Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mileva je mirna,to je dobar znak dovodimo neke zveri.Tako se to radi.

Pigi u dupe kakano vas gadzam niko Nam netreba.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Treba nam minimu bek i stoper.. a od toga nema ni k
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Znate staro pravilo.Bice zaista ok igraca,ALI ako prodjemo batice
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
A ako ne prodjemo? Krater na levom beku i muceni Jevtovic od 45 kila sa sve krevetom, ce da izgura 50 tekmi na zadnjem veznom.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Petrović jadan ni protiv Borca ne može da odigra kvalitetan meč :banghead
Jevtović nema zamenu. Imamo 3 štopera. 2 napadača. A utakmica ko nikad do sad.
Nikad nam teže neće biti da osvojimo titulu nego ove sezone. Svi igrači moraju da se bukvalno pokidaju. Povrede su već krenule, a sezona nije čestito ni počela.

DOVODITE POJAČANJA MAMU VAM JEBEM DA VAM JEBEM!!!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.355
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Ja sam nasao nesto dobro u ovoj tisini, kontam nesto mozda su vec zavrseni neki igraci ali nece to da pustaju u javnost zbog tenzija pred utakmicu sa Bateom.
Ima neke logike? :wink::buhaha
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.397
Reaction score
10.426
Локација
okupirana Srbija
@Теслић

Da nisi ubacio taj drugi smajli, rekao bih ''niđe veze''.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Da bi ova ekipa bila bas, bas ozbiljna (a ozbiljna znaci - sposobna da udje u LS i bude ozbiljan kandidat za bodove) trebaju joj pojacanja na mestu - levog beka, zadnjeg veznog, centralnog veznog i napadaca. O napadacu se nesto i prica, status Babovica svi znamo i ostaje da se vidi sta ce biti sa preostale dve rupe....mislim da cemo dovoditi pojacanja ali ce njihov kvalitet zavisiti od toga igramo li LS ili LE...znaci da na guzove opet prodjemo dalje pa mozda i vidimo nesto dobro....taman posla da se sve uradi na vreme...sio nam ga djura ponovo....
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.273
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
S obzirom s kim imamo posla, ja bih bio zadovoljan i sa jednim pojačanjem, makar levi bek, ali izgleda da je i to nemoguća misija!

svinjura je :pickaciganska
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Sa malim Necom Mihajlovicem najverovatnije zavrsavamo
ovih dana! Istice mu ugovor na zimu a presao bi odmah,
ceka da se Rad izjasni da ne ode bas za dzabe iz zahvalnosti!
Ako on laze mene lazem i ja vas.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Nadam se da ce se oko pojacanja znati nesto posle Batea,po zemunelu se suska da su navodno dva pojacanja zavrsena (stoper i zadnji vezni) ali ko ce u to verovati ! Iskreno dok ih nevidim sa salom nista neverujem !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nerealna mi je ta prica, mislim i LE donosi kes po utakmici, sto ne bi doveli igraca odmah pa ga imali spremnog i za bate pri tome.
Kontam kad bi usli da bi doveli nekog cisto da nas ne iskaisaju tamo ko budale, ali ne verujem da smo ista dogovorili...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Mislim da je mali Mihajlović veliki potencijal i jako moderan igrač. Kiza ga obožava. Voleo bih da ga potpišemo.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Al najjace sto bugari pisu da ce moci da se sporazume sa Bandalovskim i Bozinovim, a kao za nase mu treba prevodioc. :buhaha:buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Pa moze sto da ne i njemu lako majka moze da bude iz Cacka :D
Na mestu Petrovica nam treba mnogo bolji, a ne malo bolji igrac....
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Hahaha sinoć sam doveo Kukoča u Partizan, na menadžeru. Tamo nije loš, ne znam kakav je inače.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Ma dajte bre ovaj je budala u rangu Volkova mozda i veca....jos i ujka....a vest bas danas kad se igra velika utakmica....cisto da malo uznemire Petrovica....nek se teraju u tri lepe sa svim njim ovaj ako dodje i ne daj Boze pocne da dominira u rangu Volkova netrpeljivost prema Babovicu nece biti nista kakva ce biti prema njemu....dovoljno je da ga vidis i ukapiras da je decko budala....jebala nas ovakva pojacanja...:banghead Od desetine stranaca mi moramo da izaberemo najgoreg moguceg....taman posla da dodje neko ko ili ne zna nase bugare ili nema nikakve veze sa ovdasnjim menadzerima....mamu vam jebem...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Слажем се да тајминг и извор најаве појачања сугеришу на чисту новинарску "патку", али како ће се манифестовати узнемиреност Петровића овим? Неће да испадне уобичајених 5 пута, него можда и још неки? Свима је јасно да је леви бек (додуше, и задњи везни) морао да дође пре два месеца! Вечерас се игра за 14 милиона евра, и апсолутно је невероватно да смо ми дочекали реванш плеј офа Лиге Шампиона са Петровићем на левом беку, и без иједног задњег везног.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top