Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ma da bre, ludilo, ovaj komanduje odbranom na špansko-engleskom, ovi ga gledaju ko telad, a trener komanduje sa klupe, a ne zna ni srpski, ni španski, ni engleski...

Ali u suštini se slažem, i ne kažem da neće biti pojačanje, mada i dalje mislim da bi ova i ovakva odbrana kod drugog trenera mnogo bolje funkcionisala. Naravno da odbranu igra ceo tim, ne samo poslednja linija, nego da ne ulazim sad i u tu priču...

Za Rikarda ne brinem, nek primi loptu i da gol, pa posle sa Đukićem nek razmatra šta je moglo bolje da se uradi :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Milioniti put,vazura i Ivice, bez oba kvalitetna beka (i levi i desni) nema potebe da bacate pare na ostale pozicije. Da li je moguce da niste u stanju da iskopate dvojicu takvih igraca?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Sačekaj prvo da se završi SP u Rusiji, pa da vidimo šta ima tamo najbolje da se probere od svih tih bekova! :D Što da se odmah zalećemo?! :D

Pa...onda...
...pošto te najbolje ne možemo da platimo, možda onda ipak dovedemo neke druge koji nisu ni bili na SP... :icon-rolleyes:

E sad, bez zezanja, Svetsko Prvenstvo JESTE prilika da igračima koji tamo odigraju dobro cena SKOČI, pa i da igračima iz neke zemlje koja se tamo pokaže kao prava fudbalska cena takođe SKOČI, čak i ako nisu bili u reprezentaciji...
ALI...
Pisao sam već za vreme nekog od prethodnih SP ovo što sledi ..e, ali ZATO cena onim igračima iz zemalja koje nemaju reprezentaciju na SP ipak PADA!
A takvih ima kol'ko hoćeš! (I igrača i zemalja), znači DOBRA prilika da dok bogati biraju na najvećoj svetskoj pijaci, mi siromasi ,,izbunarimo,, nekoga na nekom ,,buvljaku,, po povoljnoj ceni...

Naravno, tu sad dolazi i glupo pravilo o ograničavanju broja stranaca, pa naša finansijska ili skauting nemoć, itd, itd, itd... :icon-rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Pop

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Igrači sa najveće smotre svetskog fudbala su misaona imenica našem voljenom klubu.
Malo njih ispunjava minimum naših uslova.

Prvi uslov je čisti papiri.
Drugi, da im je menadzer Falji.
Treći i najvažniji je da SD FK-a Partizan garantuje za njih.

Malo je takvih vragolana...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sto je najgore, mi vise i ne dovodimo Faljijeve igrace, sad mozda da nam uvali igraca svaka budala.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Nemoj da me pogresno shvatis, da ispadne da branim upravo itd..
Ne valja kad dovodimo Falijeve igrace (naravno to nije dobro). Evo sad ne valja sto dovodimo igrace od drugih menadzera. Bato, jbg. Ne znam sta hoces :D Opste je ponzato da nama Grobarima covek ne moze da ugodi.

A ovaj Spanac u Valjadolidu je bio fenomenalan. E sad, verovatno je u dosta losem stanju.
A to sto prica engleski, ne vidim u cemu je problem. Nije on Fabrisio, on siroma nije znao engleski, pa se tesko sporazumevao sa ostalim igracima.

A generalno da je lose u klubu. Jeste, i to dosta.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja nemam nista protiv Faljijevih igraca, uglavnom su to najtalentovaniji igraci, naravno nisu svi postali vrhunski, ali njegovi su bili Jovetic, Ljajic, Savic i slicno.
Ali ono sto je karakteristika prethodnih nekoliko rokova jeste da kad god mi i cigani hocemo istog igraca oni ga uzimaju bez problema (pesic, jovicic, sad stojiljkovic) jedino smo ih “zajebali” za Sumu. Mada oni sada pricaju da su ga prepoustili jer je dosao pijan na razgovor kada su ponudili 2 miliona.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Ne uzmu ga bez problema, već plate duplo veći novac. Igrači koje pominješ imaju 600k i više po sezoni, Ivica misli da uzme kvalitetnog igrača za 250k.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djole nikada nije dobio sansu da igra u kontinuitetu a nije je dobio da bi mogao biti prodan upravo za ovakav novac. Iza svega se krije STRATEGIJA da se uzme sitna lova jer je lakse naci kupca za ispod milion nego za 5-6 ili 8 miliona. Oni ne umiju napraviti igraca velikim imenom.
FKP radi ovo vec godinama i oni nisu za otkaza nego za steljacki vod ispred prljavog zida.

Dovesti stopera spanca koga niko vise nece i koji se oprasta od profesionalnog fudbala je sabotaza prvog tima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.974
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Djole nikada nije dobio sansu da igra u kontinuitetu a nije je dobio da bi mogao biti prodan upravo za ovakav novac. Iza svega se krije STRATEGIJA da se uzme sitna lova jer je lakse naci kupca za ispod milion nego za 5-6 ili 8 miliona. Oni ne umiju napraviti igraca velikim imenom.
FKP radi ovo vec godinama i oni nisu za otkaza nego za steljacki vod ispred prljavog zida.
:respect:respect:respect
Ovo sam ja jednom uradio, prodavao auto iščukao mu vrata macolom i spustio cenu za 1500e i eto odmah kupca.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
ponudjen nam je, i pregovara se, sa jesnim strancem, igra amc
Poslao sam administraciji da provwri, i ako zeli, napise o kome se radi
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Zna li neko da li imamo procente prilikom daljeg transfera Milenkovica? S obzirom da igra u prvih 11 na svetskom i da se lepo pokazao, moguce je da ce veci klubovi vec sada stati u red da ga kupe (na stranu sto smatram da treba da ostane jos koju godinu u Violi).
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ovo i mene bas zanima. Mogo bih da se zakunem, da sam citao da je 20%, kad smo ga prodali. Sad se pise da nema nista od procenta.

A udarite matematiku kolko ce biti 20%.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nemamo procente to je Vazura vise puta ponovio, prodali smo ga za 5.1 milion. Imacemo verovatno neku fer plej nadoknadu koja se daje maticnom klubu, ali to je neka sica 200-300k.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Svaka cast za odradjen posao. A mi bilo kog igraca kad kupujemo, pa cak i Nikolica, dajemo 30% od sledeceg transfera, bravo bravo.

Neko je pomenuo, da Iliev i Vazura, ako igraju menadzer, prestanu odmah. Ja bas mislim suprotno, njima je trebalo jedno godinu dana iskustva bar na FM-u, sto se tice transfera.

Ovo samo govori da nama i ne treba Vazura, jer bilo koja ponuda da dodje, mi je prihvatamo, bez pregovora. To automatski znaci da klub nije finansijski stabilan, gori nam pod nogama, i jedva cekamo ponude. Svake godine ista prica, golo prezivaljavanje, cak je i nebitno da li smo usli u neku od evropskih liga. Prica je uvek ista.
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Jeste, i ja se secam da je to receno odmah nakon sto je Bleki potpisao, nema nikakvih procenata, 5,1 milion i to je to.

E sad da ga jebem, mi ne mozemo da dovedemo nijednog igraca iz Spartaka, Napretka, Rada, a da ne ide njima bar 20% od sledeceg transfera, od nasih secam se jedino za Oumarua da imamo valjda 15%, i za onog decka Damnjanovica sto je prodat Slovanu.

A to je verovatno ono, bolje nama sad malo vise para od transfera, nego nekoj buducoj upravi mnogo vise. A i kod kupovine obrnuto, damo sad manje a posle neka ne ide klubu sve (a to je tek interesantno kome ide).
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ma klub finansiski odlicno stoji.Hocu da kazem,trebalo bi da stoji.Ove sezone(godinu dana do sada) smo ukupno uzeli od transfera i UEFA 20 miliona €.Da ne govorimo o prethodnim sezonama.Ali ovi ne da kradu,ovi rasturaju.Ovi bi rodjenu decu pokrali..Pokrali bi i one male,garave sto peru sofersajbne.Da postoji JNA,pa da imamo nekog generala za pretsednika,pa on bi celu ovu bagru streljao.Da se 20 ljudi sa Foruma skupi,da vode FK,mi bi za 5 god. bili u ogromnom plusu+bi imali novi stadion.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Статус
Затворена за писање одговора.
Top