Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ivica Kralj, Mladen Božović, Vladimir Stojković - jedina 3 golmana uz koje smo bili sigurni na terenu u prethodnih 12 - 13 godina, a mnogo ih je prodefilovalo kroz klub. Stojke kao takav treba da ima bogovsku platu (300 - 500 000 €) i da svršavamo svaki dan što ga imamo pred našim golom. Poštujem ja Živka, Petrovića, ali nismo se mi najeli kru'a od golmana iz naše škole, niti po kvalitetu odskaču od Darka Božovića, Asprogenisa, Radiše Ilića, da ne spominjem Safeta Jahića :D itd. ne mogu se sad sjetiti ostalih bisera.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Jesu idioti ali ne vjerujem da ce da ga prodaju.
Ljudi grijese ako misle da druga dva golmana mogu da nam ista pomognu, vode se racunicom da nas protivnici ne napadaju i da nas golman nema posla.
Medjutim osrednje ekipe sloze protiv nas bar 2-3 izgledne prilike koje stojke zmireci brani, a tek da ne govorim o situacijama 1 na 1,mogucim penalima...
Nama upravo zbog toga treba dobar golman koji citav nema nikakvog posla ali je u stanju kad treba da odbrani neodbranjivo.

A bilo mi je sumnjivo kad je Petrovic neki dan rekao da ce on biti golman nad golmanima.To je bio probni balon izgleda.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Prva trojica nabrojanih svakako dosta odskaču po kvalitetu od grupe u drugom delu posta, ali po meni su svi oni daleko ispod ranga Stojketa. Ja ni upola nisam bio miran i spokojan sa Kraljem i Božovićem na golu kao sa Stojkovićem.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ajde sad nemoj zajebavati.

Kralj je neuporediv, prvo on pa deset praznih mesta pa tek onda ostali
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Da ne počinjemo sa poređenjima, svaki od njih je imao svoje bisere i mane. Po meni, Stojke je sigurniji na golu od svih nabrojanih. Kao što sam kod svake visoke lopte i centaršuta drhtao sa Ivicom na golu, tako su svaki šutevi iz daljine potencijalna opasnost za Stojketa. To je samo jedan od primera, svako ima svoje viđenje.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Jesu idioti ali ne vjerujem da ce da ga prodaju.
Ljudi grijese ako misle da druga dva golmana mogu da nam ista pomognu, vode se racunicom da nas protivnici ne napadaju i da nas golman nema posla.
Medjutim osrednje ekipe sloze protiv nas bar 2-3 izgledne prilike koje stojke zmireci brani, a tek da ne govorim o situacijama 1 na 1,mogucim penalima...
Nama upravo zbog toga treba dobar golman koji citav nema nikakvog posla ali je u stanju kad treba da odbrani neodbranjivo.

A bilo mi je sumnjivo kad je Petrovic neki dan rekao da ce on biti golman nad golmanima.To je bio probni balon izgleda.

Стојковић је неприкосновен број 1, а нажалост ми и немамо два голмана поред њега. Имамо Живковића који стагнира већ 3-4 године, и неког типа који је једном у животу слагао да је голман, како не би плаћао термин, па је стајао испред гола Партизана прошле полусезоне, са катастрофалним учинком.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Crkni Tumbavkovicu, NE DAMO STOJKETA!!!!!!!!!!!!!

Bio je dobar za Ligu Sampiona, a sad nije dobar. Zasto se prodaje covek koji je izrazio zelju da ostane, a pritom je jedan od retkih koji zasluzuje mesto u timu.
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jedini respektabilniji golman ovde u Srbiji je Aleksic iz Spartaka za kojeg smo bili zainteresovani . Sve ostalo na ovim poljanama je plac majke Bozije !

Pucali bismo sebi u noge ako bismo prodali Stojketa !
Pa Aleksic je ubedljivo najveca kiksara u ligi, pa tacno da se ubijemo odmah ako on dodje. I Bonja koji je najbolja opcija bi bio korak unazad.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Kada sam rekao da postoji mogućnost odlaska u svim linijama tima, to je podrazumevalo i čuvare mreže. Ako već insistirate, misli se na Vladimira Stojkovića, ali ne mogu ništa više od toga da kažem", rekao je Ljubiša Tumbaković za "Sport".
Ako ode Stojke i mi ostanemo sa Petrovićem i Žiletom, imaćemo priliku da gledamo "bravure" kakve smo u poslednjih nekoliko godina potpuno zaboravili.
Meni je Petrović kombinacija Darka Božovića i Radakovića, tj. kad sabereš sve negativne karakteristike (fizičke, tehničke...) ove dvojice, dobiješ Petrovića.
Nizak, grbav, sposoban da primi gol sa bilo koje razdaljine, nesigurnan pri intervenijama i sl.
Nadao sam se da će period proveden na golu posle povrede Stojketa, biti dovoljan da se pojave neki indijanci i da ga kupe, a kad sam vidio da od toga nema ništa samo sam molio Boga da ne prodaju Stojketa.
Realno, sve da smo prodali Stojkovića u roku, mi ne bismo mogli naći ni približnu zamjenu, jer je i Aleksić koji je pominjan kao opcija prilično je ispod kvaliteta Stojkovića.
Sve u svemu nadam se da nećemo ostati bez 1. golmana, jer krajnje limitirani Petrović nije golman ni za prosječan JSL klub, a ne za Partizan!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.651
Локација
ante portas
Pa Aleksic je ubedljivo najveca kiksara u ligi, pa tacno da se ubijemo odmah ako on dodje. I Bonja koji je najbolja opcija bi bio korak unazad.

I kao takav odskace od ovog kvaliteta u Jelen super ligi .

Bonja je moj omiljeni golman , podseca me na neka lepa vremena kao navijaca !

Mozda ja patim od neke amnezije , ali brate ja sam uvek bio siguran kada je Bonja bio na golu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Kod Stojković se video pomak i napredak tek u onom kratkom periodu kada je radio sa Belojevićem, pre povrede... od Pandurovića vajde velike bilo nije....

Činjenica jeste da je Stojković najbolji TRENUTNO od ostalih golmana koji su nama dostupni... ali, daleko od toga da sam ja mirna i sa njim na golu....

Vi svi pomalo patite od amnezije... ok, mana su mu šutevi iz daljine, kako ste rekli... ali, hoćete da mi kažete da vam se govno svaki put ne zaledi kod centaršuteva i lopti koje padaju tu negde u pet metara, a on stoji na liniji?!

Kažem, u tom segmentu je viđen neki napredak kod njega, neposredno pre povrede, ali je i dalje to daleko od toga da sad vene isečemo....
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
U svakom slučaju sam se kod tih visokih lopti, kornera i cenatršuteva, 3x više plašio sa Kraljem na golu, primera radi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Stojković je u svim velikim utakmicama bio na visini zadatka, što se nikako ne može reći za Petrovića. Setite se kako je Stojković branio Ligu Šampiona, onaj prvi meč sa Šahtjorom pogotovo :respect, nisu mu se dešavala neka ispadanja lopte iz ruku, lobovanja sa 30 metara... Ne štedi se nikad, a Petrović ima loptu na metar od njega koja ide brzinom babe sa štapom i prepadne se iste i naravno bude gol, za cigane često. Stojković je za naše uslove i za naše mogućnosti odličan golman i to niko ne može poreći. Petrović (ljubi ga menadžer Stojadinović) nije ni za bilo koji superligaški klub, i da se ne lažemo, nije ni približno kvalitetu kakav je potreban Partizanu za čuvanje mreže. Živković je neiskusan golman, sa jako malo jačih utakmica u rukama i nogama, a ni kvalitet mu se ne može pripisati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Kod Stojković se video pomak i napredak tek u onom kratkom periodu kada je radio sa Belojevićem, pre povrede... od Pandurovića vajde velike bilo nije....

Činjenica jeste da je Stojković najbolji TRENUTNO od ostalih golmana koji su nama dostupni... ali, daleko od toga da sam ja mirna i sa njim na golu....

Vi svi pomalo patite od amnezije... ok, mana su mu šutevi iz daljine, kako ste rekli... ali, hoćete da mi kažete da vam se govno svaki put ne zaledi kod centaršuteva i lopti koje padaju tu negde u pet metara, a on stoji na liniji?!

Kažem, u tom segmentu je viđen neki napredak kod njega, neposredno pre povrede, ali je i dalje to daleko od toga da sad vene isečemo....

Jasminče, sećam se raznih golmana iz prošlosti, ne samo u Partizanu, nego i u reprezentaciji, bilo ih je zaista odličnih, ali svaki je imao svojih ,,bisera,, da ne kažem - kikseva...to prosto u 95% slučajeva mora tako...onih ostalih 5% su najbolji golmani sveta!

Ledio sam se ja kod opasnih situacija kad su mnogi golmani bili u pitanju, a znam i zašto...

Dovoljno je da jednom staneš među stative i da pogledaš koliki je to prostor, 7 i nešto m dužine, i 2 i nešto m visine - ne samo da je užasno teško odbraniti celu tu ,,teritoriju,, (površinu) od upada lopte u mrežu, nego još treba i proceniti da li da ideš na centaršut, ili ne, a i tih 16m, mada na TV-u, ili stadionu ne izgledaju toliko veliko, ogoman su prostor, čak i za čoveka koji je visok 1,90...

Meni je Stojke bio najbolji golman naše države, čak i kad je branio za ,,komšiluk,,...nama je tada skidao neke ,,zicere,, i nismo mogli da pobedimo zbog toga, branio je standardno i za reprezentaciju, igrao na SP, odbranio tamo penal Nemačkoj, nas (u puno navrata!) spasavao od primanja mnogo više golova u LŠ, nego što smo primili...ima iskustvo, ima kvalitet, i mnogo jakih mečeva u rukama i nogama...

Sasvim dovoljno da mi je utešnije da je on na golu, nego bilo ko drugi, ko nam je na raspolaganju...

A sad što i on zna da ga primi, što mu se omakne ,,kiks,,...znate šta, da je još bolji nego što jeste, sad bi branio u Realu, a ne kod nas...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mame vam se najebem lopovske, sad moze da nas spase samo to sto Stojke nece prihvatiti bilo kakvu ponudu.

I da, pre Stojke cigan sa jednom rukom na gol, nego ova dvojica istovremeno.

Brate nema potrebe da omalovazavas Zivka, prvo decko je veliki Partizanovac, a drugo istrpeo je toliko od nas i nikada mu nije pruzena sansa, ali je uvek cutao i radio i gledao kako se ispred njega na golu smenjuju Bozovici, Radosavljevici, Petrovici. Slazem se da je Stojke najbolja opcija, ali ni Zivkovic, bar za nase uslove nije losa opcija.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Stojković je naš najbolji golman i mi boljeg ili ravnog njemu sada sigurno nećemo naći . Opet kada smo saznali da nam je klub finansijski u plusu, normalno je da se razmišlja za naredni period kako bi i dalje imali pozitivno poslovanje. S toga mi je ova eventualna prodaja Stojkovića potpuno razumljiva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top