Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Evo da se i ja oprostim od teme... Sve u svemu: kako smo se nadali, dobro smo se udali!

Konacno imamo dobar tim, dobrog spica, gomilu vodja na terenu, par starih vukova, par talentovanih momaka, dobrog trenera, priliku da se pokazemo u Evropi, amajlije (Radisa, Ilic-Iliev), kontraverzu (Stojkovic), tehnicare i lucidne driblere (CR Tomic), snagu i brzinu (Medo, Boya i ostale zveri), imamo pare i imamo plan. Nista vise nije potrebno.

Neka ovo bude samo pocetak i neka od sada ide samo nabolje. A Mutu i Krespo neka zale sto nisu ovde. :wink:
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
:napred Partizanbilo je zanimljivi,uzbudljivo,ludo,neocikavano...sve u svemu kao i velika vecina i ja sam zadovoljan prelaznim rokom!!

u nove pobede i dominaciju!! :napred Partizan
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Hvala Bogu pa je sve konacno zavrseno.. Ove sezone cemo imati jacu klupu nego ikad,to je ono sto najvise raduje
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
I ja sam zadovoljan prelaznim rokom, nadam se da ce zimski biti jos uspesniji...

P.S. Po svemu sudeci moja ce biti poslednja, nemoj da je neki admin/mod napisao neku glupost (tipa "LOCK"). :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
A sada - LOCK. Posle više od 400 stranica punih nagađanja, želja, utisaka, i posebno gluposti :D vreme je da tema ode pod ključ.

Ko je preživeo i pročitao sve ovo a da mu nije pozlilo, svaka mu čast. :buhaha

Katanac!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Lepa vest je da više nećete morazti da visite ovde dan i noć. Sve je gotovo i poznato. :D

Zamolio bih Gazdu ili Crno Belog da ne brisu ovu temu, vec da ode u arhivu. Legendarna tema!!!

Sve teme uvek idu u arhivu.

A sada - LOCK. Posle više od 400 stranica punih nagađanja, želja, utisaka, i posebno gluposti :D vreme je da tema ode pod ključ.

Ko je preživeo i pročitao sve ovo a da mu nije pozlilo, svaka mu čast. :buhaha

Katanac!

Tako je!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Novi golman crno-belih i dalje glavna tema srpskog fudbala
Stojketa odbilo 150 klubova!!!
Sreda - 01.09.2010
Vladimir Stojković će po svemu sudeći debi u dresu sa Partizanovim grbom imati već u subotu, kada crno-beli u zaostalom meču drugog kola Jelen Superlige dočekuju kulski Hajduk.

Pored toga što će istisnuti Radišu Ilića sa crno-belog gola, interesantno je i što će to uraditi kao golman koga nije hteo nijedan od 150 evropskih klubova kojima je bio ponuđen.
Naime, „Alo!“ je došao do informacija koje kažu da je portugalski Sporting na 150 adresa fudbalskih klubova širom Evrope i sveta poslao pismo u kojem nudi našeg golmana po vrlo povoljnim uslovima. Međutim, niko nije bio zainteresovan.
- Sreća njegova pa je Partizan zagrizao, inače ove godine nigde ne bi branio. Verujte mi, niko nije hteo ni da čuje za njega. Pogotovo što je promenio mnogo klubova. Svi koji su dobili ponudu Sportinga, pitali su šta je s njim kada nije mogao da se skrasi ni u Sportingu, ni u Viteseu, ni u Viganu... Izgleda da pravog, ubedljivog objašnjenja od Portugalaca nije bilo, pa su tako propali svi eventualni transferi - kaže za „Alo!“ jedan od menadžera koji je posredovao u kontaktima oko transfera reprezentativnog golmana u Humsku.
Da je Stojković bio na ivici da okači kopačke o klin, još pre neki dan u intervjuu za „Alo!“ potvrdio je i član njegove familije.
- Jedno vreme bio je u velikoj depresiji. Trenirao je sa juniorima i trećim timom Sportinga. Sam je rekao da je dobro što je došla ponuda od Partizana, jer u suprotnom nije video svoju fudbalsku perspektivu - kaže naš izvor.
Međutim, ta činjenica izgleda ne utiče na odluku trenera Partizana Aleksandra Stanojevića da skine Radišu Ilića sa gola i među stative odmah postavi Vladimira Stojkovića.
- Stojković je najbolji srpski golman već godinama. Kada se ukazala prilika da ga dovedemo, nismo mogli da je propustimo. Ne gledam ga kao bivšeg čuvara mreže Zvezde, već kao reprezentativca. Dileme nema, Stojković je broj jedan Partizana i na tu temu nema više priče. Što se tiče Radiše Ilića, on je deo tima koji je obezbedio ulazak u Ligu šampiona. Međutim, i ja sam deo ekipe, ali ako ne budem na pravom nivou, niko mi ne garantuje mesto - rekao je Stanojević.
Biće zanimljivo videti kako će navijači Partizana reagovati na ovakve odluke uprave kluba i prvog trenera tima.


EKIPA ALO!

Sreća pa je tema zaključana inače bi bilo još 20 strana :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Biće zanimljivo videti kako će navijači Partizana reagovati na ovakve odluke uprave kluba i prvog trenera tima.

Šta ima tu da se vidi. Ako ga Stanojević želi u timu, a želi ga, ko smo mi da se bunimo! Ili verujemo treneru, ili mu ne verujemo. Ja mu verujem, i siguran sam da će Stojković odlično braniti.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Zahvaljujući uspehu kluba za koji navijamo razmišljamo o Ligi šampiona. Mislima smo sa navijačima Partizana koji su u Briselu teško povređeni a čija sudbina našu državu, na žalost, ne zanima.

Kadrovskom politikom kluba se ne bavimo i nikada se nismo bavili. Svaki klub sam bira trenere, a treneri igrače, mi smo kao navijači odavno izabrali samo klub koji volimo i svesni smo činjenice da svi igrači malih klubova žele makar potajno duboko u sebi da kad tad zaigraju za naš Partizan i ostvare svoje dečačke snove. Ugovori obavezuju dve strane, naša ljubav se tu ne pise. Ljubimce biramo samo i tako će biti uvek.

Apelujemo na sve navijače Partizana da u trenucima kada mi i naš klub proživljavamo najlepše trenutke zajedničke istorije ne dozvole da nam se bilo šta ispreči u pohodu na Evropu. Ne bavimo se tuđim problemima, komšijska dvorišta njihova su briga.

Grobari Jug

Evo reakcije.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U prevodu, ako ne grešim, ne pljujte Stojkovića, jer je on sada naš igrač. Sasvim korektno i ispravno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top