Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mislim da baš i ne dođe isto.
Neca Tomić ne može da probije ni pored drveta.
Jedino što ima neki šut.
Ne navijam da se vrati.

Neca kad je odlazio bio je u takvom losem fizickom stanju uz povrede da sam smatrao pravim cudom angazman napolju. Sjecam se da je tada neko iz uprave izjavio koliko mu je drago da ce Tomic obezbijediti porodicu, prakticno pitanje sazaljenja.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.537
Локација
Beograd
Razocarani ste sto Ivica zeli ovog Vukanovica?Pa mi ni njega ne mozemo da dovedemo,eto u takvom je stanju klub trenutno.Lik uopste ne zeli u Partizan.Od ozbiljnih pojacanja se oprostite.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Hvala Bogu što neće. Koj će nam k... Jsl taraba klasična. Takvih imamo koliko hoćes, bolje da nikog ne dovode nego da pakuju još livadara.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne bih imao nista protiv Vukanovica, ali s obzirom da imamo Rikarda, Nikolica i Ozegovica, zaista nema smisla dovesti i njega sad.
A toliko rupa u ekipi, selekcija je ocaj. Ivice odlazi.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
cigani zavalili radonju za 12 mil eura. Imate na mondonsport-u celu vest. Pise izmedju ostalog da 5% ide klubu u kojem se igrac razvijao. Pa pitam upucenije , da li smo to mi?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kako se piše, imaćemo 150-170k. Ide deo i Radničkom iz Niša i još par klubova.
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Na sta smo spali kad nam 170k od onog narkomana Terzicevog znace... Vukanovic je bolji igrac od #51 i trebao je prosle godine da bude umjesto njega doveden. Ja se samo nadam da smo prepusteni Batici i Gordanu kad su pojacanja u pitanju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.455
Локација
Храм фудбала
Razocarani ste sto Ivica zeli ovog Vukanovica?Pa mi ni njega ne mozemo da dovedemo,eto u takvom je stanju klub trenutno.Lik uopste ne zeli u Partizan.Od ozbiljnih pojacanja se oprostite.

Razocarani smo pre svega sto je Ivica i dalje tu, i sto se i dalje pita za bilo sta u klubu. Posle svega mu ne bi dao da bira ni marku kafe koja ce se piti u klubu.

Najbolje da pjevamo od srece sto zelimo dovesti jos jedno jsl drvo.
Al' eto hvala mu sto nece kod nas. Ziv i zdrav bio.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.847
Reaction score
7.577
Dovodjenje Nikolica je samo jedna u nizu Ivicinih blamaza. Decko nije ozbiljan fudbaler.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Sve bi bilo okej da Vukanovic ima 19 godina a ne 26,necemo uspeti da uzmemo za njega kasnije ni dinara. Pre bih da gledam minute za Kokira nego nekog Vukanovica, taj Napredak nam je uvalio i Urosevica, u tankoj konkurenciji nema ga u 18.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Može malo konkretnije oko ,,Birme,,?
Kako sad igra tamo gde igra?
Fudbalske vrline? Fudbalske mane?
Umesto koga bi igrao u prvih 11 Partizana? Na kojoj poziciji? Od koga je bolji? Ili samo kao nečija zamena?
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Pa ono sto sam vidio juce protiv Proletera(Cukaricki-Proleter repriza) pokazao je vise nego Djerlek za sve utakmice, dosta je brzi i agilniji, malo gubi glavu ali sve u cilju da prodje igraca, ne znam ko je spomenuo prvih 11, samo sam rekao da je greska sto je na pozajmicu jer bi nam valjao u ovom momentu
Edit: Sad se sjetih Bogosavca, momak ubija, jedna od vecih gresaka sadasnje uprave je bila njegova prodaja i dovodjenje Miletica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top