Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
možda je podvukao crtom. Za novinare. Eh, gde su ona divna vremena kad si mogao samo vinjak da im platiš..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ne, nije greska u kucanju. Template, burazeru.
Pun mi je kufer marodera i spermogutaca iz sportskih i svih ostalih redakcija: politika, spoljna politika, celebrity, .
Ali ce zato do sutra da mi seru o sedmoj sili i pickim materinama.
Pa kad si sedma sila, pitaj ga, javna si licnost, doajen ,,uglednog portala'', na primer: ,,Da li ce visina transfera biti objavljena ukoliko dodje do realizacije?''.
Za pocetak.
Ne trazim puno. Pokusaj, bagro, a ne da prepisujes sa pucistickog foruma postove insajdera o transferima u FKP.

Jos ih jebe covek sa potpisom: ,,Ukrascu vam sou'', ali ne vredi, marva i ostale portal - doajenske marve ce radije da postavlja ankete jeste li za Bogija ili Dukija? Ili da ,,intervjuisu'' Djurica.
A da napises makar jedan analiticki clanak da vredi? Zabole te. Bolje i nemoj.

Cuj temu: Da li je Partizan profitirao u prelaznom roku?
To bi 55 VIP clanova ovog foruma pismenije i smislenije obradilo.

Boli njih.
Stoka jedna odvratna.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ја бих подвукао, ''дугорочна сарадња''.

Је л' сад ми треба Грубору и вјечитом Раши да честитамо склапање робовласничког дила, који омогућује да имамо два еминентна робовласника у клубу?

Одлична сарадња. :clap
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kako da se usresredim na gruborov proliv nemusto uvijen u celofan, kad mi zvezdal marva iskopa zivac sa poltronstvom i mutavoscu?
Kako?
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
"Primetan je napredak Mutomba. Ali sačekaćemo i treći nastup, pa ćemo sesti i razmotriti njegovu ulogu u timu, rekao je sportski direktor Partizana Albert Nađ"


Kad cujem Nadja dobijem dijareju!Da ne lomimo preko kolena, ne trcimo pred rudu....alo pa sta ce on da pokaze do petka sto dosad nije pokazao, potpisuj coveka, natrcio ti se tu sta treba da radi da guta vatru i glumi bradatu zenu.Ni Pele mozda ne bi pokazao za 3 i slovima tri utakmice, ustane covek nekad na levu nogu, odigra mozda slabije on ce da mu racuna najgoru utakmicu.


Ovaj Mutombo je avion za JSL, sta mozes da izgubis na njemu Alberte nije mu plata 300 000 evra, ponudi coveku optimalan ugovor na dve godine i ne seri vise svega ti?

Ne daje golove????Pa nije on spic nego ofanzivni veznjak!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
"Ne potcenjuj sluh klempavog uha", stara je narodna izreka. Albert radi temeljno, ništa ne prepušta slučaju, pa ni ženu.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Nista ne prepusta slucaju nego Loli:D

P.S. Sad ce Joco da se javi i da kaze znas li ti da Mutombo nije jeftin trazi 300 000 po sezoni a i ne mozemo da pronadjemo ligu u kojoj je igrao?

Zezam se nemoj da se ljutis :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
"Primetan je napredak Mutomba. Ali sačekaćemo i treći nastup, pa ćemo sesti i razmotriti njegovu ulogu u timu, rekao je sportski direktor Partizana Albert Nađ"


Kad cujem Nadja dobijem dijareju!Da ne lomimo preko kolena, ne trcimo pred rudu....alo pa sta ce on da pokaze do petka sto dosad nije pokazao, potpisuj coveka, natrcio ti se tu sta treba da radi da guta vatru i glumi bradatu zenu.Ni Pele mozda ne bi pokazao za 3 i slovima tri utakmice, ustane covek nekad na levu nogu, odigra mozda slabije on ce da mu racuna najgoru utakmicu.


Ovaj Mutombo je avion za JSL, sta mozes da izgubis na njemu Alberte nije mu plata 300 000 evra, ponudi coveku optimalan ugovor na dve godine i ne seri vise svega ti?

Ne daje golove????Pa nije on spic nego ofanzivni veznjak!
Neki (novi) Pele (Mesi, Maradona), ne bi ni došao kod nas na probu, nego bi otišao pravo u neki bogatiji klub...
Ovaj je došao kod nas zato što ga niko drugi ne traži...
Ne kažem da je sjajan i da je duplo bolji od naših napadača koje već imamo, ali ne izgleda kao gori od njih...da je ekstra klasa, ko što rekoh, sad ne bi ni pokušavao kod nas...
Ne daje golove???? Pa dobro, dao je 1, ulazi u šanse, šutira, ima jak šut...
Pa ko je to dao više golova od njega na ove dve utakmice?! - on je dao 1, Pantić 1, Gulan 1, Luka 1, Lazović 1 i Gulan 1 (I Škuletić 1, ali mu poništili)...
I šta sad, Lazović koga smo već ,,potpisali,, trebao je da da dosad makar 3 - al nije...
A jeste li videli kada smo ono bili u izglednoj kontri a Danko iz sve snage poslao loptu 20m preko gola - dobro, okliznuo se, ali šta je hteo - gađao gol?
Ono što sam na drugoj temi grdio Brašanca što nije gađao gol, sad grdim Danka što jeste (ne, nisam kontradiktoran - Danko je imao saigrače u veoma izglednoj poziciji, a odlučio je da bude sebičan, Brašančeva situacija je bila drugačija...)
Mislim, meni je nekako glupo da čoveka tu držiš danima i zamajavaš ga, ako nećeš da ga primiš u ekipu...ja bih ga uzeo, ionako će na leto biti prodaje igrača, pa...možda će nam valjati, valjda i Ivica Iliev ima nekog ,,njuha,, da oceni igrača...
Mada ni Ivica (iako je znao fudbala) nije baš davao toliko golova koliko bismo mi hteli!
Ivice, Ivice! :no no
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Na duze staze ta saradnja sa Zahavijem i ne bi bila losa. Nije problem u menadzerima, problem je u nasoj kuci, da imamo upravu koja planira za period malo duzi od par meseci ne bi bili srecni sto nam igraci odigraju dve sezone u klubu vec bi se menadzeri otimali da nam ponude svoje usluge, jer smo zlatna koka za prodaju igraca, igrali bi kako mi sviramo tj. nasa uprava. Na nesrecu imali smo ovih godina nesposobne pilicare koji dozvoljavaju svakom zivom da se sprda s klubom.

Ajd zamislite ovakvu situaciju, ponudis nekom jakom menadzeru (eto konkretno Zahaviju) mogucnost da sva najtalentovanija deca iz nase skole potpisuju ugovore s njim, s tim da mogu da odu uz zajednicku saglasnost, posle 3, 4, 5 sezona u klubu, a da nam on sredjuje dobre transfere i procente. Da upotrebim neki poslovni zargon, mi imamo kvalitetnu robu, on ima razvijeno trziste, svako dobija zaradu, svi srecni i zadovoljni.

Sad recimo da proda Jojica, od tih para se dovede zamena, omoguci kes za plate par meseci i ulozi u struku i mladje kategorije, i skauting sluzbu. Prodas drugog igraca na leto, dovedes jos koje pojacanje, ulozis jos nesto u struku i za par godina izgradis stabilan klub koji ce moci da malo duze zadrzi mladje igrace i da ima neku konstantu na evropskoj sceni.

Da se ne lazemo, mi te klince cak i u boljoj situaciji ne bi mogli zadrzimo duze, jednostavno tu je zelja za inostranstvom, dokazivanjem, vecim novcem itd, itd. Vidim da se negde provlace komentari tipa ,,sta ce nam Mutombo, imamo Zivkovica i Pantica, njih traze jaki klubovi, sto oni ne uzmu Mutomba ako je bolji". Pantic, Zivkovic, i svi pre njih u tim godinama su ,,potencijali" i mogu da donesu nesto u buducnosti, ali nama trebaju igraci koji u trenutku mogu fizicki da pariraju bar nekim solidnim evropskim ekipama, igraci s nekom konstantnom formom.

Par primera, recimo uzmes nekog solidnog igraca, tipa Marselinjo iz Ludogoreca, nema sumnje da ce Zivkovic napraviti bolju karijeru ali u ovom trenutku taj Marselinjo bi nama doneo nesto konkretno, pre bi napravili neki rezultat s 11 Moreira na terenu, koji su za Evropu neki prosecni igraci nego 11 Ljajica koji imaju 19 godina, vise ce koristi (u smislu rezultata) doneti jedan Zuka sa nekom svojom konstantom nego recimo, lupam neki novi devetnaestogodisnji Fejsa koji tek treba da napreduje.

Zato treba da se tezi tome da se vremenom formira tim koji bi bio sastavljen od 8, 9 ,,legionara" i domacih iskusnijih igraca ili povratnika s jakim ugovorima, neki novi Moreira, Stojkovic, Zuka, Ivanov, Kamara, Kleo, Iliev, Lazovic, Vukic, i 2, 3 klinca u startnoj postavi, ,,potencijala", koji bi projektovanim prodajama i saradnjom s jakim menadzerima donosili profit. Za nesto vise morali bi da se nadamo privatizaciji, i to nekoj gde bi nas kupio neki bogatun kome ne bi bio problem da finansira stasavanje jedne jake generacije i ugovore nekih mnogo kvalitetnijih stranaca.

Oduzio sam i smorio, ali eto, poenta je da mi ne bi smetala prodaja igraca, ukoliko bi postojao neki jasan plan o postepenom napredku kluba i tima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... jd zamislite ovakvu situaciju, ponudis nekom jakom menadzeru (eto konkretno Zahaviju) mogucnost da sva najtalentovanija deca iz nase skole potpisuju ugovore s njim, s tim da mogu da odu uz zajednicku saglasnost, posle 3, 4, 5 sezona u klubu, a da nam on sredjuje dobre transfere i procente. Da upotrebim neki poslovni zargon, mi imamo kvalitetnu robu, on ima razvijeno trziste, svako dobija zaradu, svi srecni i zadovoljni...

Sve je to lepo i bajkovito, osim što Partizan igra u Svrbiji i u svaki transfer se uvek ubace svi, od famozne tetke (sa drugog dela foruma) pa do premijera države "kako to da ja ne vidim moje im u ovom ugovoru"! Kad svako uzme svoje Partizanu ostne go kurac!

Problem je što se svi transferi rade na mutno. Malo ko zna ko je sve uključen i koliko ko dobije, a pogotovo pravu cenu transfera.

U nekoj normalnoj državi i normalnoj ligi, to bi i moglo da prođe.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
U prevodu. NISU prodali jojića komada jedan i ninkovića komada jedan. Da jesu, videli bi nulu kako burek kaže kad odu. Naime, burek je uveo epohalnu novinu. On je prodao MANJE od jednog jojića i manje od jednog ninkovića jevrejima. Znači, i danje smo ponosni vlasnici nekog dela od obojce. Poznajući mentalitet naših i njihovih trgovaca koji su zaključili posao, verovatno su ti ddelovi koji su ostali Partizanu od igrača - kurac od obojce...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Jbg Gazda, znam ja gde zivimo, ali se ipak nadam da se nesto moze promeniti na tom polju, jbg ionako zivimo za tu neku nadu u bolje sutra.

Ali dodje i taj pesimizam i osecaj gadjenja, pa onda moze covek da besni i da se nervira sto zivi tu gde zivi i da pozeli svim silama da se sibne par nulearki i zbrise ovo govno od drzave, za primer da oboleli narodi ne trebaju da zive.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mutombo ako na sledecoj utakmici ne postigne makar jedno 4 gola nema nista od ugovora.

Cak i tada nije siguran jer ako pored 4 postignuta gola profula jos 2-3 sanse, gotov je. :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
U prevodu. NISU prodali jojića komada jedan i ninkovića komada jedan. Da jesu, videli bi nulu kako burek kaže kad odu. Naime, burek je uveo epohalnu novinu. On je prodao MANJE od jednog jojića i manje od jednog ninkovića jevrejima. Znači, i danje smo ponosni vlasnici nekog dela od obojce. Poznajući mentalitet naših i njihovih trgovaca koji su zaključili posao, verovatno su ti ddelovi koji su ostali Partizanu od igrača - kurac od obojce...

Verovatno da je ovo slučaj. Baš pročitah pre neki dan da je Tvente prodao četvrtinu Tadića nekom investicionom fondu jer im treba kinta za renoviranje stadiona.

Jbt, kako li idu ti pregovori...

Grubor: Oćete čerek od Jojića? Mlad, dobar.... Možete povoljno i polutkicu od Ninkovića da dobijete. Odličlni su, zdravi, trčali po dvorištu....
Zahavi: A jel imate nogice?
Grubor: Jok, stojim na kurcu.

Sačuvaj me Bože menadžera, muljavština i modernog fudbala.... :puke
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Nađ: Nikad bolji prelazni rok, još nismo stavili tačku

Z. IVKOVIĆ | 29. januar 2014. 07:49 | Komentara: 4
Sportski direktor Partizana prezadovoljan urađenim ove zime kao i dosadašnjim igrama: Mogući su neki odlasci, samim tim ćemo reagovati i sa dovođenjem pojačanja



Danko Lazović foto: FK Partizan

Srodne vesti





Srodne teme




IGRAO je Partizan sjajno na letnjim pripremama u Sloveniji, toliko dobro da su svi bili iznenađeni. Ipak, kada je počelo takmičenje, tim nije bio ni bleda senka onoga, koji je u kontrolnim mečevima uspevao da savlada i mnogo jače rivale.

Otuda i oprez sportskog direktora Alberta Nađa, koji je sve to prošao zajedno sa ekipom i ne dozvoljava bilo kakvu euforiju posle dve dobre utakmice u Turskoj, jer smatra da je pred crno-belima još mnogo neobavljenog posla i dokazivanja. Takmičenje u Superligi će biti jedini parametar vrednosti i to je ono na čemu Nađ insistira.
- Zadovoljan sam zalaganjem, trčanjem cele ekipe, kao i nekim taktičkim detaljima, na kojima je trener Marko Nikolić insistirao. Možda je prvo poluvreme bilo za nijansu kvalitetnije od drugog, imali smo tada i izglednije prilike i mogli da vodimo i sa većom razlikom, ali sve u svemu - zadovoljan sam kako smo odigrali minule dve utakmice - kaže Albert Nađ. - Ne bih samo voleo da se ponovi situacija od letos, kada smo odlično igrali tokom priprema, pa su se kasnije javili problemi u prvenstvu.
Nađa posebno raduje dobar spoj starijih i mlađih fudbalera.
- To je nešto čime smo svi zadovoljni. Iskusni igrači su se veoma dobro uklopili sa mladima i dali veliki doprinos u igri i pobedama na dva odigrana meča. Iznad svih bih izdvojio Danka Lazovića, koji je, po mom mišljenju, bio dosta kvalitetniji protiv Gjongnama, iako je u duelu sa Volfsbergom postigao gol. Odradio je sve što je traženo od njega, čak je i sam sebi tokom igre dao neke zadatke, kako bi što pre stigao do forme. Njegovo kretanje, požrtvovanje u defanzivnim zadacima, kao uostalom i celog tima, je za svaku pohvalu.

POČINjE UIGRAVANjEOD naredne utakmice sa Liteksom iz Loveča, sa kojim su se crno-beli sastajali u Turskoj i prošle zime, neće više biti podele minutaže po poluvreme, što je trener Marko Nikolić praktikovao u prva dva duela. To praktično znači da Partizan od četvrtka počinje sa ozbiljnijom fazom uigravanja, u kojoj će neke linije tima, iznad svega defanzivna, imati veću minutažu, kako bi se što bolje uigrali do početka Superlige.
Duel sa Gjongnamom je "zapečatio" mladi Danilo Pantić sjajnim golom.
- Ne treba mu stavljati breme na leđa. Svi znaju da je Pantić vrhunski talenat i taj gol je bio zaista prelep, ali pred njim je svakako veliki rad i dokazivanje.
Bez obzira na to što su angažovali uglavnom sve igrače koje su i planirali, u Partizanu nisu stavili tačku na prelazni rok.
- Ništa još nije završeno, prelazni rok traje do kraja februara. Zna se da je u svetu fudbala sve moguće, pogotovo što je postao veliki biznis. Tako je i kod nas, mogući su neki odlasci, samim tim ćemo reagovati i sa dovođenjem pojačanja. Odradili smo veoma kvalitetno prelazni rok, ne pamtim kada smo u minulih nekoliko godina imali sve igrače na početku priprema.
Nekada je bod prednosti bio garancija titule, ali se u bliskoj prošlosti dogodilo da ni 11 viška ne daju sigurnost.
- U situacijama kada smo gubili veliku prednost i dovodili trofej u pitanje, sami smo sebi stvarali problem. Da li je to bila posledica opuštanja ili nešto drugo, nije ni bitno, tako nešto nije smelo da se dogodi. Desilo se i da u prethodne dve godine prvenstvo odlučuje direktan duel sa Zvezdom, ali se nadam da ćemo ovoga puta ranije završiti posao - ističe Albert Nađ.


Nađ se oglasio
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
SOS kanal javio da je Jojić napustio pripreme i otišao na pregovore sa nepoznatim klubom.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
I sad ce da potpisu Mutomba i da ga proglase zamenom za Jojica...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
I taman kada pomislis da ce sve biti idealno u jednom prelaznom roku...Prc!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
nađ zine, sve nas udari proliv.. Ode 93,667% joje, koliko ga je veliki pekarski arhimag burek prodao jehovama. Ovi ga zavaljaše za manje od dva dana...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Nema burazeru opustanja sa FK. Ni minuta.
Uvek tu vreba neko sranje iza coska, ne moze covek da se opusti.

(Sledi istorijski osvrt na neka druga vremena)
Eh, gde je ona zlatna sezona 1997/98, tu se bar znao red kod Tumbice.
Igracki kadar mlad ili ne vredi, pa se nicemu ne nadas. A osvojismo i najdrazi trofej.
Milina.
Pitajte ove iz Zurnala kako je to veliki Ljubisa sa Bikom vodio, sve pod konac.
Prodas ceo tim i tacka. To su bili ljudi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top