Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Ja kolko se secam Nikolic je rekao da ce Zeka otici jedino ako stigne neka neoriatojna ponuda tipa 6 milki, ovi ga dadose za manje od 2

Pa mozda i nije ponuda 2 miliona a ne verujem da je bas ni 6 ali sigurno je veca od 2 a sad sto stoka kaze da su ga prodali toliko to je drugo....njima ne treba verovati ni ako kazu da je danas sreda
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Крију име клуба јер је трансфер чист као суза, све паре иду Партизану, менаџери се ништа не питају, клуб се пита 100%, све иде нама и неће отићи на приватне рачуне, већ ће се новац потрошити на озбиљна појачања.
Да на појачања у СПС буџету за кампању, 1 милион. Остатак Ђури да Човићу да за њега ургира код пичкоустог.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma ne verujem ja njima samo me zanima sta ce sada Nikolic reci na sve ovo...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615
Али, како увалише киту Николићу...
...а клемпави, који би требало да стоји испред спортског сектора и заштити тренера, опет добио ћушку, спермић у вугла и јадан и биједан ћами међ' 4 зида у хотелској соби, гдје су га Раша и Грубор закључали док се трансфер не обави.

Николићу, ниси требао рећи да ти је Јојић потребан и да хвалиш играче.

Борусија Д., 2мил?!
Мајстори!

Сад иде прича, изашли смо Јојићу у сусрет, можда смо могли и више да узмемо, што заправо и јесу, али ми као то не знамо.

Раде у интересу... у интересу себе и других клубова, какви доброчинитељи.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako je stvarno Dortmund u pitanju onda mi je drago zbog Zeke, nadam se da ce dobiti solidnu minutazu , a i otisao je bar u klub koji gotivim :) ipak to naravno ne opravdava ova nasa govna iz uprave!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.709
Локација
Храм фудбала
Јбт да ли је стварно у питању Борусија :respect
Напокон да дочекам и то да један наш играч оде у неки клуб који ми је такође драг, а вјерујем да ће Зеки рад са Клопом пуно помоћи и да ће бити још бољи играч.
Ако је већ у питању Дортмунд претпостављам да је то на препоруку Жељка Бувача.
Ето неки су се питали како ће у мору везњака Пантић добити прилику, сада му је ситуација доста чистија и на њему је да покаже од чега је.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.129
Reaction score
1.875
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Ljudi,
Ja nisam mogao više da izdržim, već sam poslao "fini" mejl za "upravu" našeg kluba! Ovako više NE IDE! Halo! Pa samo za ovu sezonu su prodali/otjerali sve što je bilo iole dobro (Markec, Mitar, Stojke, Zeka)!!!??? Pa dokle više majku mu???!!! Grobari... Vrijeme je da se ustane protiv uprave! Vi koji ste u Beogradu, na JNA, motke u šake i UDRI GOVNA!!! Nikoga ne poštediti... svi Đurić, Grubor, Nađ, treba da zapamte ko su GROBARI!!!

"Uprava" NAPOLJE!!! Ne damo PARTIZAN!!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Да било ком нашем играчу помену трансфер у Бундеслигу, сваки би отрчао.
Не кривим Јојића ни мало.

Само 2 милиона евра за најбољег играча који нас је уз Стојковића и Илића одржао јесенас?
Мало...


Сви знамо да се за нпр. 300 000 евра може довести ''убица десетка''.
Да ли ћемо га довести?
Наравно да не.

Па морају се ''гурати'' остали везњаци, да се Фаљи и Захави не љуте.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jojić bi bio lud ako ni odbio da pređe u Borusiju...

Nadam se da je sada otvoreno mesto za dolazak stefana babovića...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
"Два милиона евра" мрш пичка вам материна лоповска.
Борусија за трансфер економа плаћа више...

Дабогда вас туберкулоза појела све редом.
СВЕ су продали у овој сезони, СВЕ што може да се завали...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jbg takva ponuda se ne odbija i nije problem sto je otisao vec je problem sto govna nece dovesti zamenu za njega...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Borusija zadnjih godina kupuje jeftino prodaje skupo pa i ne cudi uopste ako je u pitanju oko 2 miliona. Samo sto bi od Mamica dobili kurac a ne igraca za te pare. Ali mi smo Partizan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.709
Локација
Храм фудбала
Jojić bi bio lud ako ni odbio da pređe u Borusiju...

Nadam se da je sada otvoreno mesto za dolazak stefana babovića...

Прочитах негдје пре пар дана, да је Бабињо потписао нови уговор са Вождовцем тако да би требали бити мирни по питању његовог доласка.
Једино ако Ђура не одлучи да одреши кесу па плати обештећење :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ljudi,
Ja nisam mogao više da izdržim, već sam poslao "fini" mejl za "upravu" našeg kluba! Ovako više NE IDE! Halo! Pa samo za ovu sezonu su prodali/otjerali sve što je bilo iole dobro (Markec, Mitar, Stojke, Zeka)!!!??? Pa dokle više majku mu???!!! Grobari... Vrijeme je da se ustane protiv uprave! Vi koji ste u Beogradu, na JNA, motke u šake i UDRI GOVNA!!! Nikoga ne poštediti... svi Đurić, Grubor, Nađ, treba da zapamte ko su GROBARI!!!

"Uprava" NAPOLJE!!! Ne damo PARTIZAN!!!
Ja sve razmišljam da li se zajebavaš, ili ovo pišeš ozbiljno.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne postoje reči koje mogu da opišu kolika su bagra, kakvo su zlo, koja su govna naši rukovodioci. U današnjem Informeru potpredsednik kluba kaže da klub nema ni dinara a kao ne zna se hoće li biti odlazaka i dolazaka?! Ovi ološi juče izjavili kako nisu prodavali Jojića a za manje od 24h dečko ode iz kluba. Na ovome bi im i Đurić pozavideo.
Eto sjajno odrađenog prelaznog roka, eto odgovora na sva pitanja i iščuđavanja. Niko ne može da me ubedi da igrači nisu dovedeni sa unapred smišljenim planom da se plate od prodaje Jojića ili nekog drugog igrača.
Vidim da očekujete Nikolićevu reakciju. Ona će biti u skladu sa reakcijama njegovih prethodnika kada su im iste stvari radili iza leđa. Ko njega pita treba li mu Jojić ili ne. Još da peva, njemu su nekoga i doveli za razliku od nekih bivših prelaznih rokova.
Iskoristio bi priliku da srdačan pozdrav uputim Albertu Nađu, malom čoveku i velikom govnetu. Ako je ikada i postojala neka sitna linija koja ga odvaja od ove bagre, ona od danas više ne postoji. Marš govedo u 3 pičke materine. Tako.
A vama grobari savetujem oprez. Ne budite sutra iznenađeni ako se još neko otisne preko grane... Ne govorim zato jer imam neke informacije, već ako neko još nije shvatio da se nikada ne zna šta je bagra pripremila.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615
Како се гурбети обрадоваше трансферу, још визионарски најављују рокаду у тиму, гдје Нинковић улази умјесто Јојића и игра Партизана опада за 30%-40%.

...а ми се овдје радујемо што ћемо имати играча у Борусији Д.

Интереси клуба су изгледа одавно постали неважни, сад тражимо утјеху у томе да нам играчи појачавају клубове из топ 3, да би имали кога да гледамо викендом, кад Партизан нећемо, јер нам се огадио.

Јесу ли откључали Нађа, шта каже поводом новонастале ситуације?
Безобразна понуда, а?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
jebote ovde pola vas kao da ste prespavali ili bili na nekim drogama zadnjih 5 i kusur godina.

pa sta ste ocekivali da se mladi talentovani igraci nece prodavati?

meni iskreno je draze sto su ga sada prodali nego da su ga prodali u neko doba kada nismo nikoga doveli.

Znamo tako i tako da bi njega najkasnije na leto prodali pa onda bolje sada vec da bi mogli uigrati tim do leta za kvalifikacije itd. itd.

jebote kao da ste pali sa marsa a znate i sami kakvu upravu imamo i pored ovoga je ovo daleko najbolji prelazni rok zadnjih 10 i kusur godina!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top