Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
A otkud znas da nece igrati ... jos nije pocela sezona ne mozete tako da pricate drugo su evropske utakmice , sacekajte sezonu pa pricajte . Ja mogu da se kladim da ce SS davati dosta dobru minutazu mladima kad krene JSl
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ja iskreno smatram da je Simon ne nerealan ,nego jbt ne bi trebali ni da pomislimo o njemu jer lik bez obzira na sve za nas je dostupan kao npr. jebeni C.Ronaldo .
Legao bi nam kao budali samar ali ipak nista od toga , a za one koji kazu ovakav ,onakav ...
http://www.youtube.com/watch?v=Q3C9_x6NJzk&feature=related

A ne znam to za Kezu ,neko spominje ali jos uvijek ne vjerujem . Jbt igrac koji je igrao u Celziju ,Atletiku ,Psv-u ,Psg-u za nas kao nije ... ( e tek sam sada skontao da mu fali jos samo Dortmund i ispostovao je sve moje omiljene ekipe )
Sta god svi ovdje govorili o klubu i upravi ,SS je jedina svijetla tacka ,covjek koji je svojim rezultatima i stavom mene kupio do kraja njegovog boravka u PFC. Mi ne bi bili navijaci da ne zakeramo sto je ovaj stoper povrijedjen ,sto je prodat Savic ,sto Vukic mrsi muda ustv ne mrsi vec jednostavno ne moze vise da igra.
Ja bih iskreno bio zadovoljan kada bi taj krilni crnac koga nisam gledao a svi vec svrsavaju na njega dobio ugovor ,i on i Fripong . Ljudi kazu da su zasluzili ,ali opet ljudi ne prave tim i ne vrse selekciju .
To bi bilo kao da ja sada pocnem da uredjujem pab u kome visim svaki dan zato sto sam stalni gost ,ako se sefu ili menadzeru digne da pravi nesto on ima pravo ,moje je da kazem super ili fuj ... to je ono na sta imam pravo i slobodu.
Mladi igraci dobijaju sasvim ok sansu , da je ovo normalna zemlja i da mi mozemo da funkcionisemo kao Arsenal sa arapima ,sto da ne i svi u timu da budu ispod 21god ali realno nema sanse , unistili bi nas i u srbiji a kamo li vani.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Simon ne dolazi niti je postojala šansa da dođe.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Možda i pravi momenat da se ovim Gazdinim postom zatvori tema, jer je količina budalaština ispisana na njoj postala nesnosna...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top