Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Apsolutno se slazem sa Paokom i Vladom. Odose nam Zeka i Stojke momci koji su najzasluzniji za to sto smo prvi na tabeli.
Mislim da bi sada mogli da pritisnu Laneta da dodje da bar koliko toliko nadoknadimo nedostatak na sredini. Kad ce nasa lopovska uprava da shvati da Sale ma kolika legenda bio vise nema 25 godina :banghead

Bez sredine nema fudbala, mozes imati Ibrahimovica i Van Persija u napadu ali ako nema ko da im prosledi loptu sve je uzalud.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Утеривање курца, онако, на фињака, без пардона, како само наша Управа зна.

После Стојковића, оде и Јојић (за фантастичних 2М евра, ако је веровати).
Првог смо отерали, другог продали, ах те проклете паре.


Нађ - нешто попут црног гаврана на лсд-у.

Он кад зине, излупа се за медаљу, док покушаваш да растумачиш шта је хтео да каже, једно је сигурно - задесиће нас неко срање.


Колико сутра, очекујем да се објави да је вихорна Управа спремила замену, ради се плански, не ломи се преко колена, појачања морају да донесу квалитет, за почетак Дикембе...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Trener je trazio Jojic da ostane, da ne pominjem sto je i sam Joja lupetao po novinama kako je on tu da se razvija i slicna sranja.

Cak i u ovako teskom momentu za KK, vise verujem u njih milion puta nego u ove splacine sto sede u FK.

E moj Nikolicu, neka ti je sa srecom sa ovim moronima.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Celih mesec dana smo ziveli u ubedjenju da su u klubu stvari krenule na bolje. Prezir i gadjenje. Osecaji koje sam tako cesto imao prema klubu koji toliko volim, ponovo su tu. Nkad jaci i snazniji.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
- кауција 2 милиона евра.
- у Израел се ишло на хаџилук код хаџи Захавија.
- почиње предизборна кампања, СПС хоће паре, а ни СНС им неће заостајати.

Јебем вам семе које вас је окотило!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609

Сва срећа па немам косе. :D

Па кажем ја, еуфорија, па враћање у реалност.

Увјежбаваш екипу, СД говори како смо одрадили најбољи прелазни рок у историји клуба?!, разговор клемпавог са Јојићем гдје га очински савјетује да се концентрише на игру и да не дозволи да му интересовање страних клубова(којих нема, како тврде Нађ, Грубор, лијепи Раша, Јојић?!) одвлаче пажњу и прц, прође 2 дана и ето ти, оде Јоја и осакати квалитет тима, а ти Марко не брини, ја ћу ти наћи другог... а можда и не морам, може и Мутомбо.

Радимо плански, јачамо тим.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Kakav bezobrazan potez lopova iz uprave...

Iako mislim da Jojic svojim kavalitetom jeda da prevazilazi granice JSL,opet,bio nam je najbolji igrac ...

Njegov odlazak nije toliki hendikep,koliki je hendikep sto stoka i dalje radi isto kao i do sada...

Alberte Nadju,kako bre tebe nije sramota da budes tu a da te niko ne jebe dva posto!??:pop
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ovo mu dodje vise ko samar otreznjenja. Da se vratimo malo u realnost , posto smo poleteli poprilicno visoko. Al to je dobro cisto da se podsetimo ko su i sta su ljudi iz uprave , posto mi cesto imamo obicaj da zaboravimo blisku proslost.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kad ja moram sve da radim...

"Bože gvožđa i svi drugi Bogovi, kaznite ljude koji su prodali Jojica. Uz pomoć božije snage, nikada više nećeš svojom rukom uraditi neku dobru stvar u svom životu. Amin", napisao je anonimni navijac Partizana na Tviteru.

Kad moze golgeter najpravoslavnijeg kluba na svetu ponekad da prizove alternativna bozanstva, mozemo i mi.
Sad da sedimo i cekamo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Samo ne znam zašto kriju ime kluba?
Mislim prodaju igrača, a ne hemijsko oružje.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Крију име клуба јер је трансфер чист као суза, све паре иду Партизану, менаџери се ништа не питају, клуб се пита 100%, све иде нама и неће отићи на приватне рачуне, већ ће се новац потрошити на озбиљна појачања.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Јојићу све најбоље у новом клубу и каријери.
Мене ово није толико ни погодило, ако сам већ истрпео и поднео продаје Јоветића,Настасића,Савића,Марковића,Митровића поднијет ћу некако и ову.
И да не доведемо никога вјерујем да ћемо доћи до титуле, а свакако да не би шкодио неки квалитетан играч као замјена за Зеку.
И људи маните се приче нова управа-стара управа јер овде је једна једина управа и она нас уништава већ дужи низ година.
Можда да некад добијемо нову управу али главу на пањ стављам да ти "нови" немају никакве овласти нити било какву могућност одлучивања сада.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Није толико проблем одлазак Стојковића и продаја Јојића, колико је проблем систем функционисања нашег клуба.

Таман смо се понадали да ће се ствари променити на боље.
Доведена су озбиљна појачања за наше услове, штета је већ учињена одласком Стојковића, али тим је генерално јачи него јесенас, онако, барем по саставу.

Све је било релативно ок, појачања пре припрема, остаје већина носилаца игре (Јојић је пре 2 дана изјавио да остаје), све супер... не липши магарче до зелене траве.

Криминалци из Управе настављају по своме.

Ето, ипак се суштински ништа не мења.
Клуб ће и даље да се силује, до изнемоглости.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja kolko se secam Nikolic je rekao da ce Zeka otici jedino ako stigne neka neoriatojna ponuda tipa 6 milki, ovi ga dadose za manje od 2 , a zamenu ciato sumnjam da ce dovesti :banghead bilo je lepo ovih mesec dana radovati se i nadati se da su stvari konacno krenule na bolje, sada se nazalost vracamo u realnost i sve po starom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
On je odavno prodat Zahaviju, ova dva drveta su isli kod Jevrejina da pokusaju stopirati odlazak ili izvuci malo kinte unapred, ali on je zavrsio posao vec ove zime i nije hteo dogovor.
Kakva crna ulaganja, kakvi bakraci, nema od toga leba.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Mozda je i stigla takva ponuda , samo sto se kod nas radi po prinipu uzmi 6 prijavi 2
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@tobacco

Da li su to tvoje pretpostavke ili znaš nešto o tome?

Prodaše mi najdražeg...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
To je to. Taman kad smo se ponadali i ocekivali nikad bolji prelazni rok i svi zajedno konstatovali da sa ovima sto su stigli i bez odlazaka najbitnijih igraca imamo san snova od ekipe za JSL bar ali ne lezi vraze . . .

Zeka Jojic nas najbolji igrac u jesenjem delu sezone nas napusta, e bagro lopovska pa dokle vise? I da vidimo sad da li ce dovesti pravu i dostojnu zamenu za njega ili ce nas izjebati po ko zna koji put . . . Eto zaradili ste 2 miliona evra, izvolite ulozite u pojacanja lopovcine !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top