Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Mi ako ostanemo sa ovakvim timom bolje da ispadnemo od Besiktasa jer mi nemamo sirinu u rosteru. Udjemo li u LE do kraja godine bicemo na -15 u prvenstvu. Dakle Bata bi u tom slucaju doziveo sudbinu DJukica. Za igranje evrope i prvenstva uz cilj da si konkurentan i da juris titulu moras imati dubinu u rosteru. Ne mozemo sa jedva 11 solidnih igraca gurati to.
Jel shvataš ti koliko je bitna sad ova utakmica u četvrtak?! Ovi nasi debili doveli neka jadna pojacanja,jer su se vec oprostili od Evrope. A ako udjemo mozda bombas napokon dovede nekog normalnog, ako ne u avgustu posto ce vec biti 31. onda bar u januaru, jer ce sigurno nesto para ostati od 6 milona od ulaska u LE, odnosno ono sto ne strpaju u dzep. Mada ako kurva udje u Ligu Šampiona, to ce znaciti ne samo 12 milona, vec i priliv velikog novca od naseg dragog vodje.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Udjemo li u LE do kraja godine bicemo na -15 u prvenstvu. Dakle Bata bi u tom slucaju doziveo sudbinu DJukica...

Bata nije ciganska pičkurina da bi "doživeo sudbinu Đukića". Šta sereš, bre, some?

Jel' ti misliš da smo mi mentoli kao kalafonci i da ne umemo da vidimo kada neko daje sve od sebe, a kada nekoga boli kurac i namerno urušava klub?

Batica je za ovu polusezonu amnestiran od bilo kakve odgovornosti za bodovni zaostatak (ako tog zaostatka uopšte i bude).

U zimskoj pauzi na njemu je da fizički maksimalno spremi ekipu (makar mu je i Filipović spremao) i da traži igrače na pozicijama za koje sam misli da mu nedostaju. To je do Batice, ostalo je u rukama ološa.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Dečko je spomenuo sudbinu Đukića, ali treba se vratiti unazad i videti da smo u godinama kada smo igrali grupnu fazu LE, a pritom imali kratku klupu, imali dosta problema u njiva ligi. Naravno da svi želimo ulazak u LE, jer će to doneti preko potreban novac i stopiraće odlazak nekoga od bitnijih igrača. Samo da se nadamo da će Batica/Iliev nakon ulaska u LE dovesti bar još 3-4 igrača i time pojačati konkurenciju i produžiti klupu. Posle ulaska u LE glavni cilj nam je, po meni, uzimanje titule, a rezultati u evropi ove godine, nakon ulaska, moraju biti u drugom planu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ovo nije ekipa sa kojom se osvaja titula to pod 1

pod 2 , cigani su dali platu 700 soma jednom igracu a evo kako se pise spremaju da dovedu nekog napadaca koji trazi milion po sezoni, nije bitno da li ce ga dovesti, stvar je u tome sto ce pokusati sto se uopste razmatra takva opcija a plus sto i bez ikakvih pojacanja imaju najjaci tim u ligi i prosetace se kroz prvenstvo

pod 3 mi smo prosle sezone PREZIMELI U EVROPI znaci ne samo da smo usli u grupi nego smo je i prosli, prodali smo jos ranije sve sto valja i ?
kakav tim danas imamo ? imamo go q

sa ovim smradovima iz uprave srece nema
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Dokle više gledanje šta rade cigani? Boli me patka za njih. Nek rade šta hoće, ne možemo da poredimo naše transfere sa njihovim mafijaškim kombinacijama i upumpavanjem para.
Treba da gledamo šta možemo da uradimo sa našom ekipom i da se potrudimo da dignemo ekipu fizički, da dignemo samopouzdanje i da iskopamo neko pojačanje. Cigani će skidati gaće pred batinom kaznenom ekspedicijom!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Decko prati svoj klub, nemoj da ste na kraj srca.
Samo pogledati njegove postove, i nema dalje. Koliko je tesko ukapirati da je ganci?!
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
ovo nije ekipa sa kojom se osvaja titula to pod 1

pod 2 , cigani su dali platu 700 soma jednom igracu a evo kako se pise spremaju da dovedu nekog napadaca koji trazi milion po sezoni, nije bitno da li ce ga dovesti, stvar je u tome sto ce pokusati sto se uopste razmatra takva opcija a plus sto i bez ikakvih pojacanja imaju najjaci tim u ligi i prosetace se kroz prvenstvo

pod 3 mi smo prosle sezone PREZIMELI U EVROPI znaci ne samo da smo usli u grupi nego smo je i prosli, prodali smo jos ranije sve sto valja i ?
kakav tim danas imamo ? imamo go q

sa ovim smradovima iz uprave srece nema
ako već čitaš raznorazne novine i veruješ im onda treba da ti bude jasno da daješ glupa poredjenja. Dominator ti je odgovorio boli nas patka sta oni rade.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Ja ipak pratim sta i oni rade.

No, sto se nas tice, imamo problem velikog broja stranaca i ako ne udjemo u logi Evrope sumnjam da ce se vise i jedan stranac dovesti.
Jedino da se Soumah proda, Zakaricu sredi pasos pa da uzmu jos 1 stranca i da imamo 5, gde bi svako kolo jedan bio van protokola
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ja ipak pratim sta i oni rade.

No, sto se nas tice, imamo problem velikog broja stranaca i ako ne udjemo u logi Evrope sumnjam da ce se vise i jedan stranac dovesti.
Jedino da se Soumah proda, Zakaricu sredi pasos pa da uzmu jos 1 stranca i da imamo 5, gde bi svako kolo jedan bio van protokola
Prati koga hoćeš tvoja stvar samo poštedi forum tog praćenja, ja lično ovde odmaram glavu od svakodnevnog spinovanja gde god da se okrenem sta oni rade,boli me ...... sta oni rade
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Dokle više gledanje šta rade cigani? Boli me patka za njih. Nek rade šta hoće, ne možemo da poredimo naše transfere sa njihovim mafijaškim kombinacijama i upumpavanjem para.
Treba da gledamo šta možemo da uradimo sa našom ekipom i da se potrudimo da dignemo ekipu fizički, da dignemo samopouzdanje i da iskopamo neko pojačanje. Cigani će skidati gaće pred batinom kaznenom ekspedicijom!!!
znaci nije bitno sta ti radi veciti rival ?!
vas ne brine sto su opet odradili prelazni rok bolje od nas (doduse to i nije neki uspe), vi ne vidite problem u tome sto oni dovode pojacanja od pola milke i vise a mi scekica ?!

Decko prati svoj klub, nemoj da ste na kraj srca.
Samo pogledati njegove postove, i nema dalje. Koliko je tesko ukapirati da je ganci?!
stvarno ne zelim da se raspravljam preko neta, al ovo si zakljucio na osnovu koga posta ?!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
@Kiza, to je sesto culo :D
Eto ti ne zelis da raspravljas preko neta...
Ja sam takve prirode da diskutujem. To moze samo da pomogne, nikako ne odmaze. Vezbas vokabular, pokazujes stav... Nisu dzaba u Klubu knjizevnika sedeli Zoran Radmilovic i Bata Stojkovic. Necu da se poredim sa njima, daleko od toga, nego pokusavam da ti kazem da diskusija treba da se cesce koristi, jer sudaranjem opozitnih stavova, dolazi se do ostajanja pri istim stavovima. Ali tim suceljavanjem ucis da tolerises sagovornika i da ga ne iskljucujes iz price.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@Kiza Srbija
Ne radi se o tome da li pratim ili ne. Pratim sva moguća fudbalska dešavanja, pa naravno da znam i šta se dešava kod njih i koga dovode, ali me preterano ne zanima, jer šta god da rade bitnije je šta se kod nas dešava.
Drugo, to što oni dovode skupa pojačanja, već sam rekao, to je nešto sa čim ne možemo da se borimo, jer da je pravde, oni bi ispali u četvrtu ligu pre 5 godina, ali pošto su tu i sa dugom od 50M dovode skupa pojačanja mi treba da vidimo kako da sa našim skromnijim budžetom popravimo šta možemo.
Po tvojoj priči, koliko sam shvatio, mi treba da gledamo šta oni rade i ako dovedu nekog skupog da i mi odmah posegnemo za tako nekim pojačanjem. To je ono zbog čega sam najviše reagovao kad si ih spomenuo. Nek dogode koga hoće i koga mogu, mi ćemo uraditi to isto prema našim mogućnostima, pa se vidimo na kraju sezone. Toliko.
 
Последња измена:

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Mi ako ostanemo sa ovakvim timom bolje da ispadnemo od Besiktasa jer mi nemamo sirinu u rosteru. Udjemo li u LE do kraja godine bicemo na -15 u prvenstvu. Dakle Bata bi u tom slucaju doziveo sudbinu DJukica. Za igranje evrope i prvenstva uz cilj da si konkurentan i da juris titulu moras imati dubinu u rosteru. Ne mozemo sa jedva 11 solidnih igraca gurati to.

Imamo bolji tim od bilo kog drugog kluba u Srbiji i očekujem da to pokažemo (što i hoćemo) u svim relevantnim utakmicama ove sezone za to.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
@Kiza, to je sesto culo :D
Eto ti ne zelis da raspravljas preko neta...
Ja sam takve prirode da diskutujem. To moze samo da pomogne, nikako ne odmaze. Vezbas vokabular, pokazujes stav... Nisu dzaba u Klubu knjizevnika sedeli Zoran Radmilovic i Bata Stojkovic. Necu da se poredim sa njima, daleko od toga, nego pokusavam da ti kazem da diskusija treba da se cesce koristi, jer sudaranjem opozitnih stavova, dolazi se do ostajanja pri istim stavovima. Ali tim suceljavanjem ucis da tolerises sagovornika i da ga ne iskljucujes iz price.
pa druze ti si mene oznacio kao cigana jel ti se nisu svidjali moji postovi ?!
u svakom slucaju da ne gusimo sad, pozdrav :ziveli
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.157
Reaction score
659
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ

Vlada Pauk

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3
Reaction score
1
Локација
Beograd
To dovoljno govori o radu prethodnog tzv. trenera. I ono sto je nesto vredelo, ubio je u pojam, unistio samopouzdanje....iz mirnoce idemo po protivnika, mi smo Partizan...toliko mirnoce da su spavali na terenu. I ko ce bilo sta da ponudi za bilo kog igraca ? Covek nas je unistio. Bukvalno ! Pozdrav za sve forumase.
 

srpskosarajevo

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2018
Порука
25
Reaction score
12
Локација
Bileca
Unistila nas je uprava sa skandaloznim pojacanjima. Djukic je tim doveo do 1/16 finala LE a ovdje to malo ko apostrofira kao neki rezultat kao da mi svake godine igramo cetvrtfinale LS pa je to ispodprosecan rezultat. Prvenstvo je izgubio jer nije imao sirinu u rosteru, a kako je vrijeme islo i ekipa je izgubila samopouzdanje pa je i igra otisla do mojega. Sa onim prslogodisnjim timom ni Niklic ni Stanojevic titulu ne bi uzeli, u to sam siguran. Djukiceva velika greska je sto nije dao ranije otkaz to mu bas zamjeram. Kada je video da mu nisu obezbjedjeni uslovi da igra na tri fronta trebao se povuci i ne navlaciti gnjev navijaca.

Moderacija: poslednje upozorenje pred iskljucenje iz programa.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top