Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Da li neko zna planiramo li jos kojeg štopera da dovedemo?

Gledao sam vise puta uživo Markovica i Miletica, a sad i ovog Spanca. To je suvise tanko za tri fronta. Ovi su otpisali Mitrovica, Ostojica i Bosnjaka.

Ne planiraju valjda sa tri štopera sezonu...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa tu su uvek Jevtović i Miletić sa kosom da uskoče na štopera...
Ozbiljan smo klub, to se vidi odmah.
Vakulko još nije naučio koji bus da hvata do Teleoptika i gde može da naruči picu, a već je na izlaznim vratima.
Ivica garantuje za igrača, da bi jedva čekali da ga se otarase posle godinu dana (hvala Bogu).
Pritom hoćeš da prodaš napadača koji daje gol na 60 min. u proseku, a ima 19 godina, za siću.
Stojke, Tošić i Janković traže klub, a krila nam igraju Pantić i Suma.
I da ne idem dalje, već me glava boli.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Verovatno genijalci planiraju Miletica, levog beka, da uskoci po potrebi na stopera.

Jevta u timu, Pantic opet na krilu, prava krila nemamo (hajde Tosica da racunam, ali on vise ne igra, nego sto igra). Formacija losa, nemamo igrace za 442, ali senjor ne odustaje od svojih zamisli dok nas ne ukanali do kraja.
Ako uvale Ozegovica (daj Boze) ostajemo na 2 spica, a i oni su diskutabilnog kvaliteta. Mozda Djilasa prekomanduju. Jankovic jos tu. Sve u svemu lose.
Cigani imaju kvalitetniji tim i ako Ivica i Marica nastave ovako siguran sam da ce nam prosli derbi biti jos i dobar u odnosu na ono sto sledi.

Nemaju koga da prodaju, jedino za sicu. Forsirace Svetu, Djerleka i Sehovica da bi ih utopili sledece godine, ali ce cena biti daleko manja od one koju bi imali da uzmemo titulu i da nam se igra popravi i lici na nesto. A to vec sada deluje tesko dostizno.
 
  • Like
Reactions: Pop

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
jos je rano al ako neko ne eksplodira nama treba ceo prvi tim i za evropu i za ove nase njive... a o treneru i da ne govorim
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
Ivica se ponasa kao da smo igrace do sad placali a ne doveli ih kao slobodne igrace. Mozda mu je puno sto mora tu platu da im daje.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ricardo Alves, do nedavno clan Olimpije, slobodan igrac. Krajem Aprila su mediji po Sloveniji i Portugaliji brujali da ga hocemo, a nasi prepisivali. Gledao sam ga u Olimpiji manje-vise redovno i on bi nam za vezni red uleteo kao moj komsa Mića u kredite! A sav je u full-u sto se nasih parametara tice - obestecenja bez ;)
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
nema zasta ker da nas ujede, ne prodaju li par igraca do zime nece imati za plate, a onda nek se pozdrave i sa licencom dogodine.... sjajna strateska politika koja najverovatnije vodi prodaji malog Markovica na zimu. Eventualno i Sehovica, ali tu Vazura treba da kaze koliko je njegovo, a koliko Partizanovo.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
A pošto se kako navodi B92 Nikolić povredio i sledi pauza od mesec dana, možda sada zaustave prodaju "Ožega" jer nema ko da igra u napadu. Igrački kadar je toliko tanak na svim pozicijama (osim golmanskoj) da nemamo čemu da se nadamo. Sve će bti jasno već u avgustu.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ako ne uspeju da prodaju nikoga, već u avgustu će probati da utope Svetu, i to će biti standardna priča, dobićemo cirka 3 milke i da ostane do kraja sezone, jer jbg nema se para, a mi živimo od prodaje igrača.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Platis igraca iz svoje lige 350 000 + 20%, on igra povredjen prvu utakmicu i pauzira mesec dana zbog povrede nakon toga... Ovo samo kod nas ima
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.403
Локација
Brdo Banovo
Tako ih placamo, a dovodimo ih kao iz Alan Forda " Halo Bing( Ivice), kako brat?
Imam za tebe jeftine jsl igrace..c(ij)ena?
Prava sitnica

Klasicni Partizan
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Platis igraca iz svoje lige 350 000 + 20%, on igra povredjen prvu utakmicu i pauzira mesec dana zbog povrede nakon toga... Ovo samo kod nas ima

U poslednjih 5 godina, Partizan se "pojačao" iz domaćih klubova sledećim igračima (ne računam omladince Partizana i Teleoptik):

Branko Pauljević, Filip Knežević, Eliomar, Luka, Kojić, Lukač, Vulićević, Škuletić, Trajković, Kljajić, Ivan Petrović, Lazar Ćirković, Jevtović, Trujić, Jovanović, Neca Mihajlović, Aškovski, Đuričković, Radin, Nemanja Miletić, Marjanović, Damjanović, Ostojić, Stevanović, Ožegović, Urošević, Ivanović (ne računam aktuelnu sezonu). Ovako ovlaš kad pogledam, uz nekoliko igrača koji su manje ili više igrali u prvom timu, sebe su otplatili i zaradu doneli Škuletić i Neca Mihajlović. Njih dvojica se mogu nazvati izuzetkom koji potvrđuju pravilo. A pravilo glasi - u domaćem prvenstvu nema igrača za Partizan! Trudim se da baš ne budem defetista non stop jer niko neće ni čitati ono šta pišem, ali činjenice su neumoljive. 98% solidnih transfera koje napravimo su naša deca ili stranci dovedeni iz inostranih klubova. Ako to nekome u upravi nije jebeno jasno, onda ne treba da se bavi fudbalom.

Mrzi me sad da kopam i da tražim koliko je potrošeno na ove igrače, ali ljudi - uložite taj novac u decu, pionire i kadete, obezbedite im smeštaj. Dajte posao roditeljima u Beogradu. Samo za jednog Spartakovog bisera je 350 hiljada evra, - dve, tri porodice dolaze sa decom u BG. Shvatite da je u unutrašnjosti vrlo malo struke, deca se pogrešno oblikuju i kad ga dovedeš u 20 ili 21 godinu, retke su situacije da eksplodira.
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nisam neko ko poznaje prilike u odnosima između klubova po pitanju transfera, menadžera, kupovine, prodaje i tako toga, ali ovako sa strane kad posmatram meni deluje da je više nego jasno da mi većinu igrača iz domaće lige dovodimo isključivo zbog nekog taljenja oko love i da apsolutno ne postoje nikakvi fudbalski razlozi. To su neke kombine na nivou uprava i menadžera, sigurica da se uzme neki evrić, taj igrač izbleji malo u Partizanu, možda zavalja i neki gol i onda teraj dalje.
To jedino ima smisla, jer svako sa malo mozga može da vidi da je bolje da se ulaže u našu školu, a da se iz domaće lige dovodi samo u izuzetnim slučajevima. Ne treba tu biti neki stručnjak...a ovi naši tako ne rade. Prema tome, jedino je logično da se to radi zbog kombinacija i ničeg drugog.
Verujem i da mnogi od vas na forumu to tako shvataju, samo sam hteo da kažem da nema smisla nervirati se i ukazivati na sportski aspekt ovakvog poslovanja, jer mislim da ono nema nikakve veze sa sportom.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Kada ne bi prodavali igrače iz naše škole čim odigraju jednu (polu)sezonu, taj princip po kome bi dovodili samo proverene igrače iz naše lige bi imao smisla jer bi imali konkurentnu ekipu i naša deca bi imala od koga da uče i uz koga da napreduju. Ovako se oni nakon prodaje najboljih izdanaka, dovijaju da pokrpe rupe i dovode iz naše lige igrače sa raznoraznim falinkama koje ne mogu da se poprave u 20+ godinama jer ih nisu naučili kad je bilo vreme za to.
Suština je da ovaj sistem ne liči ni na šta i moj najveći strah je da ne dodje do toga da se veže 2-3 godine u kojima nećemo izbaciti kvalitetnog klinca i onda ćemo biti u debelim govnima.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Pa jeste, otprilike je to tako. Zbog te politike, primorani smo da se krpimo iz domaće lige. S tim što ja mislim da se često ni ne kripimo adevkatno i u skladu sa kvalitetom tih igrača i njihovom cenom. Pa mi smo u poslednjih 6 meseci Spartaku iskeširali igrače jedno 700-800 hiljada evra, plus prilično veliki procenti. Pritom na Ivanovića izgleda i ne računamo više (na stranu što mislim da bi on u ovakvom našem sastavu i mogao biti od koristi, ali svakako je napravljen loš posao sa cenom, procentima itd.). Izvinjavam se ako postoji neki objektivan razlog što Ivanović ne igra...odavde mi je teško da pratim baš sva zbivanja. Nikolić isto...preplaćen je, plus su dati i procenti. Mogli smo jeftinije da se zakrpimo, verovatno i kvalitetnije...ali ajde, neka igra dečko, neću a priori da pljujem. Ono što hoću da kažem da apsolutno ne verujem da smo se prilikom dovođenja zakrpa vodili sportskim i finansijskim motivima, već su drugi aspekti bili u prvom planu. Eto, i Ožegovića smo platili 300 hiljada, a tih 7-8 golova, ili koliko već, je otprilike mogao i Đilas da da.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Шапоњић, Влаховић, Ђ.Јовановић, само на позицији шпица. Сваки од њих био дао више голова од #51, на онолико утакмица колико је он одиграо. Ето, њих тројица би могли да играју, уз Рикарда и Суму комплетиран напад, али не... Партизан доводи Ивановића, који као клинац није могао да прође пробу у клубу, ни да остане да тренира, без играња утакмица, доводи Николића који има 27 година, а тек #51 не заслужује никакав коментар.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top