Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Druze, jeste mozda ostro malo, ali jednostavno sumnjam u njega kao iole dobru zamenu, ja cak ne trazim da zameni Stojketa i da skida zicere, ja znam da to ne moze, bio bi prezadovoljan da ne pravi kikseve i prima neke golove kao Petrovic, ali i u to sumnjam, mislim da su njih dvojica slicna klasa kao i svi golmani u Srbiji, ni hvaljeni Brkic mi nije mnogo ispred njih.

A Stojke je mnogo bolji golman nego sto smo mi svesni i razlog sto on nije uspeo u Evropi nema veze sa njegovim kvalitetima kao golmana, meni je i dalje muka kad vidim onu karikaturu sto je gurana prvo u Sportingu, a posle i u reprezentaciji Portugala.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Po cemu je Aleksic bolji od Bondzulica, Nikolica, Supica?

Izvini sto kasnim sa odgovorom :D

Po mom skromnom misljenju taj nivo koji su dostigli Bondzulic i Supic , Aleksic je odavno prestigao . Aleksic je dosta mladji od njih dvojice , a vec je dogurao do A reprezentativne selekcije .
Aleksic ima odlicne predispozicije da bude vrhunski golman . Ima odlicnu visinu , ima odlican refleks , dobar je na liniji , odlican u vazduhu gde narocito dolaze do izrazaja njegove fizicke predispozicije .
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Da ne baksuziram, ali najverovatnije Miljkovic odlazi, samo da prodje lekarske preglede.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Druze, jeste mozda ostro malo, ali jednostavno sumnjam u njega kao iole dobru zamenu, ja cak ne trazim da zameni Stojketa i da skida zicere, ja znam da to ne moze, bio bi prezadovoljan da ne pravi kikseve i prima neke golove kao Petrovic, ali i u to sumnjam, mislim da su njih dvojica slicna klasa kao i svi golmani u Srbiji, ni hvaljeni Brkic mi nije mnogo ispred njih.

A Stojke je mnogo bolji golman nego sto smo mi svesni i razlog sto on nije uspeo u Evropi nema veze sa njegovim kvalitetima kao golmana, meni je i dalje muka kad vidim onu karikaturu sto je gurana prvo u Sportingu, a posle i u reprezentaciji Portugala.

Niko ne spori da je Stojke najbolje sto mi sebi mozemo priustiti, ali uvek sam za to da se pruzi nekome sansa, pogotovo ko je sve dobio u Partizanu. Taj Petrovic je sto posto menadzerski igrac, i ako je on dobio sansu sto ne bi i Zivko, koji je inace dobro branio sve vreme u Metalcu. Nije isto Metal i Partizan, ali pruzimo mu sansu, pa cemo videti. Naravno, Stojkovic treba biti prioritet.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Izvini sto kasnim sa odgovorom :D

Po mom skromnom misljenju taj nivo koji su dostigli Bondzulic i Supic , Aleksic je odavno prestigao . Aleksic je dosta mladji od njih dvojice , a vec je dogurao do A reprezentativne selekcije .
Aleksic ima odlicne predispozicije da bude vrhunski golman . Ima odlicnu visinu , ima odlican refleks , dobar je na liniji , odlican u vazduhu gde narocito dolaze do izrazaja njegove fizicke predispozicije .
Koji njegov refleks crni? Jesi ti gledao njega nekad a da nije to protiv nas?
A i ako si ga samo protiv nas gledao mogao si da vidis koliko je trom i mrtav.
On ima samo visinu, i nista vise.
Srbija sem Brkica i od Brkica dobrog golmana u vazduhu nije imala a ne verujem ni da ce ga imati u narednih 20 godina.
Bolje Stojkovic u 50 godina nego Aleksic i njegova mladost...
Primio je ove sezone 31 gol u 19 utakmica.
Filip Kljajic isto, mlad golman, brani za Rad, mnogo kvalitetniji golman od rosavog, samo sto ga niko ne gura kao ovog.
Taj ne bi video reprezentacije da nije Karadzica.

Ako vec ne moze da se dovede golman onda staviti Zivka na gol i cekati da Radisa mozda nadje nekog klinca u omladincima.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Какав црни Живко, ми треба да се шутирамо у дупе док је Стојковић ту. Кад он оде једино неки странац може да га замени.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Izvini sto kasnim sa odgovorom :D

Po mom skromnom misljenju taj nivo koji su dostigli Bondzulic i Supic , Aleksic je odavno prestigao . Aleksic je dosta mladji od njih dvojice , a vec je dogurao do A reprezentativne selekcije .
Ne znam kakav je ovo argument. Reprezentacija koja za 2 godine promeni 15 golmana tesko da moze da se smatra ozbiljnom. Za istu tu reprezentaciju niej branio samo onaj ko nije bio povredjen ili nije hteo. Taj Aleksic kad god je mogao, kiksnuo. Da li su ti kiksevi bili naredjeni od strane Karadzica ili je on to na svoju ruku radio ne znam i ne zelim da ulazim, ali cinjenca je da je teska kiksara.
Najveca greska je bila pustanje Mladena Bozovica kome se najvise zameralo da je linijas, ali za Stojketa je Smajhel:D Tako da bi bilo najbolje da zadrzimo Stojketa, posto adekvatnu zamenu da nadjemo ne mozemo. Zivko je pre 2 godine na pripremama pravio neke teske kikseve, ali dobro, slazem se da mu treba pruziti sansu ispred Petrovica koji se pokazao i dokazao.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ovog Zabiju smo jurili par godina, dosao je na pola godine, uzeo nam pare i nista nije pokazao.
Kad je zavukao onaj gol sa pola terena Sturmu mislio sam evo ga novi Kleo, posle toga apsolutno nista,... :(
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Prvo smo ga dugo jurili, pa smo ga dugo najurivali, konačno je stavljena tačka na ovo.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ако је услов Миљковог одласка да оде и Стојке, нека иде:D! Зезам се наравно, Стојке је тренутно сигурно најбоља опција! Што се тиче наших голмана после Краља, Боња ми је свакако најбољи (имао је у једном периоду велику кризу, али није дуго трајала)!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Koji njegov refleks crni? Jesi ti gledao njega nekad a da nije to protiv nas?
A i ako si ga samo protiv nas gledao mogao si da vidis koliko je trom i mrtav.
On ima samo visinu, i nista vise.
Srbija sem Brkica i od Brkica dobrog golmana u vazduhu nije imala a ne verujem ni da ce ga imati u narednih 20 godina.
Bolje Stojkovic u 50 godina nego Aleksic i njegova mladost...
Primio je ove sezone 31 gol u 19 utakmica.
Filip Kljajic isto, mlad golman, brani za Rad, mnogo kvalitetniji golman od rosavog, samo sto ga niko ne gura kao ovog.
Taj ne bi video reprezentacije da nije Karadzica.

Ako vec ne moze da se dovede golman onda staviti Zivka na gol i cekati da Radisa mozda nadje nekog klinca u omladincima.

Refleks ima i to mnogo bolji od drvosece Supica i glavonje Bondzulica . Ima sijaset situacija koje je branio 1 na 1 u oci sa protivnickim igracima .
Kad se pruzi sa njegovih 196 pokrije ceo gol :D
Aleksic je bas dominantan u vazduhu . Po mom misljenju jedan od boljih golmana ovde u JSL sto se tice reakcije i snalazenja u vazdusnom prostoru .

A sto se tice primljenih golova , znash kako Joco , nije sve u golmanima . Dzabe i 5 golmana kad je odbrana losa :wink:
Nisam pominjao Stojketa u vezi Aleksica . Stojke je nas broj 1 i ja bih voleo da tako i ostane . Ovo je samo moje izdvojeno misljenje o Aleksicu koji je nesto iznad proseka golmana u JSL.
Pazi , ako cemo da pokrenemo tu pricu o guranju u reprezentaciju tesko da bi se ova prica zavrsila . Nije ni prvi ni poslednji koji je guran u reprezentaciju .
Decko je dugo branio i u mladoj selekciji i ja smatram da poseduje potencijal !
On je jos mlad . Ima jos vremena za njega, a golmani sto su stariji to bivaju sve bolji i bolji .
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ako nam je dao pare onda dobro :D
Zao mi je bas da je tako proslo s njim, ali on definitivno nije tip igraca za neki profi klub iz Evrope.
Slicno je bre bilo i sa onim Kamelom Zaimom, secam se kad sam video na yt njegove golove bio sam u fazonu VAU, kako je kod nas stigao ne znam da li je 5 utakmica sastavio, pa se nesto i povredio,...
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Tumbakovic ako proda Stojkovica, smesticu ga u isti kos sa Djuricem, i dodelicu mu sve atribute, psovke i kletve koje sam podelio Djuricu.

Ne damo Stojketa! KRAJ
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Nisi pratio na casu.
Dosao je na pola godine, dao nam pare i nista nije pokazao.

Jel ovo stvarno istina, pouzdano, da je on platio ovim lopovima?

Nije on direktno, ali jeste neko drugi, da bi on došao kod nas i malo se zabavljao, a ovi naši su toliko gadljivi na novac, pa su jedva pristali.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Hoce oni da prodaju Stojketa,hteli su i letos,ali ovom se ne ide,zivi kuci,igra za 200-300 hiljada,uziva,sto bi se smarao po nekim znj klubovima daleko od kuce,plus je dosta zaradio u karijeri do sada...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top