Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Mnogo su onda promašili. Svakako treba probati sa momkom kad već kupuju naše livadare (bez da potcenjujem igrače ali mnogo se razbacuju). Jedini problem može biti austrijsko državljanstvo.
Ne znam ni koliko je sve ovo tačno ali i ptice na grani znaju da nam je potrebno bar jedno kršten krilo koje ceo život igra krilo.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sretoh ovde u Maroku neke Rumune, zapio se sinoć sa njima i krenula priča o fudbalu. Lik mi kaže da prati fudbal je navijač Steaue, ali da ovo nije sada prava Steaua i te priče...znamo već to, da pređem na poentu.
Kad je čuo za Enakea, bio je iznenađen i rekao mi je da čovek veze nema s fudbalom. Naravno, ne moramo uzimati zdravo za gotovo reči jednog pripitog Rumuna,
Ja vise verujem pripitom Rumunu nego celoj nasoj "treznoj " Upravi.Uzeli su coveka zato sto je dzaba,ne zato sto su ga pratili.Mada ovaj Ilijev moze da plati i 2 miliona(Suma) ili da uzme nekoga za dzabe-rezultat je isti.Nas poznati bombas,Bosko Buha ilijev.
PS Nego daj nadji tamo negog dobrog fudbalera Marokanca,nemoj samo da pijes pivo :D.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.301
Локација
Brdo Banovo
Mnoge stvari ne stimaju, slazem se.

Imamo 5 spoceva, ako Ivanovica racunamo u spica onda 6.
Imamo previse srednjih veznih igraca a samo 2 prava zadnja vezna od cega je 1 na prodaju. Krila nemamo pa forsiramo igrace na krilima kojima to nije prirodna pozicija. Imamo doduse 2 krila, oba desna i alo se ne varam oba mogu da napuste klub.

Opet, nadam se da ce sve izaci na dobro

Ako izuzmemo golmane:

Levi bekovi Miletic, Sehovic i onaj mali iz Krusevca
Desno Rumun, Vulicevic, Cucin
Stoperi Celavi, spanac, Markovic, Mitrovic, ovaj peti se vratio sa kipra, tu je.

Mislim da ima materijala za solidnu zadnju liniju, i ako nas napuate 2 igraca

Zadnji vezni, Zdjelar, Vakulko, Kosovic, Jevtovic

Ovde vidim problem, em sto je Jevtovic na prodaju, em sto je Vakulko “tanak” em Kosovic non stop u povredama. Plasim se da ce Pantic morati cesto na tu poziciju. Ovde fali igrac kao Ewerton

Levo krilo ni nemamo. Pokusaji sa Panticem i Sumom..:(, Kokir i Jovanovic premladi
Na desnom krilu pak 2 igraca i zele i treceg. Ali ok, Jankovic je definitivno na prodaju

E onda previse igraca u sredini, Soumah, Pantic, Djerlek, Ivanovic, Ilic..

Uz to, tu je i previse stranaca

Vakulko, Soumah, Tawamba, Gabrijel, Valiente, Gomes...onaj muceni Dramani..

Treba neke stvari da se poklope, nadam se da se radi na njima. Prvo prodaja 7-8 igraca i posle toga dovodjenje levog krila i zadnjeg veznog

Izvini, pod uticajem piva..ovaj, cetiri piva i tvog predjasnjeg "ultra zadovoljnog posta", kakvo je ovo sad pisanije i kukanije? Zar nisi bar prezadovoljan, kakvo poklapanje stvari sad.
Nadam se da ti neko nije hakovao nalog...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Pozdrav svima! Ne pisem cesto ali citam redovno , zanima me ako je ako Pantic imao jos jednu godinu ugovora sa Celzijem zasto je morao da produzi ugovor s njima , zar nebi bilo bolje da sledece godine potpisao kao slobodan igrac za nas ili je to neki bio preduslov od Celzija nisam nigdje to procitao. Hvala
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Meni samo nije jasno kako niko u klubu ne primijeti defict na zadnjem veznom sa Zdjelarom i Jevtovicem (koji je uzgred bolji). Mi smo toliko suplji bili citavu polusezonu kroz sredinu JSL ekipe su nam davale golove bez problema. I opet nista pa hajde ti gledaj cirkus i prati raspad koji nas ceka.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Meni samo nije jasno kako niko u klubu ne primijeti defict na zadnjem veznom sa Zdjelarom i Jevtovicem (koji je uzgred bolji). Mi smo toliko suplji bili citavu polusezonu kroz sredinu JSL ekipe su nam davale golove bez problema. I opet nista pa hajde ti gledaj cirkus i prati raspad koji nas ceka.
ne znam da li je Jevtovic bolji od Zdjelara, ja mislim i verujem da Zdjelar moze puno bolje i mnogo vise da pruzi, ali nikako u ovom sistemu sa dva igraca na sredini, tako da se apsolutno slazem da smo SUPLJI KROZ SREDINU, jos kad se tome dodaju dva "krila" (Suma, Tosic, Jankovic...) koja i ne igraju odbranu, nije ni cudo sto nam gol daje svako ko pozeli...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Čemu hejt Pantića? :confused-smiley-013:

Sve ti jebem, na šta smo spali pa da nepismeni fudbaleri prave sprdnju sa klubom. Doduše on se ne pita ništa, al opet...
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ljudi, stvarno mi niste jasni. Niko ne bi pustio na pozajmicu igraca kojem istice ugovor na kraju sezone, naravno da je morao prvo da produzi.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
On je Čelsijev Andrija Živković. Ali, Čelsi nije Partizan, niti je Abramovič - Đurić.

Moderatori su na Forumu zbunjeni po mnogim pitanjima, važnijim od Pantića, zato - bez uzbuđivanja.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Celsi zaradjuje ogromne pare na likovima slicnim Panticu. Uzme igraca kao Pantic i plati trening kompenzaciju koja je do 400-500k, pozajmi Viteseu, Partizanu ili slicno i posle pozajmice uzme 2-3 miliona. Naravno nekad ne, ali skoro sam negde procitao da su na tu foru zaradili preko 200 miliona u prethodnih nekoliko godina.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
A sta smo mi u toj situaciji kad im razigravamo igraca i ne dobijemo nista? Volovi?
Na njegovo mesto moze bez problema da igra bilo koji drugi igrac koji pripada nama i nece biti nista manje spretan.

Pamtim ja dobro kako je mali ucenjivao klub za svoj prvi ugovor.. A da ne pricam kako je pobegao bez obestecenja. Vidim uspesno nas jebe i dalje.. Bravo za to.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Secamo se svi sta je bilo kod prvog ugovora i tu je apsolutno krivica njegova i njegovih roditelja/menadzera.
Ovaj put ja ne bih krivio njega. Nesposobni ljudi koji vode klub kad su ga pozajmljivali nisu umeli da ugovore otkupnu klauzulu, Celsi sada naravno koristi tu situaciju da bi izvukao vise novca, i ne verujem da se igrac tu mnogo pita. Verovatno je morao da produzi ugovor da bi isao na novu pozajmicu, mali vise ne sme sebi da dozvoli da ne igra fudbal godinu dana.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Pantic jeste ispalio Partizan u prvom mandatu, ali su i ljudi iz kluba dobrano krivi za to sto se desilo, kada je Daca trazio 50 hiljada godisnje nasi su mu se smejali, a njegov menadzer je imao 450 hiljada Celzijevih na stolu. Tek kada su se oni "obecali" englezima i kad su nasi videli da je vrag odneo salu dosle su neke realnije cifre na Panticevu adresu, ali je tada bilo kasno.
Za drugi mandat zasluzan je iskljucivo Djukic tj njegov sin koji je u jako dobrim privatnim odnosima sa Danilom. Momak se ponudio, Djukic insistirao, klub reagovao, Celzi bolelo dupe, ali neko je bio skeptican i nije dogovorio klauzlu. Sada kada je Pantic "ponovo rodjen" englezi traze 3 miliona, par klubova je bilo spremno da da te pare, on nije hteo nigde samo u Partizan, a Celzi nije hteo da ga daje na pozajmicu ako ne produzi ugovor i dosli smo do ove situacije sada.

Da rezimiramo za ovo sto se desilo i desava sa jednim od najvecih talenata nase skole krivica bi bila recimo 80 posto ljudi iz kluba i 20 posto igraca. Danilo je tih 20 posto platio stagnacijom karijere i izgubljenim godinama, dobio je kompenzaciju u novcu, ali se tu vise ovajdio njegov otac, sot je opet druga i duga prica, a siguran sam da se igrac grdno kaje. Da li je neko iz kluba platio ili ce platiti svoju krivicu na ovaj ili onaj nacin? Naravno da ne!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
...
Da rezimiramo za ovo sto se desilo i desava sa jednim od najvecih talenata nase skole krivica bi bila recimo 80 posto ljudi iz kluba i 20 posto igraca. Danilo je tih 20 posto platio stagnacijom karijere i izgubljenim godinama, dobio je kompenzaciju u novcu, ali se tu vise ovajdio njegov otac, sot je opet druga i duga prica, a siguran sam da se igrac grdno kaje. Da li je neko iz kluba platio ili ce platiti svoju krivicu na ovaj ili onaj nacin? Naravno da ne!
Da li je bio jedan od najvećih talenata naše škole, ne znam...i za Babovića su to isto pričali, pa nije izrastao u vrhunskog fudbalera...a nije ni Danilo Pantić...

Druga je stvar što je on u ovakvom igračkom sastavu Partizana jedan od boljih...a teško nama kad je to tako...

Treća je stvar što je sve to pitanje obrtanja novca po sistemu da bogati budu još bogatiji a siromašni još siromašniji...

Četvrta da su ti savremeni igrači precenjeni, jer nekadašnji ZAISTA veliki igrači nisu dobijali ni približno koliko dobijaju ovi danas...Sergej Milinković-Savić koji je na SP otišao da malo statira sad treba da dobija višestruko više nego što su svojevremeno zejdno zaradili Pele+Maradona, dva najbolja svetska igrača ikada!!!
Dača vredi tri miliona evra? A neki tamo Moca Vukotić, neka tamo fudbalska legenda Partizana bio je plaćen ko zna koliko puta manje...
Ali dobro, sad je tako kako je...

Peto, ne mora Dača Pantić baš toliko puno da se kaje, znaš kako se kaže, život je nekom majka a nekome maćeha, a on je, ako ništa drugo, u svom životu bar već zaradio toliko novca koliko 90% njegovih sunarodnika neće zaraditi na svom poslu ukupno od prvog radnog dana pa do odlaska u penziju...igrao je za Partizan, potpisao za Čelzi, a i to je takođe nešto o čemu 90 i nešto % fudbalera može samo da sanja...
Malo li mu je?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Pantic jeste ispalio Partizan u prvom mandatu, ali su i ljudi iz kluba dobrano krivi za to sto se desilo, kada je Daca trazio 50 hiljada godisnje nasi su mu se smejali, a njegov menadzer je imao 450 hiljada Celzijevih na stolu. Tek kada su se oni "obecali" englezima i kad su nasi videli da je vrag odneo salu dosle su neke realnije cifre na Panticevu adresu, ali je tada bilo kasno.

Nisu ni menadžer ni tata nevinašca uopšte, matori ga je sa namerom prodao menadžeru i od tad prestaju i Danilo i tata da se pitaju za njegovu karijeru. Može Pantić da priča šta hoće, on ima da igra tamo gde mu Ramadani kaže i tu je kraj.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Panticu placamo pola plte mi a pola Celzi.
Ako se ne varam, to je izmedju 200 i 250.000 sto ce nas kostati ove sezone
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Meni je ok varijanta.
Covek igra kod nas dve godine i cao.
Pritom nije los igrac.
Nema nezadovoljstva.
Placamo pola plate.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top