je zaslužio da popije šamar od običnog navijača Partizana, koji odvaja od usta da kupi sezonsku, dok ovaj da izvineš, češe onu stvar, na terenu, i neće da se pomeri.
Tako samo nemoj samo on da mi dolazi, pa makar i Jovanče bio.

Stariji je bio bolji i njega bi i nekako mogao da progutam.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.175
Локација
Kej Republika
U kom kanalu je klub i koji prevaranti ga vode govori još jedan podatak. Saša Lukic oprostio 25k duga. Ej bre 25k duga prema detetu. Pa koliko se duguje igračima sa ozbiljnim platama.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Друго је бити најбољи стрелац клуба, а друго цијеле ЈСЛ. Партизан није Србија. :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Da nije Vujaklija iz Borca?On se sprema za odlazak.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mi jednostavno previse seremo i jedemo govna. Zato i jesmo tu gde smo! Kod nas se uvek od svih ocekuje da dodju i odma rasturaju pa cak i ako imamo tako nekog igraca/radnika mi mu nadjemo manu. Nismo nista bolje zasluzili nego trenutnu situaciju nakon koje ce mo se i definitivno raspasti jer nema ko da nas spasi kao cigane drzava!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Inace, mozda dodje Adriano, ne bi bilo lose, tako i tako je alkos, narkoman i debeo je pa bi se idealno uklopio u nacin zivota nasih sportista u zemlji i klubu :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ivicu pred streljacki vod, otkaz nije dovoljan. Ovo je sramota za Partizan, ovaj prelazni rok je fijasko kao i onaj zimski.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Moja kuca...

13501854_1703543899898409_6683048931499311221_n.jpg


Eto Vam gospodo, novi golman
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.248
Локација
U Kinšasi
Golmane pedercino ciganska. Zelim ti sve najgore u zivotu, kao i u sportu.

A provalite sto ima glavudzu kao Bosancic. Antropologija je cudo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Pa morali su, dosad nismo nijedan dali, ali nismo ni primili. Nesto se mora promjeniti, a zna se da je odbrana stub ekipe :angry.

Inace, da nije Dijara napadac. Postavio je neku sliku na FB. Zna li ko u kakvom je stanju?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.175
Локација
Kej Republika
Daj bre sklonite taj ogavni grb i tu glavudzu sa ove teme. Ogadi nam forum.:puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top