Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.146
Reaction score
2.074
Локација
u srcu šesnaesterca
^

To neka on odluci. Svako ima svoje motive i svoju racunicu.
Mnogi su raskidali bogate ugovore samo da bi se vratili u voljeni klub (recimo Paunovic) i igrali i za nekoliko puta manja primanja, dok druge (najsveziji primer Lukovic) bole kurac za karijeru, traze samo pare.

Opet, ako ne nadje uopste angazman, valjda je bolje da prima i 10.000 nego nista?

Ili, bolje da ovde igra jos 4-5 godina, nego da ode negde gde nece braniti(sto mu se vec nekoliko puta desilo) i posle, recimo dvogodisnjeg ugovora, zavrsi karijeru?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja samo znam, kada nam se Mutavi vrati sa odmora (ili gde se vec nalazi) jebace im mater za sve ove igrace sto su doveli, verovatno bez njegovog znanja :D :D :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Paunovic? Pa Paunovic je dosao na zalasku karijere kasnije se ispostavilo, nije poredjenje na mestu.
Stojkovic moze da sutra da zabode milionski ugovor samo ako bude hteo, i ovo sto je ostao kod nas je njegova dobra volja. Posle prve sezone kod nas je imao ponudu da se vrati u Portugal.

Ni veci Grobari od njega ne bi igrali za te pare, on na klupi da sedi 5 godina u Portugalu moze za najmanje duplo vece pare.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.146
Reaction score
2.074
Локација
u srcu šesnaesterca
Tim pre sto je na zalasku karijere, po tvojoj logici bi pare trebalo da budu vaznije. Ali vidis da nekima nisu. Mozda sto su dovoljno zaradili, mozda iz ljubavi, mozda nostalgija... zato kazem da svako ima svoju racunicu.

Dzaba raspravljamo, on treba da odluci. Ako su mu nasi debili uopste i nudili taj manji ugovor, to ces ti bolje znati...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kojim to nekim? Ko nije pred kraj otisao da uzme velike pare a mogao je?
Lako je pricati o ljubavi kad nemas nista na stolu sem ljubavi.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ja samo znam, kada nam se Mutavi vrati sa odmora (ili gde se vec nalazi) jebace im mater za sve ove igrace sto su doveli, verovatno bez njegovog znanja :D :D :D
Marko i Albert danima pokušavaju da smisle šta da mu odgovore kad ih bude pitao zašto su kupovali igrače bez njegovog znanja kao i to odakle im ključ od sefa.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.146
Reaction score
2.074
Локација
u srcu šesnaesterca
Kojim to nekim? Ko nije pred kraj otisao da uzme velike pare a mogao je?
Lako je pricati o ljubavi kad nemas nista na stolu sem ljubavi.

Recimo pomenuti Paunovic. Mislim da je imao jos godinu ipo ugovora, a raskinuo ga je da bi dosao da se oduzi Partizanu, bar je to bila prica. Mislim da je i Krstajic imao ponudu iz nemacke druge lige, ali je odbio. Aposolutno se slazem sa tobom da su retki primeri, ali na to se uglavnom odlucuju igraci koji su dosta zaradili u karijeri.
Duljaj je, opet, uradio drugacije i prilicno me razocarao.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa nisu ni Paun ni Krle imali male plate...
Ocigledno ne znas da Paunovic nije igrao dve godine nikako skoro pre nego sto je dosao...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.466
Локација
Beograd
Tomicu

Zabava ili sprdnja, zavisi iz kog ugla posmatras stvari.
...
Pa, posmatram stvari iz nekog svog ugla...uglavnom ovako: nekad sa stadiona, nekad pored Tv-a, nekad pored kompjutera, novina...a trenutno pored kompjutera...

Da sam multimilijarder, malo bih pratio šta ima na tržištu, malo bih pitao nekog ko se razume u to, a onda bih otvorio buđelar i kupio Partizanu igrače po svojoj volji...

Pošto nisam multimilijarder, nego nešto skroz suprotno tome, i pošto ne radim ništa u Partizanu, onda ne mogu Partizan da posmatram skroz profesionalno, nego više kao neku vrstu hobija, zabave, ljubavi, zanimacije, radosti, nerviranja, razočarenja, itd, itd...

Moje mišljenje, napisano na Forumu, ne obavezuje nikoga u Partizanu, a i ne utiče na njih...
Eventualno, ako neko od fudbalera ponekad ,,visi,, na internetu, pa zađe i ovde, mada sumnjam...ali i ako pročita nešto, što bi pa poslušao...

O.K. formiramo mi svi skupa neko ,,javno mišljenje,, ali ovde na sudbinu više utiču motka, bageri, revolucija, političari, vlast, nego bilo kakvo mišljenje...

Dakle, i pisanje na Forumu mi dođe k'o neka zanimacija, iako ne izlazim baš uvek iz realnosti - trudim se da dam neku ideju koja možda ima smisla, ili je bar zabavna...a verovatno ne uspevam baš uvek...

Dakle, para za kupovinu 11 internacionalnih zmajeva i ala nemamo, plan dovođenja kvalitetnih igrača koji bi pokušali prodor u ,,Evropu,, takođe obično nemamo, ostaje da procenjujemo kvalitete igrača koje znamo, pa čak i da pišemo o onima koje ne znamo...

Za mene zanimacija, dok ne počne prvenstvo, na primer navijanje za Gvana, e, a onda već više vidim neku pravu realnost naših igrača i tima, kad istrče na teren...
Npr...
1.Stojković (Lukač), 2.Vulićević, 3.Aškovski (znam da je na pozajmici, al' šta ću, kad sam ofanzivan! :D ), 4.Drinčić, 5.Obradović, 6.Trajković, 7.Malbašić, 8.Jojić, 9.Škuletić, 10.Pantić (Joco reče da je on plej, a kako se Jocina ne poriče, evo Dače i u mom timu... :D ), 11. Fofana.
U 2. pol ulaze Žile i Gvan da načisto razjebu protivnika, Sale, ako mu se igra, a ako ne onda Luka, jer to zaslužuje svojim trudom...

Dobro, ljudi, ne morate ozbiljno da razmotrite moj tim, rekoh, malo zanimacije, dok ne počne prvenstvo..ili bar pripreme...

Ali...u bre, ovako kad pogledam, šta sam napisao - doveli smo nekoliko igrača, koji najozbiljnije ,,rezervišu mesto,, za prvih 11 - i teško će biti sad mnogim našim igračima, koji su jesenas dosta igrali, da uopšte uđu u tih prvih 11!
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Ja samo znam, kada nam se Mutavi vrati sa odmora (ili gde se vec nalazi) jebace im mater za sve ove igrace sto su doveli, verovatno bez njegovog znanja

Zato je Albert i davao onakve izjave u medijima u kojima je ispadao smesan i neobavesten samo da bi zavarao Djuru i u tajnosti dovodio pojacanja. Pravi Partizanov vojnik, radi protiv svog sefa. :D :D :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ил Гван долази тек на други део припрема у Анталију, што може да представља проблем:
- шта ако Николић и стручни штаб кажу да он нема квалитет?

Долазимо у ситуацију да морамо јурити још једног нападача пред крај припрема.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Lako je pricati o ljubavi kad nemas nista na stolu sem ljubavi.

Ljubav i prazna kesa vredi koliko i prazna kesa. Ako njima Partizan ponudi 50.000 godišnje, a neki drugi tim 300.000... šta mislite gde će da igraju!

Nemojte meni govoriti o ljubavi prema bilo čemu, i novcima. Svi gledaju lični interes i to je to, pa tako i fudbaleri.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Natovarilo se stranica i stranica pa nisam bas stigao sve da prelistam. Interesuje me kakve su sanse za povratak Klea, procitah negde da mu istice pozajmica ali da mu se ne vraca u Kinu vec bi u Beograd?
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Марко Николић: Корејац мора да се докаже

11 јан, 2014
Јонг Ил-Гван, репрезентативац Северне Кореје, ужива добар глас у Азији и према наговештајима из Хумске требало би да дође у Партизан на пробу за време припрема у Анталији.
– Његов агент је дуги низ година присутан у клубу. Постоји мали видео материјал, интересантан, али то није довољно да би Корејац дошао у Партизан. Без потцењивања, не бих волео да радимо на реч, на невиђено. Ако добијемо материјал од неколико целих утакмица, или дође да тренира са нама да га видимо уживо… Долази из специфичне земље, први пут у Европу, потребно је да клуб осети њега, он клуб, па онда можемо да причамо о некој сарадњи – јасан је Марко Николић.

zurnal.rs
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Nimalo nisam euforican sto se tice novog trenera,nemam nekako poverenja u te nase mlade strucnjake,ali nekoliko izjava koje sam procitao od Nikolica pokazuju da ako nista drugo bar nije mutav i glup.
Za drugo cu sacekati ipak utakmice,a ne bi bilo zgoreg ni da objasni ko je to odlucio utakmicu zvezda-vojvodina iz poslednjeg kola,ili smo na tu izjavu svi zaboravili.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
– Његов агент је дуги низ година присутан у клубу. Постоји мали видео материјал, интересантан, али то није довољно да би Корејац дошао у Партизан. Без потцењивања, не бих волео да радимо на реч, на невиђено. Ако добијемо материјал од неколико целих утакмица, или дође да тренира са нама да га видимо уживо… Долази из специфичне земље, први пут у Европу, потребно је да клуб осети њега, он клуб, па онда можемо да причамо о некој сарадњи – јасан је Марко Николић.

:clap

просто сам заборавио како то изгледа када се тренер око нечега пита и када јавно износи своје мишљење ...

да не идем у офф , али што се Николића тиче имам неки осећај да ћемо га запамтити .. надам се по добру ( или ће да скупи 40 фамозних бодова до краја првенства уз победу у "дербију" од 3:0 или ће проћи као грант-преварант .. ) ... али верујем да ће све бити како треба , само нека препише оно што је форсирао у Рад-у и нема да се бринемо ...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
GrobariKosmet onda vidiš koliko smo uništeni kada ri neobično deluju sasvim obične stvari tipa da se i trener pita nešto

Još zamena ako Vova ode i napadač

иколић: „Обични” играчи нам нису потребни

12 јан, 2014
Марко Николић ће имати много јачи тим него што га је јесенас имао Вук Рашовић! Пут ка титули ће му, захваљујући том сегменту, бити олакшан, обавеза још већа…
(ФОТО: В. Марковић)
– Стварамо предуслове довођењем квалитетних играча – појачања. Доста смо брзи и ефикасни, већину послова смо завршили и пре првог радног дана на терену. Имамо „костур” екипе, доста квалитета у играчима који су били у Партизану у јесењем делу првенства. Многе позиције смо ојачали, можемо мирније да приведемо прелазни рок крају. Имамо разлога за умерено задовољство – каже Марко Николић, шеф струке Партизана.
На зимску пијацу, ипак, још није стављена тачка…
– Нема разлога за журбу, нервозу, урадили смо велики посао и можемо у миру да потражимо још неког играча, подигнемо квалитет на још виши ниво.
У Турску, 21. јануара, Парни ваљак можда оде са још неким новајлијом.
– За десет дана може много тога да се деси. Некада не зависи ни све од нас, упркос најбољој вољи. Постоји могућност да дођу један или два играча, али нећемо журити. Апсолутно сам против довођења играча да би попуњавали само позицију или број. Играч који долази мора бити или потенцијал, на нивоу највећег у нашој земљи и перспектива за европски фудбал, или толико искусан и квалитетан да прави одмах превагу. „Обични” играчи нам нису потребни – нагласио је Марко Николић.

zurnal.rs
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top