Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Toliko je novca uslo u klub i jos ce uci...a uprava nista, a vapimo za pojacnjima...pogodite za koga rade...
Uprava napolje, mrs u rupu.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Ne vjerujem da mi mozemo dovesti Marka Devica, vidim da je tamo u Kataru igrao i nadavao se golova imate na youtube-u klip.
Uglavnom vanserijski igrac za nase uslove, Bozinov penzos moze samo da mu cisti kopacke.
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Ako se udje u LS sve je moguce i sa Devicem i sa nekim boljim igracem u odnosu na kvalitet koji sad imamo.Bez LS moguce je jedino neko "pojacanje" iz nase lige cisto da se kaze kako su nekog doveli.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Bitno da cergari imaju para za Mrdju.

A nama samo mrvice ostaju.Mi ni sa LE ne mozemo da dovedemo solidnog igraca,a oni bez dinara mogu..?Stvar je jasna.Uprava sabotira!

Ukoliko ne dovedu jos 3 vrhunska igraca,ubrzo ce krenuti i skndiranja besnih navijaca.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Rezultat iz prve utakmice za LS je nepovoljan i ako ispadnemo niko nam nece doci meni je jasno kao dan. Uprava se u stvari priprema za neulazak u LS zato niko i ne potpisuje.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Kada dobijes nikada laksi zrijeb za LS umjesto da se dodatno pojacas da udjes u istu... ali zasto bi oni to radili, ubjedjeni su da cemo proci dalje.
da se razumjemo nemam ja nista protiv optimizma ali isto tako bi trebalo da neko odg ako ne prodjemo(iz uprave neko da odgovara dobar vic haah)..
Igraca slobodnih hrpa, menadzera milion alii mi se jebemo sa lomicem a nastavak sa devicem kako je dosao prvi tako ce i drugi.

Slijepom covjeku je jasno da fale 3 igraca(bek,dmc,cf) oni nista, jebe se njima.

P.S. smije li iko iz kluba pitati odkud ciganima pare za 10 igraca
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Sto se cudis brate, Kiza je jos davno rekao da nema nista na vidiku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Kada dobijes nikada laksi zrijeb za LS umjesto da se dodatno pojacas da udjes u istu... ali zasto bi oni to radili, ubjedjeni su da cemo proci dalje.
da se razumjemo nemam ja nista protiv optimizma ali isto tako bi trebalo da neko odg ako ne prodjemo(iz uprave neko da odgovara dobar vic haah)..
Igraca slobodnih hrpa, menadzera milion alii mi se jebemo sa lomicem a nastavak sa devicem kako je dosao prvi tako ce i drugi.

Slijepom covjeku je jasno da fale 3 igraca(bek,dmc,cf) oni nista, jebe se njima.

P.S. smije li iko iz kluba pitati odkud ciganima pare za 10 igraca

Svi treba da verujemo u prolazak u LŠ, ali nismo maloumnici, tako da treba i da znamo da je moguća i ona lošija varijanta, da ne uđemo tamo...

Za oba slučaja treba imati plan, dakle, ako uđemo, potrebna su nam tri, možda i četiri klasna igrača, a ako ih uprava ne obezbedi, treba ih sve obesiti za muda za oraj...

Ako ne uđemo tamo gde treba da uđemo (a ušli bi garant da smo imali dva dobra igrača više nego što ih sad imamo)...hmmm...onda nam i za igranje na (opet!) tri fronta treba bar tri igrača...

A ako ih uprava ne obezbedi, treba ih sve obesiti za muda za oraj...

p.s.
Ne znam sme li ko upitati otkud Zvezdi pare za 10 igrača, ali vidim da imaju na raspolaganju i jedno 50000 evra da nagrađuju fudbalere za pobede u tek ovih nekoliko početnih kola prvenstva???!!!

SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.192
Reaction score
33.165
Локација
vaginamandibularia
Prošli smo ih na borbu i dosta sportske sreće. Mislim da takav meč nije lako prepisati, biće mnogo teško dati gol Bate borisovu... Inače, da nema Oumarua i da je otišao Živković, ovaj sastav Partizana bi bio komedija. Toliko smo šuplji da je to neverovatno... Da su govna zadržala Volkova i Drinčića, grupna faza LŠ bi bila realnost...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Bruka i sramota,jedini smo klub u zemlji koji godinama igra ligaska takmicenja u evropi,a ove godine smo ligu evrope vec obezbedili i umesto da se pojacaju sa tri igraca koja nam fale,bez obzira sta uradili protiv Batea,ti igraci bi se pre uigrali i kolko tolko navikli na ekipu i trenera,mi stalno nesto cekamo,uz onu dobro poznatu pricu ako prodjemo docice ti i ti igraci,zasto sada ne napraviti plan da se pobedi neko bilo u ligi evrope ili daj boze ligi sampiona,pa svedoci smo neverovatnih iznenadjenja svuda po evropi u kvalifikacijama i grupama,samo se za nas zna da nam je plafon do sada bio neki remi, i ona pobeda nad sahtijorom kada je Diara bio strelac,a ukraincima nije tekma nista znacila ! Treba biti iskren i reci da smo prosli Steauu na srecu,a zasto to neiskoristiti to mi nikad nece biti jasno.Usle su pare u klub,moguce je napraviti konkurentniju ekipu, i sto je najgore od svega ove godine netreba mnogo toga. Ali nazalost svih opet to necemo uraditi !
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
"Pokušavamo non-stop, ali bih vas molio... U Srbiji svi pišu o problemima, a niko ne piše o mogućnostima. Pokušaćemo da uradimo najbolje za naš klub, u nimalo lakim okolnostima. U smislu toga baš sam pre neki dan ispratio kako je to uradio Čelsi. Oni imaju mogućnosti. Polako, doćiće i taj dan (da i mi imamo mogućnosti). Ne može odmah". rekao je Milinković na tu temu.

Kakvo jajarsko, pilicarsko razmisljanje... :banghead Pa ovakvi bre prave poluproizvode od igraca, cine da budu mlake babe bez muda. Takvi nikad ne dobace ni do proseka u zivotu i profesiji a kamoli do visih ciljeva!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Pa takav covek i treba ovakvoj upravi
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Usli ili ne usli u LS pojacanja su nam trebala davno, cak i za Rumune.
Ostace misterija uopste kako smo prosli Rumune.

Јуче их је Розенборг добио у Букурешту 3:0. Знам да нема везе са нама, или како смо их и зашто прошли - али дефинитивно код њих нешто не функционише.

Нама појачања требају и за Чачак сутра, и за остатак сезоне. Екипа ће одиграти неких 55 званичних утакмица, ако прође до финала Купа, ове сезоне (37 лига + 12 Европа + 6 куп). За толико утакмица не можеш да ротираш 13-14 играча и 5-6 ликова који се ту шлепују. Треба ти барем 20 играча.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Tim koji je potrosio i sponzorstvo od sledece godine+"donacije prijatelja"+prodao delove prava na neke igrace zbog licence, a nije nakon toga prodao igraca osim za tesku sicu, u dugu preko 40 miliona, a ispao je na startu Evrope, dovodi NAKON toga:
Ibanjez- ne igra ispod 200 000
Donald- ne igra ispod 200 000
Plavsic- obestecenje
dolaze: Sikimic, Srnic- ozbiljno obestecenje, plus ne verujem da ce igrati ispod 150 000

Pre toga dosli: Rendulic, Vered, Matos (obestecenje), Vieira (ne igra ispod 200 000)


Tim koji je u dugu 12 miliona, dakle oko 3,5 puta manje, koji moze da racuna na pare od Mitrovica, oko 5 miliona od UEFA, prolazi Rumune i ima sansu da uzme i do 15 miliona, NAKON prolaska Steaue uz evidentne rupe u timu, nedostatak kvalitetnih igraca, manjak igraca za rotaciju, dovodi:
Kosovica

I to je sve.
A Kiza mrtav ladan kaze da nema nista na vidiku, dok govedo Grof najavljuje dodatnu selekciju na zimu pred LS?!

Da ovo gleda neki stranac koji nema pojma ko je na vlasti i kakvo je stanje u zemlji, nista mu ne bi bilo jasno.
Kakva je ovo sprdnja i pokusaj od drzave.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Samo polako.. Sto manje nervoze medju nama grobarima to je bolje,ionako nista ne mozemo da uradimo/promenimo. Cuvajte zdravlje.. Previse glupih ljudi i bezkicmenjaka deli vazduh sa nama.njima je sasvim normalno da nase pare prikupljene preko poreza idu u rupcagu..
Ova drzava ne treba da postoji,ali se nazalost mi tu ne pitamo nista
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Tim koji je potrosio i sponzorstvo od sledece godine+"donacije prijatelja"+prodao delove prava na neke igrace zbog licence, a nije nakon toga prodao igraca osim za tesku sicu, u dugu preko 40 miliona, a ispao je na startu Evrope, dovodi NAKON toga:
Ibanjez- ne igra ispod 200 000
Donald- ne igra ispod 200 000
Plavsic- obestecenje
dolaze: Sikimic, Srnic- ozbiljno obestecenje, plus ne verujem da ce igrati ispod 150 000

Pre toga dosli: Rendulic, Vered, Matos (obestecenje), Vieira (ne igra ispod 200 000)


Tim koji je u dugu 12 miliona, dakle oko 3,5 puta manje, koji moze da racuna na pare od Mitrovica, oko 5 miliona od UEFA, prolazi Rumune i ima sansu da uzme i do 15 miliona, NAKON prolaska Steaue uz evidentne rupe u timu, nedostatak kvalitetnih igraca, manjak igraca za rotaciju, dovodi:
Kosovica

I to je sve.
A Kiza mrtav ladan kaze da nema nista na vidiku, dok govedo Grof najavljuje dodatnu selekciju na zimu pred LS?!

Da ovo gleda neki stranac koji nema pojma ko je na vlasti i kakvo je stanje u zemlji, nista mu ne bi bilo jasno.
Kakva je ovo sprdnja i pokusaj od drzave.

Zato sad olovku u ruke grobari I zaokruzite br 1
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
"Cigane forsirati, Partizan minirati..." naredile prve usne Srbije i to je to...kosarkaski scenario nam se sprema.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top