Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ako postoji i promil šanse dovesti ga u inat ovim čergarima a ako ne potpisati predugovor sa njim za leto
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
oumaru

Dobro bre jel ce klub da se ugasi za 6 meseci ? Neka ga dovedu sada ,pa da bude tu sa ekipom trenira ,uigrava se pa da ga imamo za kvalifikacije ..
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
zar ne rekose pre dan-dva da se pojavio problem, jer beveren trazi obestecenje. ta rec ne zivi u humskoj 1.

da su hteli, mogli su ovo da izguraju. hrrrrk splash!!!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
i vi se zakacite uvek za nekog i ispisete 15 stranica, neverovatno braco :D

stace nam jos jedan napadac? kako smo mogli primetiti Nikolic ce verovatno igrati sa 3 napadaca od kojih je samo taj u centru klasicni a po krilima ce igrati neko kao Luka, Malbasic, Grbic itd.

mi za tu centralnu poziciju imamo 3 napadaca sada i mislim da je sasvim dovoljno. Cak ako igramo nekada i sa 2 klasicna napadaca, bice dovoljno za ovih 15 utakmica.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Pisam na sve ako je Umaru jedini igrac tog kalibra kojeg za te pare mozemo da dovedemo....cuj Umaru....pazi da se ne rasplacem. Dovedite nekog drugog, picka vam materina debilna

Ako ima samo jedan Mesi, ili samo jedan Kristijano, bar igrača kao Umaru ima koliko hoćeš.
Ako im je stalo da dovedu takvog napadača naći će ga za dva dana, samo ako se malo potrude.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Nama treba vezni igrac da nadoknadi odlazak Jojica. Vukic, Moreira... takav tip fudbalera. Ali ko to u sadasnjem Partizanu da vidi, ko da dovede i ko da plati takvog?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja sam tog misljenja da nam u sustini "trenutno" niko vise ne treba. Imamo sasvim dovoljan broj igraca. Ne smemo zaboraviti da mi sada imamo jos samo 15 utakmica dok je razlika na pocetku sezone bila totalno drugacija gde smo igrali jos u evropi i u kupu dodatno.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Imamo dovoljan broj igraca, ali ne i dovoljan broj kvalitetnih igraca. Osim Ilica, ne vidim nikog u veznom redu u koga mogu da imam poverenje.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
@Peksijan Slazem se :buhaha
@Mijatovic Ne slazem se :ziveli Ne verujem da Ninkovic moze da odigra na Jojicevom nivou od jesenas.

P.S. Promasili smo temu, pokaznjavace nas...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pisam na sve ako je Umaru jedini igrac tog kalibra kojeg za te pare mozemo da dovedemo....cuj Umaru....pazi da se ne rasplacem. Dovedite nekog drugog, picka vam materina debilna

Pa jedini, posebno kada ti skauting doteze daleko kao sto nama doteze.

Nije mi jasno to potenciranje kako se za ne znam koje pare moze dovesti ne znam kakav igrac, to su smesne price, da ne pominjem kako se moze procitati posle prodaje nekog naseg igraca za 2 miliona kako bi ekstra bilo kad bi se milion ulozio i dovela 3 ekstra igraca i odma se plasirali u LS.

WTF, mnogo smo napredna nacija, ti ograniceni Nemci daju po 2 miliona za jednog igraca a ne znaju da se za milion mogu dovesti 3 ekstra igraca.

Cak i da imamo mnogo bolji skauting mi ne mozemo da privucemo ozbiljnog stranog igraca, o talentima tipa Korejca i sl citamo samo iz novina, ne postoji talenat koga cemo mi da otkrijemo pre nego sto su ga otkrili negi ozbiljniji klubovi, a takvi igraci kostaju i veliki su rizik.

Kad su strani igraci, treba se orjenitisati na iskusne igrace, defanzivne uglavnom koji se mogu dovesti bez obestecenja i to je realnost i evenutalno defanzivni vezni na poziciji crnca iskljucivo zbog fizike njihove.

Kad je Abu u pitanju on je u Srbiji vec 4 godine i daleko je bolji zadnje 2 godine nego sto je bio prve 2, aklimatizovan je vec i bio bi nam veliko pojacanje, mi takvog igraca ne bi mogli da dovedemo kao sto je on pa da imamo i 2 miliona evra za njega, prvo sto Nadj ne bi doveo ni Zlatana da mu ponude, a drugo sto dobri igraci ne rastu na drvetu.

Stvarno su debili ako ga ne uzmu za sitne pare, on je do sad igrao nije davao golove, doci ce i golovi kad tad, a onda cemo ga kurac uzeti na leto.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
zar ne rekose pre dan-dva da se pojavio problem, jer beveren trazi obestecenje. ta rec ne zivi u humskoj 1.

da su hteli, mogli su ovo da izguraju. hrrrrk splash!!!

Zatvori covjek temu. AKo je nova uprava dovela dosadasnja pojacanja, a ostaci stare prodali Jojica jer im banke ne daju pare zbog Djure, onda stara je htjela da dovede i njega ali prvo preko tatinog sina, pa kad su vidjeli da tako nece moci, sad okrecu plocu. Ko zna, mozda ovi i nisu trazili obestecenje nego ovi nemaju ni da mu platu ponude pa sredili kod Toleta da kao ne moze.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jednom za sva vremena da raskrstimo sa ovim....

Ako je neko prodat za DVA MILIONA, adekvatna zamena NIKAD ne može da bude igrač od 100.000, ili Bože sačuvaj neko ko je došao gratis! Adekvatna zamena za fudbalera od dva miliona je uvek fudbaler od dva miliona, ili više. Ponakad se nešto uz puku sreću ubode, kao Moreira, ali pravilo je jasno. Klasa za klasu!

Prodao si mečku, a kao "adekvatnu zamenu" kupio si fiću. Mislim, stvarno, ko koga ovde zajebava!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jasno je da adekvatna zamena za prodatog igrača može da bude samo neki talenat iz našeg pogona, kojeg će na kraju sezone isto prodati.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Ne mora da se dovede igrač od 2 miliona, može i isluženi slobodni internacionalac koji više nije za velike lige, a za nas, Kiprane, Bugare, Rumune i ostalu boraniju može da bude Maradona.

Pored svih naših mečki koje prodajemo za 2-5 miliona, AELovi i Ludogorecovi upravo takvi igrači su nam se sprdali u život.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sprdali su se sa nama zato što osim tih mečki u našem klubu, postoje igrači koji svojim kvalitetom zaslužuju samo sa tribina da gledaju Partizan.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa finansijer je imao zamenu, ono što bi se reklo iskuće nam je nudio, svoj proizvod, al nećemo mi, sad nema ništa jbga. :D

Da možemo makar genetski da modifikujemo Brašnjavog Markovića, da pomognu vezi udruženi, a ne ovako duplo golo, ko domina.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Sprdali su se sa nama zato što osim tih mečki u našem klubu, postoje igrači koji svojim kvalitetom zaslužuju samo sa tribina da gledaju Partizan.

Pored tih igrali su i neki koji su se prodavali za milione, pa su svojim isključivim greškama omogućili protivniku da postigne golove.
Eto nesrećni Aksentijević je otišao za 1.8 miliona, a garantujem da se može naći bolji da je slobodan i da ne traži više od 500e plate.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Omegu recimo. To sa Aksentijevićem je takva muljevina, da ni on sam ne zna kome je prodat, i za koliko para.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top