Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da ne bi sjebali ostale teme, evo vam Radio Mileve pa uživajte. Koliko sam ja uspeo da saznam, sigurno nam se vraćaju Kežman i Obradović. Iz nezvaničnih izvora bliskih klubu sam saznao da je moguće da nas pojačaju i Mojsev iz Voše, a da nam na pozajmicu dolaze dva igrača iz Bundeslige...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Газда одма' кренуо да ложи. :D
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
A i Milinkovic je slobodan od danas :D
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ma jebes prelazni rok u kom se Kezman ne vraca :D
on topic:
Sjajan potez je dovodjenje Volkova, a koliko sam cuo (ne znam koliko ima istine u tome) stize i B. Jankovic, i G. Kacar na pozajmicu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@Gazda,
da li je tačno da je kormoranu propao aranžman sa krila sovjetov i da je čekao samo Krle da stupi na funkciju da dođe kod nas? Ja ne mogu da verujem ali pošto je i Đura nedavno rekao da ima jako pozitivno mišljenje o njemu, nekako su se dogovorili.
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
reci mi da me zezas?? kakav crni koroman!! qq
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Nista bez Kezmana...

Jbt, samo izguglati bivse igrace i eto mogucnosti za transfer...

Nama realno treba 5-6 kvalitetnih igraca jer je ovaj sastav jaaaako istrosen, i pisao sam vec dok je trajalo prvenstvo. Njih je trebalo izgurati svim snagama da budu prvi, a onda remont.

U skladu sa tim, treba nam iskusan i dobar stoper. Treba nam desni bek,levi i/ili desni spoljni, i minumum 2 napadaca (ovde smo uz mesto stopera najtanji)
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Gazda zvani Pera Lozac:D

Sada mi kao trebamo da celo vece provedemo u listanju transfermarkta da vidimo koja su to 2 igraca :) Jos i nemamo sportskog diretkora. Kada ga budemo imali zvanicno moci ce da sprovede neke svoje zamisli u delo. Prelazni rok mnogo zavisi od Krstaje u to budite sigurni
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
pocelo je... zanimacija No1 od juna do septembra... Gazda krenuo toliko jako da mu ne veruju ni oni sa zabranjenih portala... lepo :D samo nek dovedu neke krstene spiceve i nema nam zime (ne mislim na Evropu :D ) ... i da, sta se desava sa Babovicem?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja i dalje pamtim onu Gazdinu, da ce nam doci neko veoma interesantan na pozajmicu, pa vi vidite...

:D :D

BTW, do kraja prelaznog roka predvidjam minimum 400 strana u ovoj temi :D
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Jaoo je li moguće da se konačno otvorila ova tema, u transu sam :D

Ajmo sad svi na transfermarkt da tragamo do besvijesti i provalimo na koga Gazda misli :D
 

wasaranac_pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.09.2010
Порука
5
Reaction score
0
Локација
crno-beli svet
hahahahahahahhahahaah....decaci,decaci.... Odmah ste krenuli da przite....pa do sutra u ovo vreme ce biti ispisano 10 stranica... xD
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ау значи почиње журка... :)

Па ништа, да за почетак пожелим управи мало здравог разума, Салету и Крлету одрешене руке и одрешену кесу, а Ђури што мање интервјуа.

Очекујемо у најмању руку Кежмана, Мутуа и Креспа...а и Бербатов је нешто у немилости код Фергусона.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Mislim da vas Gazda ne lozi za Kezmana...

Prvo, slobodan je...
Drugo, forma mu nije na nekom nivou
Trece, Krstajic je igrao sa njim 2 sezone, jako uspesno
Cetvrto, Djura rekao da su price oko dolaska Kezmana gluposti (kad on kaze da je nesto glupost, to uvek bude)
Peto, ja se potajno radujem njegovom dolasku, bio mi je idol (a igrao je i u FK Loznica)
a mislim da ce ciganima dati gol makar i kurcem :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mislim da je on premlad da dodje kod nas :D treba li da vidimo nekog iskusnijeg :banghead

covek ima 36 godina ... rekreativac ...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ova tema za ovaj forum je sto i karneval za Rio :)

Samo bacaj bombe! :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top