Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ne znam sto ali mi se u glavi stalno vrti ono Bilmezovo - imamo tim za duzi period.....ta me izjava vredja nego bilo koje do sada.....ne znam dal stvarno u to veruje ili nas podjebava video da mu se moze....a mozda smatra da odlazak 2-3 kljucna igraca u narednih godinu dana nece poremetiti taj koncept "tim za duzi period" posto jelte sta su 2-3 igraca u odnosu na 20?? Pa makar bili i najbolji...da.....strasno...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Па милсио је Чика Црни, на дужи период, који ће чак и да потраје више месеци. Отприлике до почетка лета ... Читавих 15 кола је јако дуг период за ову управу.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Прелазни рок би био добро одрађен да је Миљковић отишао, а овако је само солидан! Довели смо оно што је најбоље у Србији, по мени Лука ће бити најбоље појачање.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Па милсио је Чика Црни, на дужи период, који ће чак и да потраје више месеци. Отприлике до почетка лета ... Читавих 15 кола је јако дуг период за ову управу.
Mislim da grešiš. Iz joga perspektive verovatno je mislio u narednih sto do dvesta godina.
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Имали напредка код Саше Ивковића, Зоњића?
http://www.prvaligasrbije.com/?nav=klub&sub=statistika&klubid=23

Баш сада гледам статистику Телеоптика, интересује ме да ли има наде за Војкана или је престарио?

Првом приликом ћу отићи да погледам коју њихову текму.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
– Кад сам постао директор, вратио сам лиценцу и од тог тренутка су сви моји уговори са играчима постали неважећи. Пре тога сам обавио разговоре са: Брашанцем, Марковићем, Станковићем, Стојковићем и свима из млађих селекција, дао им пуну слободу у одабиру новог менаџера. Чини ми се да је велика већина размишља о Рамаданију или Стојићу – казао је Стојадиновић.

"Teorija zavere" :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako mu je Falji sada menadzer nije ni cudno sto je Brasanac nekom magijom istjerao Jojica i Ninkovica iz prvog tima....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas
Ako mu je Falji sada menadzer nije ni cudno sto je Brasanac nekom magijom istjerao Jojica i Ninkovica iz prvog tima....

Проблем је што је тај исти Фаљи менаџер и малом Нинковићу . Што рече један угледни члан , не знамо где бијемо очигледно .

Edit: Претече ме Јоцо .
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Koliko je samo bilo kuknjave zbog toga što Brašanac ne igra, a sad kuknjava što igra.
Ne znam šta Vermezović treba da uradi, da bi ljudima bilo po volji?
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Рачуница је проста, Брашанац је пре Нинковића и Јојића промовисан као таленат. Време му цури, па рамадни не жели да му пропадне каква - таква зарада.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Две године се кукало за тим Брашанцем, и сад кад је коначно добио какву-такви шансе да се покаже, тј. докаже, опет не ваља...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ako se Brašanac pokaže kao bolji od obojice mene će da boli uvo čiji je, naš problem nije Ramadani nego ekipa koja je zahvatila klub i teži njegovom uništenju.
Marković Saša, Smiljanić, Volkov, ne znam da li i Mitrović ne pripadaju Ramadaniju pa opet igraju u prvom timu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top