Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@BELI BG Slažem se. A s' druge strane, moraju ljudi da shvate koliko je Ivica nesposoban.

Imamo tri desna krila, nijedno levo.
Imamo tri leva beka i tri štopera, jer ne znamo kakav je status Ostojića, pa dolazimo u situaciju da jedan štoper igra desnog beka, a na klupi nemamo nijednog. A, da, to će levi bek Miletić da pokrpi, ko što krpi i na svojoj poziciji.

Naša transfer politika - dovešćemo nekog ako nekog prodamo. Znači, Janković, Ožegović i LB Miletić mogu da idu u slučaju ponude koja bi zadovoljila klub, a možda i Sveta Marković, Đerlek, Ivanović. Znači pola tima.

Neverovatno koliko se neplanski radi. Ali "napadamo titulu". Važi.


EDIT: Zaboravih da napomenem da pola tima ne možemo da prodamo i da hoćemo. Rikardo, Nikolić, Enake, Valijente, Zakarić su tek stigli, Zdjelar bio na pozajmici, od skoro naš, Pantić na pozajmici. Kosović nije igrao koliko dugo, Urošević nije uopšte, Šehović samo što je počeo da igra. Tošić povređen, pa ne možemo da se otkačimo ni njegovog ugovora.
Jasna je naša transfer politika, i ko može, a ko ne može da ode.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Они да мисле да уђемо у ЛЕ довели би некога. А пошто су вјероватно они већ опростили од ЛЕ размишљају што би кога доводили, и ово што имамо бојим се да ће распродати.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Najbolji igrač u istoriji Slovana je naš najveći promašaj.

Taj Dražić da kurcu valja ne bi išao u slovačku šupačku ligu.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Nek rasprodaju,taman da se rastereti igracki kadar,i ovako njih desetak kurcu ne valjaju...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Jel zna neko kad se završava transfer period u Srbiji? Cini mi se da nije 31 avgusta. Js stvarno ne znam kako cemo mi bez normslnog cetralnog veznog, koji moze da razigra ekipu i drugi u ligi da budemo. I koliko mi stranaca uopste imamo? Suma, Enake, Rikardo, to nije 4, koliki je limit. Treba nam ili stranac veznjak, plejmejker ili jedan odlican, brz krilni igrac. Sumu ne verujen da bi iko kupio.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Jel zna neko kad se završava transfer period u Srbiji? Cini mi se da nije 31 avgusta. Js stvarno ne znam kako cemo mi bez normslnog cetralnog veznog, koji moze da razigra ekipu i drugi u ligi da budemo. I koliko mi stranaca uopste imamo? Suma, Enake, Rikardo, to nije 4, koliki je limit. Treba nam ili stranac veznjak, plejmejker ili jedan odlican, brz krilni igrac. Sumu ne verujen da bi iko kupio.
За Суму претпостављам да би било купаца, само да му плата није абнормално велика.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Jao jeste Valijente, Boze kakve mi strance imamo. Ovog Sumu sto dalje iz kluba, ako moze i neka pozajmica onda, pila plate mi da mu placamo
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Jel zna neko kad se završava transfer period u Srbiji? Cini mi se da nije 31 avgusta. Js stvarno ne znam kako cemo mi bez normslnog cetralnog veznog, koji moze da razigra ekipu i drugi u ligi da budemo. I koliko mi stranaca uopste imamo? Suma, Enake, Rikardo, to nije 4, koliki je limit. Treba nam ili stranac veznjak, plejmejker ili jedan odlican, brz krilni igrac. Sumu ne verujen da bi iko kupio.
Prilicno sam siguran da sam procitao da je 31.Augusta tj. onaj dan kade se Engleskoj zavrsio prelazni rok pisalo za nekoliko zemalja, izmedju ostalih pisalo i za Srbiju.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Prelazni rok nam je qrac tezak i zato smo tu gde jesmo igracki.Uprava nam je qrac i zato nam je i roster qrac.Dozvolili smo sebi da nam tim bude na trzistu duplo jeftiniji od ciganskog i hocemo neke rezultate.Koliko para toliko muzike.Bata umesto da trazi pojacanja on pokusava da od likova koji nisu fudbaleri napravi fudbalere,a to ne ide.Gurbeti u medjuvremenu ce jos vise da se pojacaju jer su namirisali LS (iako ce qrac da udju u nju) tako da cemo ako nastavimo ovom politikom biti jos slabiji od njih i posle kao bori se za titulu.Imamo duplo jeftiniji tim od njih ,imamo ciganske sudije koje nas kradu,imamo 15 protivnika u ligi (oni samo nas i Vozdovac) i mi sad se cudimo sto nije pocela liga ,a oni imaju 5 bodova viseAko hocemo da osvojimo ovu ligu mi moramo da imamo za klasu bolji tim od njih da bi se nosili sa svim lopovlukom.Umesto toga imamo slabiji tim,losije strance i jebi ga.Upravo dovedi strance da prave razliku ili se terajte u tri lepe picke materine.Ako ne znate da vodite klub i donesete mu novac,podnesite ostavke na ime svoje nesposobnosti.Zaradili ste 50 miliona za dve sezone ,niste ulozili 2 miliona sve ukupno bagro lopovska.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jbg mi naše pare vraćamo u budžet SNSa,a cigani koriste bankomat zvani budžet Srbije.
Imamo podjednako nesposobne ljude u upravama jer je to jedna ista bagra, tako da razliku pravi samo ono iznad napisano.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Prelazni rok nam je qrac tezak i zato smo tu gde jesmo igracki.Uprava nam je qrac i zato nam je i roster qrac.Dozvolili smo sebi da nam tim bude na trzistu duplo jeftiniji od ciganskog i hocemo neke rezultate.Koliko para toliko muzike.Bata umesto da trazi pojacanja on pokusava da od likova koji nisu fudbaleri napravi fudbalere,a to ne ide.Gurbeti u medjuvremenu ce jos vise da se pojacaju jer su namirisali LS (iako ce qrac da udju u nju) tako da cemo ako nastavimo ovom politikom biti jos slabiji od njih i posle kao bori se za titulu.Imamo duplo jeftiniji tim od njih ,imamo ciganske sudije koje nas kradu,imamo 15 protivnika u ligi (oni samo nas i Vozdovac) i mi sad se cudimo sto nije pocela liga ,a oni imaju 5 bodova viseAko hocemo da osvojimo ovu ligu mi moramo da imamo za klasu bolji tim od njih da bi se nosili sa svim lopovlukom.Umesto toga imamo slabiji tim,losije strance i jebi ga.Upravo dovedi strance da prave razliku ili se terajte u tri lepe picke materine.Ako ne znate da vodite klub i donesete mu novac,podnesite ostavke na ime svoje nesposobnosti.Zaradili ste 50 miliona za dve sezone ,niste ulozili 2 miliona sve ukupno bagro lopovska.

Uložili su 2 miliona u Sumu vidru.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Nisam siguran da ima novaca da se iko dovede
Ako je verovati, nas budzet je 12.000.000
Prodalo se za jedva 2m
Od sponzora ima valjda 1 m
Od uefe ce se uzme kko 1m

Kako doci jos do 8m ako se ne udje u le, niko ne zna

Verujem da su mnogo vise opterexeni prodajom nego kupovinom

I plasim se da za nikog nema ponuda, osim Jankovica, a i za njega samo 50% inkasiramo.
Siguran sam da bi sumu odmah utopili da iko ista hoce da ponudi za njega.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jel pretekao koji milioncic od prosle godine?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sportska centrala piše da de Janković dogovorio sa Bursom. Tim koji ionako nije igrački dobro popunjen ostaje bez jednog od najboljih i iskreno sam očekivao da kod Bate eksplodira. Strašno šta nam rade..
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Do sada je bilo poklonite jankovića platite da ga neko odvede sada je nemoj da ideš eksplodiraces,za Sumu se pisalo da mora da dodje pod obavezno on i niko više to je pisalo 80% navijača sada kada se pokazalo da nije tako dobar jaooo bačene pare i tako dalje, ja sam mislio da je dobar i pogrešio sam jbg priznajem. Što se budžeta tiče želim da verujem da su pokrili bar polovinu budžeta za ovu godinu od prihoda prošle godine ako nisu onda smo u preozbiljnom problemi.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
I on ce oprostit dio para jer mu nisu sve isplatili. Jednog od najboljih prodajemo za 750k. Zeko, Bjeko, Djuro, bilo ko, vratite se sve vam je oprosteno. Vucicu zoru ne docekao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top