Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Kakav crni Kukoč, kukala nam majka:confused

A taman smo bili spokojni što Miljkon pređe kod rvata (da se ne bi vraćao nama), kad eto ti jedan ujkica na pomolu
Nadam se da od ovog nema ništa...
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Zasto odmah pljujete, nije ovaj Kukoc uopste los igrac, samo je po ponasanju cudan. Imao je odlicnu sezonu u CSKA iz Sofije, pricalo se da ce u Kijevski Dinamo, ne znam sto mu je to propalo.
Dosta je visok i jak za svoju poziciju, solidan je sa loptom, dobar centarsut i sut, ali je nesto sporiji. Sve u svemu mi deluje kao malo unapredjeni Volkov...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
musavci su maltene promenili ekipu, to je sad drugi tim od onog koji je ispao i izgleda da ce dovoditi jos, ako dovedu ono govno iz cukarickog bice to solidan tim za ove nase njive a bojim se i bolji od nas :banghead

MI MORAMO DA DOVEDEMO MINIMUM 3 OZBILJNA IGRACA ako zelimo titulu (pod predpostavkom da ova ekipa ostane na okupu tokom cele sezone) i da nas ne guzi svako u evropi

ako vec treba da gledam nekog iz lepe njihove u nasem dresu onda nek pravi razliku, za ovog ne verujem...

upravi treba jeb..i mater na svakom cosku, pi..a im materina da im pi..a materina, je.. ih veliki vodja usta
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ovaj Kukoc je fizicki spreman za premijer ligu ali je u ostalim segmentima polu-profesionalac i nista nije bolji od Petrovica...ovo nije pojacanje ovo je "mazi oci" igrac...a jos i ujka i to garantujem da je onaj tvrdokorni ali eto "da ozivim karijeru u Partizanu boli me kita"...Nista nije bolji od Volkova ama bas niiiistaaa...jos hrvati i defanziva :pop
I da, hocu da verujem da je ovo stvarno samo novinarska patka pred duel....ista stvar kao sa onim Stojanovim....jebo kukoca imamo vaznija posla....
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ne moze se reci da dolazi da ozivi karijeru kod nas kad je covek imao prosle godine najbolju sezonu u karijeri. Najveci plus kod njega je sto je prakticno domaci igrac, tj. po onim novim pravilima imamo pravo na 2 Ex-Yu igraca i naravno sto je slobodan igrac...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ma ko jebe ovog rvata.. Klasicna patka cigana.
Secate se price zivkovic ide u banfiku 5h pred revans sa rumunima.. Neka se teraju u kurac.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pa rekli su da nas ocekuje bomba, kud cete vece bombe od prvog Hrvata posle rata u Partizanu :buhaha
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Devic ide u AEK????! Verujem da je i ovo samo pokusaj destabilizacije.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Nismo mi jugosloveni nego ustaski klub... nemoj da sad dobijes poene zbog sirenja dezinformacija.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Ciganski mediji kao po običaju sviraju kurcu pred naše bitne evro mečeve. Siši ga pussylips.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja bih ga odma' doveo. Kad on ladno priča po novinama da pregovara sa nama znači da su mu muda ko đulad. E, to nam treba rođaci!
Da probije led,a onda da dovedemo još i centarfora Hrvata iz Serie B na zimu da se i meni želja ispuni.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.409
Reaction score
4.039
Локација
127.0.0.1
Nemam nista protiv ustasa, i tako smo ustaski klub :D , ali ovaj je obicna dileja. Ono sto se kaze dijabola kao karakterna osobina, e to je ovaj. Mozda je i dobar igrac ali mi se nikako ne uklapa u nasu ekipu. Doduse, vec imamo Fabrisija, Bandalovskog, Bozinova, Dzigija... sve su to igraci sa zanimljivim karakterom. Ali ovaj je bas ona tipicna sirovina u svakom smislu.

Da li je moguce da se ljudi ceo zivot bave fudbalom i da ne znaju da nadju igraca bez ovih nekoliko usranih menadzera!?! Jeste toliko retardirani?! Pa sklonite se onda i prepustite nekome ko zna.

Vi da imate para i da hocete Ibrahimovica da dovedete ne biste znali kako jer mu Stojadinovic nije menadzer, idioti nesposobni!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ovu temu bi trebalo zatvoriti iz principa! Nema jadnijeg kluba na planeti od naseg...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U pravu si, jer sada od pojačanja verovatno nema ništa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top