Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Aleksandar Katai je igrač oko koga ima koplja da se lome, i nije to moj wish list.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zar nisi video sliku pre dva dana na oficijalnom web sajtu... on i Stojke piju sokić u našoj bašti.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Neki postovi su prebačeni u temu FK Partizan jer su primereniji njoj nego prelaznom roku. Ovde nastavite da pišete bukvalno o prelaznom roku - ko dolazi, ko odlazi a ko ostaje, a o politici kluba u temi FK Partizan. Hvala.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Aleksandar Katai je igrač oko koga ima koplja da se lome, i nije to moj wish list.

Твој није, али нечији очигледно јесте. Он у Партизану- тај филм нећеш гледати.

Гањати ако треба читав прелазни рок једног искусног стопера ака Крле. У случају одласка Тејга, једног подједнако лудог нападача. Не Кежмана, кажем озбиљног центарфора!
Задржати Лолу, Савића и довести десног бочног приде.

Ју, ју, ма шта је бре ово пишем. Са фосилним горивом у управном погону добро је ако и Робија Стевановића задржимо као највеће појачање за ЛШ. Мишићна влакна су то, а и нема се пара... знате како је.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Jbt nema se pa nema ! ? Nikada nije ni bilo, nećemo bre s kadetima ući u novu sezonu. Lud napadač ne mora da bude papreno skup, koliko znam za đabanu smo dobili ubicu, treba nekada imati i njuh, skaut službu , sreču ... I domača pojačanja koja su " u igri " nisu plod nečijeg hira od pre 10 dana, majku mu valjda ih neko gledao, zapazio i pohvalno se izrazio o njima. Uvek sam za kvalitetnog i finasijsko pristupačnog stranca, ali ne mora da znači ako je domače pojačanje da nema kvalitet ako igra u klubu koji zauzima 3,4 mesto u našoj ligi. Ima ih, koji su i mnogo bolji od naših prvotimaca.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Djura ponudio nekome miLIJUn eura za jednog igraca!?
Wow Djuro sta ti bi bre?!:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nema šanse da mi ovoga dovedemo. A ja bih skakao do plafona kad bi se desilo suprotno, bez obzira što je "ujka". Zato što je MNOGO dobar igrač. Gledao sam ga na jedno 5-6 utakmica njihove lige ove sezone i svaki put mi je zapao za oko. Brz, hitar, prodoran, a i ume s loptom.
 

belcha

Početnik
Учлањен(а)
05.01.2009
Порука
11
Reaction score
0
Krle zna sta je prihvatio i sta ga ocekuje.Ima dosta igraca sa isteklim ugovorima,igrju se kvalifikacije za LS.Iako Djura i mornari ne daju kintu,moze se sklopiti solidan tim!Moramo da verujemo jer posle Tomica je ovo prvi dah pozitivizma!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Svi čuvaju plač za odlazak Radiše. :D
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Vladimir Jovančić bliži Humskoj nego Makareni

Autor: O. N.

Beograd - Nema prelaznog roka u kojem se Partizan i Crvena zvezda nisu rvali za potpis istog igrača. Ni ovaj nije izuzetak, jer večiti rivali već neko vreme vode bitku oko Radovog napadača Vladimira Jovančića.

Šampion iz Humske prvi je, još pre nekoliko nedelja, kontaktirao Ranka Stojića, koji je za svog 23-godišnjeg golgetera zacepio obeštećenje od nerealnih milion evra (plus 30 odsto od sledeće prodaje), da bi se pre nekoliko dana finansijeru kluba sa Banjice identičnim povodom obratile i prve komšije crveno-belih. Alfa i omega jednog od srpskih predstavnika u predstojećim kvalifikacijama za Ligu Evrope, i sam poznati menadžer, ima na stolu i (po) jednu ponude iz najboljih liga Turske i Francuske za visokog „egzekutora“, korisnog i u pravljenju igre, očekuje nove, ali i ispipava puls rođenom Sarajliji.

A, izvori bliski Radu kažu da je jedan od najboljih aktera u remiju njegovog tima i Partizana, odnosno najsvetlija tačka „građevinara“ u porazu od Crvene zvezde, najnaklonjeniji selidbi u redove četvorostrukog uzastopnog prvaka. U slučaju Jovančićevog dolaska, crno-beli bi rešili samo deo problema u špicu. Sportski direktor Mladen Krstajić mora da dovede najmanje još jednog centarfora, pošto će posle verovatnog povratka preskupog Princa Tejga u Hofenhajm ili odlaska u neki treći klub, odnosno transfera prvog strelca ekipe Ivice Ilieva u poljsku Vislu i rastanka s pozajmljenim Dominikom Adijom pre toga, knjiga na tom delu terena spasti na dva slova - još uvek nedokazanog Marka Šćepovića i „trećepozivca“ Miloša Bogunovića. Pojačanje bi opet moglo da stigne iz inostranstva.
Danas online
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Sad sam video da je ovaj Krstanović dao 19 golova u HNL. A na snimcima sam video da igra i levom i desnom, a i da bi bio jako dobro pojačanje... + visok 196cm ...

Ako bude došao, kapa dole!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ma gde će doći...Nema šanse da naši ponude neku ozbiljniju sumu za njega
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ne bih imao ništa protiv da grešim,svi imaju o njemu samo reči hvale,mada mi je skroz nerealno i sumnjam da će doći do realizacije tog transfera
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Нађ: Гана је лепа земља, требало би је видети…
31 мај, 2011

Nadj12.jpg


Боравио је четири дана Алберт Нађ у Гани, скаутирао за Партизан потенцијална појачања, али изгледа да је у Африци био – туристички.

- Гана је стварно лепа земља, требало би је видети – изговорио је координатор црно-белих по повратку у Београд.

О фудбалерима које је гледао на Црном континенту, члан Управног одбора се не изјашњава.

- Немам шта да кажем. Прво морам да се видим са председником и људима из клуба, њима да саопштим шта сам видео.

У његовом одсуству, Младен Крстајић је изабран за спортског директора.

- Добродошао је свако ко жели добро Партизану. Надам се да ћемо квалитетно сарађивати – завршио је Нађ.

Sportski Žurnal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top