Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Zar kraj prelaznog nije 1. septembra 23:59h?

Прелазни рок завршава вечерас у поноћ.
Од мене добродошлица појачањима , фино одрађено , биће нешто од нас .. :lol:
ЕДИТ : исправи ме газда ипак сутра крај прелазног .
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jel istina ono da hocemo Nastasica da prodamo? :banghead

Jeste, samo ne uskoro i ne budidžabe!

Ova tema je totalni OFF u odnosu na ovaj forum,
Nedopustivo mnogo spam poruka. Nadam se da se zatvaranjem ove teme zavrsava i tolerancija moderatora .

To možeš da uramiš. Previše smo vam gledali kroz prste na ovoj temi.

Zar kraj prelaznog nije 1. septembra 23:59h?

Jeste, sutra je kraj a ne danas, ali to ne znači da će tema ostati otvorena do sutra veče. Mislim da ste rekli sve što se u životu može reći i da tu nema šta više da se doda. Tema će biti zatvorena kasnije večeras, a ako se desi da padne koja bomba sutra (možda se Mutu ili Krespo predomisle), nije teško da se otvori.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
evo i ja da se oprostim od ovog prelaznog roka koji je bio veoma zanimljiv rekao bih da su sale i uprava to veoma kvalitetno uradili jos samo da nas trener sklopi kockice i to je to!!!
ala dule vujosevic i kk partizan!!!!
i sve u k...c partizan je sampion!!!!
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Eto vam. :D Rekao sam lepo da je sutra kraj prelaznog roka, pratim ja sta cika JeNeA pise... :)

P.S. I Gazda pogledaj inbox.
 

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
Nedostajace mi ovaj prelazni rok :D
Celo leto sam proveo uz njega i oprastamo se na lep nacin
Dobrodosli Medo i Pero :D
Dobro odradjen prelazni rok,zaDovoljan sam :D
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Медо добродошао. :clap Сраћу о његовим квалитетима након још пар утакмица што одгледам у црно-белом дресу, али његова прича, понашање данас на конференцији, осмех, су сасвим довољни да ме већ приволи себи. Медо скандираћу ти од суботе већ, уколико заиграш. :clap

Добродошлица и Савићу, и Боји. Пјер има шансу да се искупи и обзиром да је доведен са циљом, Станојевић сноси сву одговорност за овај трансфер. Савића су биле пуне новине, менаџерске приче, али се надам да ће напредовати и потврдити потенцијал. Лично сам га гледао два пута, и мислим да наши млади штопери заслужују да добију шансу пре њега, али пошто ту ради лова... :confused

Срећна нам нова сезона!

Титула, титула...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ajde i ja za kraj da kazem jos koju...

Sve je manje vise ok,ali kraj je bio zaista za mene frapantan.Sa dolaskom Boje ja se i dalje ne mirim,on je za mene kosmar,moj najveci strah......

Doveli smo ga,napravili glupost,idemo dalje,to smo mi.

Sve u svemu nije lose,ovo zadnje pojacanje me nervira ali dobro mozda ga nesto i usere.

Popunjeni smo na svim pozicijama,pogotovo sredini koja je paklena.Uvek cemo imati po jednog dobrog veznjaka na sredini.
Jos Babovic da udje u stos i bice festa.

Ovaj prelazni rok je bio bas jeben,oduzeo mi je dosta vremena i drago mi je da se zavrsava.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Станојевић: Довели смо брзе играче
Млади тренер Партизана Александар Станојевић каже да је довођењем Камаре и Боје за клуб завршен прелазни рок. А о разлозима због чега су баш ангажовани ови играчи рекао је:
– Камара је брз и директан. Шутира са свих позиција, има сјајан ударац. Он је наша будућност. С друге стране определио сам се за Боју јер је такође физички сјајан, брз је и продоран и веома брзо може да се уклопи у нову средину, која за њега практично и није нова.
Боја се жени 18. септембра
Бивши „краљ ноћног живота” и београдских сплавова Пјер Боја решио је да стане на „луди камен”. Он је нашао изабраницу свог срца и одлучио је да се 18. септембра ожени а свадба ће бити у Греноблу.
– Одлучио сам да се уозбиљим, доста је било ноћног живота – рекао је Боја.

Politika ....
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
A jbg, opet nece trenirati kako treba, ima da jebe zenu ceo dan. :D :buhaha
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
nadam se da cu stici da se i ja ispisem pre nego sto se zatvori tema...

Sve u svemu, kao i ostali mogu reci da sam zadovoljan prelaznim rokom.. Iz njega smo sasvim sigurno izasli jachi nego sto smo bili, ali ipak ostaje veliko pitanje koliko cemo i sa ovakvim timom biti konkurentni u Evropi... Sta je tu je, videcemo kako ce ici, u svakom sluchaju svi im zelimo sve najbolje i nek daju sve od sebe, neka ginu na terenu i zalazu se kao sto je bio sluchaj u briselu.. Pa sta god da bude, sa takvim trudom, zalaganjem i ostavljanjem duse na terenu mi cemo biti zadovoljni i to cemo ceniti..

Svim pojachanjima, novim igrachima i povratnicima, bih opet pozeleo mnogo srece i uspeha i da mnogo, mnogo znoja, pa ako treba i krvi proliju za dres i grb koji na njemu nose.. nadam se da ce se svi novi igrachi brzo uklopiti i da ce ovaj tim odmah na startu pokazati da u domacoj ligi nema premca(tek su dva kola prosla pa josh uvek ne mogu reci da su vec pokazali) a u evropi nek igraju kako sam gore napisao i siguran sam da cemo svi biti zadovoljni...
Stanojevic i njegov strucni stab moraju imati poverenje od svih u ovoj sezoni kako god stvari tekle, iako se svi nadamo da lose nece biti (necu namerno da kazem da sam siguran u to jer tu gresku sam napravio na startu prosle sezone pa smo videli kako je i sta bilo).

Eh sad onaj najkriticniji deo - uprava.. kao i mnogi na forumu, ni ja nisam njihov ljubimac, mada dobri rezultati koje klub ostvaruje mozda pokazuju da nismo u pravu a tako postepeno stvaraju toleranciju, da ne kazem kredit kod navijacha(bar onih koji su otpocetka bili protiv Djure i ekipe). Pitanje je ipak koliko je ovaj rezultat i ovako uradjen prelazni rok njihova zasluga a koliko splet nekih chudnih i srecnih okolnosti gde smo prakticno sve igrace doveli bez potrosenog dinara, pochev od Ivice, preko Lole, chiji je klub suochen sa ogromnim finansijskim problemima i dugom prema Partizanu(ne verujem da bi da ovo nije sluchaj dosao kod nas) jednostavno morao da ga pusti na pozajmicu, pa do Stojkovica, koji realno(voleli ga mi ili ne) po kvalitetu koji poseduje zasluzuje da brani u boljem klubu nego sto je Partizan. Neke stvari su se poklopile, mi to iskoristili i sad imamo tim takav kakav jeste, ja mislim dobar ali to ce vreme i samo rezultati pokazati... Sledeca stvar koja je na upravi i koju bi trebali maksimalno da iskoriste je sam plasman u Ligu sampiona.. Tu mislim na materijalnu, marketinsku, uticajnu i svaku drugu stranu koju plasman u grupnu fazu nosi sa sobom.. nadam se da ce ovo biti samo temelj i podloga za neki novi, jaci i stabilniji Partizan na svim nivoima... Za Partizan koji ce svake godine imati iole ozbiljniji rezultat u evropskim takmicenjima, koji nece ziveti ili bolje receno prezivljavati od danas do sutra i biti primoran da svake sezone prodaje najboljeg mladog igraca, za Partizan koji ce nesto znaciti kada se pomene bilo gde u Evropi i koji ce predstavljati simbol i model fudbalskog kluba ovog dela evrope...
U svakom sluchaju zelim im svu srecu, kako upravi i strucnom stabu, tako i igrachima sa samo jednom konkretnom zeljom u ovoj sezoni - uzmite titulu, to je obavezno, a ostalo kako i koliko moze...

PARTIZAN FOREVER...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Stanojevic je sve objasnio dosli su brzi i agresivni igraci,takvi ce se i u buducnosti dovoditi ,tako da defintivno nije bilo mesta za Jovanovica ,u evropi se igra brz i agresivan fudbal na koji igraci tipa Jovanovic ne mogu da odgovore pogotovo na sredini terena gde je pritisak veliki ,a brzina je odlucujuca.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Sve u svemu dobar prelazni rok.Jedina greska po meni je prodavanje Bozovica i dovodjenje Radise (za Babovica cemo jos da vidimo).
P.S. Gazda, na naslovnoj si napisao Stefan Babic umesto Savic.
 

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
Hvala vam svima na nezaboravnim danima provedenim uz forum i ovu temu. Verujem da ima dosta redovnih “čitača“ foruma kojima ne ide tako dobro pisana reč, zbog čega se ne usuđuju da često ostavljaju komentare.
Kad sam već tu, ajde da se pridružim onima koji žale što nije doveden i Odita.
 

grobarstvo

Guest
Posto je sve gotovo ,ostaje nam da se nadamo da ce Sale sve lepo da skocka.Igraci su dovedeni po njegovoj zelji.Sve je sada ne njemu.Nase je da mu damo podrsku.Bice tu verovatno i kikseva ,ali samo dok ne dodje sve na svoje.Grobari ,pozdrav i neka nam je srecna nova dupla kruna.:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top