Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
To samo znaci ako volkov ode pokusati dovesti Lekovića


Opa Djurdjo

Delibašiću propao transfer u Kazahstan, da li je na putu povratak u Humsku? 11 januar 2014 | 14:25(0) Twitter Andrija Delibašić neće nastaviti karijeru u Kazahstanu. Od izvora bliskih igraču saznali smo da su bivši Sovjeti pokušali grubo da se poigraju sa crnogorskim reprezentativcem, pa su mu ponudili da potpiše sasvim različit ugovor od onoga koji je bio na stolu pre tri meseca, kada je Delibašić i rekao da će otići. Nije tajna da su u Partizanu još tada pokušavali da se dogovore, ali jednostavno cifra koja se našla od strane tima Tobol bila je nestvarna (na kraju se ispostavilo da je baš takva). Sada je situacija mnogo izglednija. Crno-beli traže još napadača, jer su svesni da ne smeju sebi da dozvole situaciju od jesenas kada su imali više golmana nego napadača u timu. Delibašić odavno želi da se vrati u Humsku, a možda je upravo ovo ta šansa koja se i čeka. Šampion je u ovom prelaznom roku angažovao Petra Škuletića na poziciji napadača, a očekuje se dolazak reprezentativca Severne Koreje Gvana. U timu je još i Ismael Beko Fofana, dok je Nemanja Kojić povređen.

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=117302

Insajderi
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Да ли је неко пратио игре Ашковског, он може да игра и левог бека и лево крило?

За онај гол у рупи - хвала му до неба!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
PFC Aškovski ide u Napredak iz Kruševca na šestomesečnu pozajmicu
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Joco kaze da je on vise levo krilo, mada ja mislim da moze da pokrije i poziciju levog beka. Ipak, vec je izvesno da ce biti jos 6 meseci na pozajmici u Napretku.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Doveden je Skuletic isti profil igraca kao Delibasic.
Ne vidim svrhu njegovog dovodjenja.
Treba nam brzanac i majstor s loptom,a ne skakac i razbijac.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Он је офанзиван као Волков али може и да игра на беку.

Добро, може да се доведе и неки бек коме је дефанзива главна карактеристика, имаћемо десно Вулићевића.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ашковски је танак за бека. Крило, и то не оно модерно, него "старомодно" за 4-4-2. Није лош играч технички, али не уклапа се у наш систем, ни за бека ни за крило.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nemoj mi te sto mogu da pokrivaju poziciju dobicu sarlah od njih

Ha ha. Ma slazem se za to, ali je covek pitao pa da mu odgovorim. Opet ionako necemo racunati na njega do kraja sezone pa nema potrebe da sirimo pricu.

Ne znam za Delibasica sta da mislim. Mislim da si ti Joco pomenuo da nas je on vec odbio? U svakom slucaju trebao bi nam jos jedan napadac, pa da vidimo.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa odbio je jos za vreme Vuka, trebao je pocetkom septembra da dodje, secate se valjda nije to bilo pre sto godina :D
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma bolje koreju da uzmemo, el smo komunjare il nismo.

Nisam bas osluskivao cvilenje cigana u novoj godini ali mislim da im nije dobro. :D
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Nebi ja dovodio Delibasica, kao sto vec neki rekli isti je tip igraca kao Skuletic. Treba nam jedan brzi napadac. Ali ako moze, nek dovedu i Korejca i Delibasica. Od viska neboli glava :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ako se bira između Korejca i Andrije, ja bih Korejca, mada vjerujem da bi i Andrija dao dosta golova ako dođe, iako to nije ni približan igrač onom kog pamtimo.
Ako nekako može najbolje bi bilo da ode Koja, a da dođu i Andrija i Gvan. :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nebi ja dovodio Delibasica, kao sto vec neki rekli isti je tip igraca kao Skuletic. Treba nam jedan brzi napadac. Ali ako moze, nek dovedu i Korejca i Delibasica. Od viska neboli glava :D

Може и Корејац, Делибашић, Милевски, Ади Роча... Од вишка глава не боли.

Није ФК Партизан банкар из Швицарске.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Skuletic i Fofana nisu dovoljno dobar tandem i ako ostanemo samo pri njima, opet cemo igrati vecinom sa jednim spicom, ma sta Nikolic planirao pre dolaska kad bude skockao na terenu i na treninzima nema sanse da jedan od gore pomenute dvojice zauzima mesto Panticu, Ninkovicu, Malbasicu ili malom Zivkovicu.

Igra sa dva spica je moguca samo ako se dovede spic, tehnicki jaci od gore pomenutih igraca, koji moze da igra i sa loptom u nogama, sto je maltene pa nemoguce, a ako se neko ipak dovede, 100% ce biti prodat neko iz veznog reda, koji u tom slucaju biva bas prenatrpan, vrvt Jojic.

I ja bi voleo tog Korejanca, ne zato sto mislim da je neka igracina, ne moze se to proceniti na osnovu klipa, vec sto dolazi iz meni bratske Severne Koreje.

Milevski mislim da nije realna opcija, da nam ne treba ta kocka i da ga ni Nikolic nece zeleti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Apsolutno sam da se dovede koreanac sto ce se izgleda i dogoditi ali realno gledajuci njegov ucinak je ogroman znak pitanja radi milion stvari...jezik,drugi nacin zivota i treninga,drugacija skola fudbala..
U stvari najveci problem je nestrpljivost navijaca jer ako decko u prve 2 utakmice ne pokida bice otpisan po obicaju...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nađ: Ukrajinski mediji preteruju

Milevski-610.jpg



Tako je sportski direktor Partizana Albert Nađ prokomentarisao vest koju su objavili pojedini ukrajinski mediji da su crno-beli zainteresovani za Artema Milevskog. Andrija Delibašić slobodan...

Poučen loše odrađenim prelaznim rokom leta 2013. godine, Fudbalski klub Partizan je ove zime zauzeo drugačiji kurs i već je doveo četiri nova igrača na raznim pozicijama.

Akutni problemi crno-belih protekle jeseni viđeni su u više linija tima, pre svega u napadu, ali i na pojedinim pozicijama u odbrani.

Dolaskom novog trenera Marka Nikolića, uprava Partizana je povukla poteze kako bi pojačala konkurenciju u raznim delovima tima. Dovedeni su desni bek (Miroslav Vulićević), štoper (Branislav Trajković), vezni (Nikola Drinčić) i napadač (Petar Škuletić).

Napadačka linija tima jeste dobila novo lice, ali da li su dovoljna samo trojica igrača, a pritom je Nemanja Kojić izgubljen na duži period?

Sportski direktor Partizana Albert Nađ rekao je u subotu novinarima da je do sada obavljen veliki posao, ali i da to ne znači da je kraj u ovom prelaznom roku što se tiče dolazaka.

Ukrajinski mediji plasirali su vest da je Partizan zainteresovan za nekada veliku nadu tamošnjeg fudbala, nekadašnjeg napadača kijevskog Dinama Artema Milevskog, koji godinama unazad "luta". Nedavno je raskinuo ugovor sa Gacijantepom, a zanimljivo, njegovo ime se dovodilo i u vezu sa Crvenom zvezdom.

Pitanje novinara upućeno Nađu glasilo je ovako: "Da li su ukrajinski mediji prevazišli srpske u pojedinim pričama?".

"Da, verovatno", glasio je odgovor Nađa.

Taj odgovor može da se shvati i kao demantij informacije ukrajinskih kolega. Ali, bilo je u prošlosti mnogo primera u fudbalu, pogotovo u vreme prelaznih rokova da je nešto demantovao pa da se potom dogodilo. I obrnuto.

Najnovija informacija u tekućem prelaznom roku je da je Andrija Delibašić, nekadašnji napadač Partizana (igrao u Ligi šampiona pod Lotarom Mateusom 2003. godine), slobodan igrač, odnosno da neće ostati u Kazahstanu.

Da li će, možda, Crnogorac opet poneti crno-beli dres?

( Mondo )
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top