Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Posle prelaznog roka cigani su po transfermarktu tacno 2 puta skuplji od nas. Ne znam, ali ja mislim da mi na prolece slavimo titulu sa Batom na klupi i da se onda desava slican scenario kao sa Markom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.761
Локација
Храм фудбала
Jel sa Ozegolom otisla i garancija, ili smo je iskusno zadrzali za sebe. U slucaju da nam se uskoro vrati.
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Znaci posto je i definitivno zavrsen prelazni rok, i nije doveden napadac, da se zakljuciti da ce se mucenje, odnosno igranje sa 1 spicem nastaviti. Rikardo ce biti standardan, Nikolic prva, poslednja i jedina rezerva, koji izmedju ostalog po strucnom stabu i nije klasicna devetka. Dobro, tu je i Djilas.
Ubijedjen sam da ce cigani dati nalog da Rikardo derbi ne igra, nece ga stedjeti ovi iz Backe sjutra, a ni u utakmici pred derbi.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.246
Reaction score
2.898
Budimo malo realni,ovo sto su cigani uradili u zadnja dva prelazna roka,mi samo mozemo da sanjamo...ja bi iz mog ugla pozeleo takav prelazni rok u Partizanu...primer recimo ,povratak Boacija,zar mi u ono vreme ne bi voleli kad je Kleo otisao,da smo mogli da ga vratimo u sledecem prelaznim roku? Ili recimo Marin,dobar igrac,i mi smo se radovali Tosicu... i sad ono najbitnije ,sto se retko desava u nasem fudbalu...OVO nije isto kao pre da su on pravili tin od pocetka pa da ne mora nista da znaci (kao onda kad su placali molinu salasa itd) ovo je samo NADOGRADNJA na vec postojeci tim koji imaju! E u tome je razlika u odnosu na preshodbe prelazne rokove...a bogami i na nase jer ja ne pamtim kad smo mi SAMO nadogradili ekipu(uvek smo pravili iznova iiznova...
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ajde sad,nije baš tako, trenutno sada da igramo utakmicu bilo bi egal i u to sam uveren i uveren sam da dobijamo ovaj derbi.Nama je veći problem to da li će navijači prepoznati ili ne, podržati ili napraviti jos veci kanal glupim skandiranjem igračima. Nama sve zavisi od zimskog prelaznog roka koji će verovatno raditi Bata,Gordan i Tomić da ima pomogne.Siguran sam da od zime kreće ponovno punjenje već napunjene DrOlje.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Drugovi Partizani.
Situacija je zajebana. Podseca me na vreme kada sam poceo da pratim ovaj klub. Vreme kada smo bili podredeni, pod okupacijom, borili se u ilegali.
Samo sto je sada jos teza. Tada smo imali nasu sigurnu kucu, jug naseg stadiona. Sada ni to nemamo. I to je ono od cega se mora poceti. Veliko ciscenje tribine. Dok tu budu obitavali neki janjicari tribina ce biti podeljena na frakcije. Tek sa ujedinjenim homogenim jugom moze se krenuti napred. Ne pre toga, ne bez toga. To pokrece sve, to zaustavlja sns Razvratnike iz staklenika. Sutira ivicu u dupe daleko od kluba.
Ne znam kako, ali na tome mora da pocne da se radi koliko vec juce.
2007 smo bili u dosta boljoj situaciji mada isto donekle podseca na ovo.

Kada ode smrad sa vlasti, pašće sve oko njega, a to podrazumeva cigane koji su se nakotili na jugu, gmazove koji su se nakotili u našoj upravi i ciganski tim sa svom logistikom koju ima trenutno.

Ciganski smrad na vlasti je uradio upravo ono što bi i svako od nas da je u mogućnosti, samo sa ciganima. Ja lično, da sam u toj poziciji, ugasio bi ih, pa neka prave fmp i u fudbalu.

Ostaje nam samo da čekamo, dok govno ne padne, a do tada, lipši magarče dok trava ne naraste.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Završen je prelazni rok, ali ne znam do kada je rok za registraciju igrača? Ima nekoliko napadača bez kluba koji bi bili sigurno pojačanje, pogotovo u ovakvoj situaciji. Ako Suma ode na pozajmicu znači oslobodili smo se jednog stranca. Ali ako Zakarić nema srpsko državljanstvo onda će se opet morati da rotiraju..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.758
Локација
Žrnov
Znači poslali smo ovog sa garancijom u klub iz koga su cigani doveli Causica za otkupnu klauzulu tacno onoliko koliko cigani placaju ovog?!
I ja onda kad kazem da mi finansiramo cigane onda JA patim od teorija zavere?!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.775
Usrali smo motku sa pojacanjima iz Bosne, Rumunije, iz subotice...
Nema love iz Evrope, posteno pricajmo, nema ni koga da prodamo da uzmemo lovu. Ukanalili smo se samo tako.
Ali dobro, zivot ima svoje uspone i padove.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Za sve one koji veruju da imamo egal tim sa ciganima, bojim se da ce otreznjenje doci za 20ak dana. Ivice kad nas nakantaju, za koga ces onda garantovati? Ne moze covek da se ponasa isto, a da ocekuje drugaciji rezulatat. Tim koji duplo vredi manje na transfermarketu je outsider. Nisu te cifre tamo slucajne. Fudbal je ozbiljan posao. Ovo je nazalost KK scenario i trajace dok je psiho i slicni njemu na vlasti. Nasa sansa je pravimo talente, a ne da kupujemo ozegovice i slicne. Od UEFE para vise nece biti. Prepustena titula prosle godine sa promenom sistema u kvalifikacijama nas je dotukla. Dobra stvar je sto ce ovo na duge staze da rastera trenutnu garnituru. Losa ne sto ce doci jos gori..
 
  • Like
Reactions: Pop

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
Ma sta nas briga za "kantanje" pravicemo mlade talente za FSS i Kokezu i zahvaljivati svetim bozanstvima sto smo u prilici da gledamo majstore fudbalske igre iz podbanjickog kolektora minimum dva puta godisnje.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Usrali smo motku sa pojacanjima iz Bosne, Rumunije, iz subotice...
Nema love iz Evrope, posteno pricajmo, nema ni koga da prodamo da uzmemo lovu. Ukanalili smo se samo tako.
Ali dobro, zivot ima svoje uspone i padove.
I ako je tako, to znaci da se mora okrenuti list i postaviti dugorocbiji cilj.
Kurva je miljenik pickoustog. Dakle moramo da racunamo da pored ove situacija kakva je sada da ce oni moci da racunaju na pomoc svake vrste a da nama ne da nece biti nista pomognuto vec ce i da nas saplocu

Drugim recima, forsiranje Sehovica na levom beku, Cuciba na desnom, Markovica na stoperu, Kokira i Djerleka u sredini...

Takodje i CG tandem je mlad(Kosovic i Jankovic), Zdjelar. Probati “probuditi” Ivanovica. Ricardo ima potencijal kao i Zakaric...

Ratosiljati se Rumuna, Spanca.....

Nema nista od kukanja.

Nicija nije do zore gorela.
Bagra je docekala svojih 5 minita, mi smo se ukopalk, sto sami, sto nam namesteno...
Nista ja manje necu pratiti partizan nego nekih boljij sezona.

Nije uvek lako biti navijac partizana..
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Samo bih voleo da objasniš kako će se ovo desiti...
Malo realnosti nije na odmet.
Jesu oni po kvalitetu igraca u odnosu na nas azdaje, ali jednostavno kad pogledas realno oni u ovim kvalifikacijama nisu ostavili neki utisak, prvu utakmicu protiv oni amatera 0:0, posle protiv trnave jedva prosli, sad protiv ovih retarda imali mnogoo srece, npr po meni su prosle godine ostavili mng bolji utisak u kvalifikacijama za LE gde su im bili mng ozbiljniji protivnici nego sad.. Tako da msm da nisu nepobedivi i da ce biti klanje, pogotovo sto mi igramo na 1 front manje sad
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
I ako je tako, to znaci da se mora okrenuti list i postaviti dugorocbiji cilj.
Kurva je miljenik pickoustog. Dakle moramo da racunamo da pored ove situacija kakva je sada da ce oni moci da racunaju na pomoc svake vrste a da nama ne da nece biti nista pomognuto vec ce i da nas saplocu

Drugim recima, forsiranje Sehovica na levom beku, Cuciba na desnom, Markovica na stoperu, Kokira i Djerleka u sredini...

Takodje i CG tandem je mlad(Kosovic i Jankovic), Zdjelar. Probati “probuditi” Ivanovica. Ricardo ima potencijal kao i Zakaric...

Ratosiljati se Rumuna, Spanca.....

Nema nista od kukanja.

Nicija nije do zore gorela.
Bagra je docekala svojih 5 minita, mi smo se ukopalk, sto sami, sto nam namesteno...
Nista ja manje necu pratiti partizan nego nekih boljij sezona.

Nije uvek lako biti navijac partizana..
Zanimljivo kako su sve vlasitite imenice ovde napisane velikim slovom osim Partizana (2 puta).
Je l' vam došao napadač?
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
https://www.sportskacentrala.com/2018/09/01/vazura-najavio-prodaju-evo-o-kome-se-radi/

Pa naravno jedino njega i Djerleka i mogu prodati. Niko nece Ivicine akvizicije.

Mali Markovic ce biti igracina. Steta je sto nema parnjaka od koga bi mogao mnogo vise uciti.
Konacno neke pozitivne stvari. 3-4 miliona i neki procenat i odlicno. Nije Bleki, niti ce se takav skoro pojaviti. Markovic odbranu cini nestabilnom i nesigurnom, zbog neiskustva, nedostatka cvrstine. Kad bi jos neko dao slicne novce za Djerleka, pa da Kokir pocne da igra. Ako je vec otisao #51, zasto ne prikljuce prvom timu mladog Novica, nema se vise sta cekati?
Ima li nade da uzasni Miletic LB ode?
 
  • Like
Reactions: Oki

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Kavurma zasto bi smo se ratosiljali spanca? Ratosiljali smo se Ostojica stavili neiskusnog Markovica misleci da je Bleki a sada i njega hocemo da prodamo. Mislite da se odbrana sastavlja svakih 6 mjeseci? Nama koji smo na ovom forumu godinama i znamo kakva su pravila bila niko nije objasnio o toj informaciji o napadacu koju si ti pustio u eter. Ovim prozivam i administraciju foruma da ako nista objasni zasto se preslo preko informacije da napadac stize za 100 minuta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top