Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2016. godine

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
E pa navikavaj se... Taj isti ce da ti predstavlja klub ;)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma to mora da je montirano, pa decko grobar od rođenja :wink: :D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Da, da i meni se cini... Imam jos jednu sliku gde je sa drugarima sa severa, doduse sad ih je nekoliko na jugu :buhaha:buhaha:buhaha

ALi, da ne kacim to i ne dizem tenzije :)
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Samo ti okaci... Ima ovde onih sto ne vole da prebrojavaju krvna zrnca nasim igracima. Od ovih nasih domacih "grobara" ne moze da bude gora bitanga sigurno... Oni su nas vec zavili u crno. Ili moze...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.103
Reaction score
256
Daj ne svirajte.... Decko ce se truditi, ako nista zbog sebe. Dobro pojacanje.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne kapiram sto se ovde toliko kuka zbog cigana. Pa pola igraca iz naseg kluba su navijali pre za cigane ali su profesionalci i normalno da se tako i ponasaju. Ako pruza partije kakve se od njega ocekuju neka visi na severu dok kod nas ostavlja srce na terenu i to nama kao klubu pomaze da napredujemo.

Kao sto rece gore kolega, bio je i Stojke cigan pa se ispostavilo da je bio najveca grobarcina u njegovo vreme i bez konkurencije nas najbolji igrac.

I zirafa Zigic je poznato da je veliki grobar bio od malena ali je igrao za cigane i sa njima napredovao i rasturao. To je sasvim normalno kod profesionalaca...oni ne zive od ljubavi prema nama ni prema ciganiji nego od tih plata koje tu zaradjuju!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Pa morali su, dosad nismo nijedan dali, ali nismo ni primili. Nesto se mora promjeniti, a zna se da je odbrana stub ekipe :angry.

Inace, da nije Dijara napadac. Postavio je neku sliku na FB. Zna li ko u kakvom je stanju?

Kad ti pomenu Dijaru, bas pre par dana gledam njegov FB i kako cestita Vaskrs, kako se slikao sa Lazarom dok je igrao u Turskoj, mislim da je jedan od retkih stranaca koji je igrao kod nas, koji je bas istinski srcem voleo i voli Partizan (verovato i Lovernj) i bas razmisljam kako bih ga voleo videti da kod nas zavrsi karijeru. Nadam se da je zaradio dovoljno da ne mora da brine za egzistenciju, samo ne bih voleo da ga dovedu pa da ga "trenercina" mrcvari i da mu meri masnoce i ostala govna, koje vrli trener koristi kao izgovore za svoje neznanje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Ja sam ipak više za vaspitavanje dece u stilu Mocinih roditelja.

jer ako fudbal, pa i sport generalno, gledamo samo tako - kroz prizmu finansija i profesionalizma- onda bi trebalo valjda svake sezone da menjamo klub koji nam se svidja i navijanje onda nema nikakav smisao.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Не треба сасвим искљичити ни институцију преваспитавања. Мада нама у властитој кући ври од тог неваспитања, заблудели циганчићи су још и најлакши проблем.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Alo gospodo, liberali, Stojkovic, je bio ciganin, to stoji, međutim ni on se nije ciganisao, kao ovaj jadnik.
Drugo , Stojković je bio prvi golman reprezentacije, branio veoma dobro u Hetafeu, na Svetskom Prvenstvu, obranio penal Nemcima, veoma dobar golman, pa da ga i progutam.

Ovaj nije nikada igrao za ciganku, i loš je golman,a više se ciganiše od nekog idiota sa severa. Za njega su pljunuli 150k, a nisu hteli da daju 250k za odličnog golmana iz Radničkog iz Niša?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Stojković je bio prvi golman reprezentacije, branio veoma dobro u Hetafeu, na Svetskom Prvenstvu, obranio penal Nemcima, veoma dobar golman, pa da ga i progutam.

Mislim da nema mnogo golmana na planeti (bar kad su aktivni u pitanju‚
a možda je Stojković i jedini?) koji su odbranili penal i na SP i u LŠ
(tokom 90 minuta). I to ne protiv bilo koga‚ već protiv Njemačke i Arsenala.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Čekajte, hoćete da kažete da smo za ovog cigančića dali 150k, a na Lukiću smo uzeli 2 miliona i još tražili da dete oprosti 25 hiljada!!!???!

pa na lekove ih potrošili majku vam cigansku!!!!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ovaj nije nikada igrao za ciganku, i loš je golman,a više se ciganiše od nekog idiota sa severa. Za njega su pljunuli 150k, a nisu hteli da daju 250k za odličnog golmana iz Radničkog iz Niša?

A izvini, ali koja je tvoja strucnost za ovakve ocene u vezi golmana?

Ja kao laik za golmane a iz iskustva naseg prvenstva i dostupnih informacija znam da su obojica isto godiste, branili su u slicnim ekipama koje su primale malo golova, obojica su poznati po tome sto su odbranili po par penala na nekim mecevima, obojica su navodno talentovani, Stevanovic vredi 1 000 000 po transfermarktu dok Jovanovic 600 000 i to je otprilike to.

Sad mi pojasni malo tvoj stav kako je Stevanovic los golman a Jovanovic odlican?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kada ispadnes glup u drustvu,jer 6 meseci vrtis istu pricu,koja se na kraju ispostavi kao totalna nebuloza,trebao bi pokazati gram dostojanstva,koji bi se ogledao, ako ni u cemu drugom,onda u prestanku pametovanja na neko vreme.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ja sam ipak više za vaspitavanje dece u stilu Mocinih roditelja.

jer ako fudbal, pa i sport generalno, gledamo samo tako - kroz prizmu finansija i profesionalizma- onda bi trebalo valjda svake sezone da menjamo klub koji nam se svidja i navijanje onda nema nikakav smisao.
Taj protiv prirodni blud je posebno izražen u Interu i Milanu, gde se nezna ko koga kerebeči.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A izvini, ali koja je tvoja strucnost za ovakve ocene u vezi golmana?

Ja kao laik za golmane a iz iskustva naseg prvenstva i dostupnih informacija znam da su obojica isto godiste, branili su u slicnim ekipama koje su primale malo golova, obojica su poznati po tome sto su odbranili po par penala na nekim mecevima, obojica su navodno talentovani, Stevanovic vredi 1 000 000 po transfermarktu dok Jovanovic 600 000 i to je otprilike to.

Sad mi pojasni malo tvoj stav kako je Stevanovic los golman a Jovanovic odlican?

Stajlisto, moja stručnost može biti upitna, ali dečko je ocenjen najboljim golmanom lige, dobio poziv za repezentaciju.

Drugo zašto ovoga, velikog golmana iz Čukaričkog nije htela neka druga ekipa, zašto njega nisu tražili neki Danci, Kazanhtanci? Dali stvarno misliš da bi on onda došao u Partizan.

Treće, to što piše na tom Transfermarketu, okači mome mačku Lenju o rep, mada čisto sumnjam da ce ti dozvoliti, jer na tom sajtu može i ti da pišeš šta želiš kao i na Vikiperia.
I na kraju Jovanovic je otišao za 250k a ciganče za 150, e sad kvalitet se uvek više placa, bar su mene tako učli, da tržište diktira cenu

Cetvrto decko je držao Radnički u igri za Evropu, samo gol više je primio od ovog tvog i Tomicevog, a koje igrače u obrani je imao Radnički a koje Čukarički. Koliko je ovaj puta spasao Radnički, mnogo puta.

Ja znam da si ti opčinjen Tomićevim likom i delom, da te fascinira, to je tvoje pravo... Mada je i tvoja i njegova stručnost upitna

Pozdrav.........
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
A izvini, ali koja je tvoja strucnost za ovakve ocene u vezi golmana?

Ja kao laik za golmane a iz iskustva naseg prvenstva i dostupnih informacija znam da su obojica isto godiste, branili su u slicnim ekipama koje su primale malo golova, obojica su poznati po tome sto su odbranili po par penala na nekim mecevima, obojica su navodno talentovani, Stevanovic vredi 1 000 000 po transfermarktu dok Jovanovic 600 000 i to je otprilike to.

Sad mi pojasni malo tvoj stav kako je Stevanovic los golman a Jovanovic odlican?
Stručnjače, to ciganče je primilo 7 komada za poluvreme, od svog omiljenog kluba.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Alo gospodo, liberali, Stojkovic, je bio ciganin, to stoji, međutim ni on se nije ciganisao, kao ovaj jadnik.
Drugo , Stojković je bio prvi golman reprezentacije, branio veoma dobro u Hetafeu, na Svetskom Prvenstvu, obranio penal Nemcima, veoma dobar golman, pa da ga i progutam.

Ovaj nije nikada igrao za ciganku, i loš je golman,a više se ciganiše od nekog idiota sa severa. Za njega su pljunuli 150k, a nisu hteli da daju 250k za odličnog golmana iz Radničkog iz Niša?

Стара прича, Стојковић одиграо 25 утакмица за циганку, из ње је продат тако да је последњи сазнао да је продат, за Партизан одиграо скоро 150 утакмица и много нас пута извадио из гована. Да су хтели неписмењаци да му понуде плату коју је тражио (око 300.000 годишње), сигурно би боље прошли него што смо редом плаћали Лукача, Живковића, Кљајића, Шаранова, овог сада за кога је само обештећење 150.000 + плата? Није ли ту за ове три године сјебано приближно тих 900.000 евра, а за све то време много лошије решење је стајало на голу Партизана?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top