Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.759
Локација
Humska ulica
Ha ha ha Jankovic 2.5 miliona?! Mozda krvnih zrnaca...
Nema od toga nista ,daj boze 1.5 m da uzmemo i za te pare na ledjima da ga odnesu kupcima.
Ovo za Vakulka glupost nevidjena,da decko bar sansu ne dobije ...sramota.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Napustio nas i poslednji fudbaler iz sampionske generacije koji je pravio razliku na terenu. Tawamba srecno u novom klubu. :šalTawamba Tawamba Tawamba
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sportska centrala prenosi izjavu Ilieva u kojoj piše da postoji mogućnost da dovedemo još jednog veznog igrača, jer kako kaže svuda smo popunjeni dobro sem u veznom redu?!?!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa to manje više i jeste istina :)
Fale nam ozbiljni igrači na poziciji krila i zadnjeg veznog.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Fale nam ozbiljni igrači svuda, ali ako ćemo realno imamo dovoljno igrača u vezi, Zdjelar, Jevtović, Kosović, Pantić je dovoljan broj. Drugo je što nama treba igrač tipa Everton, i nadam se da traže nešto slično
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Po meni nama ocajnicki treba ofanzivni krilni igrac, moderan, prodoran, eksplozivan, igrac koji jednostavno i hitro pravi resenja na terenu, igrac koji ce da unese zivosti u ovaj "sistem"..... U ovom sastavu jedino Ivanovic malo podseca na takav tip igraca. U danasnjem fudbalu najlakse je zatvoriti sredinu terena i vecina ekipa se brani tako sto dopusta protivniku da eksploatise krilne pozicije tako da je ekipa osudjena na veliko mucenje ukoliko nema kvalitetne krilne igrace na koje moze da se osloni i da pomocu njih razvuce protivnika i pronadje put do gola.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.941
Локација
Boka
Fale nam ozbiljni igrači svuda, ali ako ćemo realno imamo dovoljno igrača u vezi, Zdjelar, Jevtović, Kosović, Pantić je dovoljan broj. Drugo je što nama treba igrač tipa Everton, i nadam se da traže nešto slično

Cetiri vezna su ti dovoljan broj? Od kojih su dva zadnja vezna a jedan od te dvojice je Marko Jevtovic? Nama vezni treba kao leba jer ce trojica minimum uvijek da pocinju, ako se jedan povrijedi, a u toku sezone oce sigurno, onda nema ko da bude zamjena. Da ne pricam ako nam se dva vezna povrijede a kakvi smo maleri ni to me ne bi me cudilo, ionako je Kica Kosovic izuzetno sklon povredama. Pod hitno jedan kvalitetan vezni koji igra u oba pravca ako ista mislimo. Sto se tice Jankovica, nasa uprava je sklopila transfer u cijem ugovoru stoji da od sledece prodaje Jankovica Olimpijakos dobija 50% od ukupnog transfera, znaci i da ode za 2,5 miliona, nama ide 1,25 mi. ako i toliko dobijemo.. Krilo nam svakako treba pod hitno otisao Mare ili ne. Sehovic je odigrao dobro, ali igrali smo protiv Rudara iz Pljevalja ne zaboravite to, igraju Evropu igrom slucaja jer Zeta i Grbalj nisu dobili dozvolu da se takmice.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Cetiri vezna su dovoljna ako pričamo o veznim igračima, a ne krilima ili kako ih Đukić koristi. Juče je Kosović igrao drugog napadača, a Pantić krilo, i ako tako gledamo nemamo 4 nego 2 vezna i onda nam treba još 2, a ne jedan.
Đukić mi nikako nije jasan. Veći deo sezone gura Pantića na zadnjeg veznog uz Evertona/Zdjelara, sad mu je odjednom krilo, što on realno ne može da odigra. On mora da igra u vezi, jedino što treba odrediti je da li da bude više napred ili nazad. Kosović sa druge strane na zadnjem veznom nema šta da traži u ozbiljnim utakmicama, ali nije ni dovoljno dobar da bude toliko isturen kao juče. Mnogo je tu nedoumica. Kada se sve sagleda, najveći problem je što mi uigravamo igrače prema napravljenom sistemu, umesto da pravimo sistem prema igračkom kadru. Sve je naopako, i ne znam dokle će to tako biti, nadam se da će se nešto dobro izroditi iz svega ovoga..
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.941
Локација
Boka
Moras da imas u glavi da imamo jednog kondicionog, i da je to Misa Filipovic. Cetiri vezna mogu biti dovoljna ako se ni jedan od njih ne povrijedi u toku sezone, a to tesko da ce se desiti jer ne pamtim da se ikada desilo. Prosle sezone je bilo porveda na svakih 7-10 dana, svaki mec je neko odsustvovao. Kica i Jevtovic su skloni povredama, a Jevtovic vec godinama nema snage za preko 70og minuta. Pantic i Zdjelar su jedini spremni na toj poziciji. Djukiceve manevre ne bih komentarisao jer vise neman snage, molim Boga da nas pogleda zrijeb jer u suprotnom nam slijedi surova realnost i vracanje u okvire tuznog srbskog fudbala.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Samo bih dodao da Jevtović nema snage ni na startu meča i u stanju je da izgubio svaki duel od iole jačeg igrača sredine terena.. a o njegovim alibi pasevima je džabe i govoriti. Bukvalno igrač koji je zaradio pare u fudbalu samo zato što je visok. Nema ni tehniku , ni snagu , ni brzinu , ni pas a bogami ni šut ..
Za sada u celom timu samo on i #51 mi nisu fudbaleri , to jest deluje da su promašili profesiju.. što nije toliko los prosek ali bih voleo da takve igrače uopšte nemamo u timu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.941
Локација
Boka
Apsolutno se slazem, igrac visok preko 190cm, a ocajan u duel igri pa cak i u skok igri, to je za nepovjerovat. A najjaci aspekt igre mu je izvodjenje penala.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
To mi je najstrašnija činjenica u vezi sa njim, da je baš očajan u duel igri sa svojih 190cm, čak tu visinu ne zna da upotrijebi da bi zagradio loptu.

Ja kad vidim ko je sve u Partizanu zaradio dobar novac, bude mi zlo.

Tužni srpski fudbale...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Uh , ovo bi bio posao decenije :)
Prvi spic od prošle sezone nam ide u 2gu ligu Italije , toliko o kvalitetu našeg tima i o sd ivici.

Ali ajde da ne mracim previše , samo da mu vidim leđa i u budućnosti da što više bleji na severu rupe , izrod
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.858
Stani, da li ce neko Ivicu jebeno pitati sta je bilo sa njegovom garancijom za ovog nazovi igraca?

Evo i ja i fkloznica u isto vreme
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Bojim se kad agent preko portala najavljuje prodaju da tu nema mnogo opcija, pa na taj nacin podize cenu, ali da ne mracim, ipak on nije toliko los igrac i mnogo gori su uspeli da odu.
Nego, jel se secate prosle godine u ovo vreme kako smo se lozili, da ce doci Raca, Markec, pa u jednom trenutku je krenulo lozenje da ce Mitar da se vrati, pa je dosao Bambi neocekivano. Sad se vise ni ne lozimo, sad nam je nerealno da se vrati i Bogosavac. Samleli su svaku mrvu optimizma.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jevtovic sad super izgleda u odnosu na onda kad je tek stigao. On ce vjecno imati blok u glavi i nikad nece smjeti povuci loptu naprijed, bice premija ako se zaradi na njemu. Inace ko nije primjetio oteo je loptu prije gola Rikarda.

Poznavajuci principe poslovanja evropskog Partizana, Vakulko ce otici za dz u Vosu a onda cemo za godinu dana platiti 650 000+ procenti za njega.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nije Jevtovic uopste toliko los, da se promeni formacija mogao bi on da bude solidan, naravno i novi trener.
Vakulko me jako potseca na Brasanca, isto tako su njega sklanjali, isao je na 5 pozajmica. Cak je u jednom trenutku trebalo da ide u drugu Svajcarsku, ali su oni hteli probu pa je Tumba to stopirao. Cim je dobio sansu on je iskoristio.
Mene malo vise plasi uprava od Djukica. Nemoguce mi je da je Djukic tolika neznalica, bojim se da dobija spisak ko treba da igra pred svaki mec i da on na to pristaje i da se ne mesa mnogo u svoj posao. Zbog toga de plasim promene trenera, mozda dodje jos gori, a koji ce isto biti poslusnik.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top