Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Што се мене тиче Маре је бољи играч од Рнића.И на беку и на штоперу,ем што је прошле године играо,ем што је играо јаке мечеве,ем што је већ ту,не морамо да га преплатимо,ем што је млађи.Уколико не доведемо крштеног бека,ја бих њега ставио на десну страну,да игра нешто дефанзивнијег бека,тако би бар били сигурни да неће испадати у офсајд замци као Миљковић,да нећемо примати голове на другу стативу и слично.Што се мене тиче за европу нам и треба један дефанзиван бек да имамо стално три у последњој линији ,плус Фејсу или Меду који се враћају,јер објектвино против јачих екипа пре ће успети Вермез тактика него неки гунг хо.Наравно Рукавина је ћале,али ако не може он...
Што се тиче штопера,чуо сам да је то једна од ретких ствари коју су наши схватили стварно озбиљно и да можемо очекивати неког 30 плус квалитетног странца.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Necemo mi nigde stici ako nama Rnic bude bek.Strasno kako nam se nocne more vracaju u Partizan.

Boja kad je dolazio,nisam verovao,to je bio sok,ostvarenje crnih snova.

Izgleda da nam se sprema novi sok.Zaista ja ne znam o cemu su nasi razmisljali kad su odlucili da ga dovedu?Jel zato sto je slobodan?Smesno.

Decko nema kvalitet a ni glavu.Unistio nas je u nekoliko derbija svojim "genijalnim" potezima.Nit je brz niti prodoran a supalj u odbrani kao sito.

Ajde da vratimo i Mihajlova pa da napravimo tandem.Rnic?Boze zasto,zasto pa nismo bili valjda bas toliko losi?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Scepovic ce sigurno biti startni napadac za sledecu sezonu i hvala bogu i treba da bude tako ,ogroman potenicjal ako ga Sale usmeri u pravom smeru dobicemo najboljeg napadaca posle Pedje Mijatovica.

:buhaha:buhaha Joj Maticu kako ti umes da me oraspolozis u trenutku, pa to ni devojka ne moze! Alal ti cufta, care! :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Nadam se da će Marković iz OFKe doći kod nas. Po meni je on bolji od naših zadnjih veznih, a mislim da posjeduje tehniku i šut za pozicije malo bliže golu.
Nadam se i da će se Lazar Marković izboriti za mjesto u prvom timu, jer čini mi se da je najbolji igrač iz omladinske škole koji je izbačen posle Ljajića.
Pitanje za upućenije: Kakav je ovaj kadet Nikola Ninković koji će biti na pripremama sa 1. timom? Na kojoj poziciji igra i da li možemo očekivati da bude prekomandovan u 1. tim?

Što se ovog Krstanovića tiče, za njega ne bih dao više od 100.000, pa makar on vrijedio i 20 miliona. Čovjek ima 28 godina i do 2008 je igrao u nižerazrednim bosanskim ekipama. Mislim da do dolaska u Zagreba nije vidio 1. ligu, a i Zagreb je loša ekipa. U hrvatskoj ligi koja je gora od naše oni su završili na 13 mjestu. Što se tiče njegovog porjekla on je hrvat iz Tomislavgrada, ali to je nebitno, jer ako ga dovedu neće nas klati, nego će igrati za nas.
 
Последња измена:

C-G-P

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
66
Reaction score
1
Моја прва порука

Поздрав гробарима форумашима!
Коначно нестрпљиво дочеках и тај први јун и отварање аутоматске регистрације! Претходних месеци сам се увек одушевљавао кад год бих видео поруке, објашњења, анализе и предлоге Је-Не-А, Црно-белог, ЈасминеТ, Аз(ж)урног, Енслејвда... и доста других, не могу се сада ни сетити свих, а и нема ни овде места да се сви помену (да не гушим тему).:respect

Што се тиче Јованчића, ако Крле, врхунски штопер са пуно година богатог искуства, каже за неког нападача из домаће лиге да је добар, незгодан за чување и да би био право појачање, ја му верујем и уопште се не бринем. Ко би боље могао знати од њега, који је ту домаћу лигу управо завршио и освојио? Кад већ постоји тај глупави лимит са страним играчима, односно кад нам већ требају неки домаћи, то мора да буде неко за кога се зна да је добар; а како да се зна да ли је добар - Крле зна, све нападаче је пропустио кроз шаке.

Мада ипак се бојим разочарења у овом прелазном року, а већ је и почело у том правцу. Јер нпр., знам да је прежвакана тема, али колико год био човек шперплоча, дудук за дриблинг, пријем лопте и сл. као што неки истичу и као што се слажем, ценим да без Тејга (кога сам у почетку сматрао само срчаним болесником и клео неспособну управу кад га је довела) не бисмо освојили ни првенство ни куп, тако да не би имали ни прилику да се поново утркујемо за ту ЛШ за коју прикупљамо појачања... коју и кад бисмо освојили, вероватно би поново били на позитивној нули (али видим да Ђура полако мења причу око новца). Није толико битно колико је играч (не)квалитетан, каква је његова статистика, из колико покушаја и стопостотних шанси да гол и сл. већ колико је тај играч способан да допринесе успеху екипе, а ја мислим да је Тејго донео немерљив и пресудан допринос екипи у освајању дупле круне. А њега сада пуштају јер немају пара. А малопре рекли да имају пара. Које нам сад, између осталог, требају за два нападача, које немамо јер смо их пустили да иду, пошто нам не требају јер за њих немамо пара, које ипак имамо, како каже Ђура, у неограниченим количинама ( http://www.smedia.rs/sport/vest/473...ic-Budzet-za-prelazni-rok-je-neogranicen.html ). :?

Дакле, Тејго оде, Илиев такође, Адија као да није ни играо, питање је ко ће остати а ко ће отићи од позајмљених (не би ме чудило да не остане нико), ко ће бити продат... Помиње Ђура нека појачања са којима је све начелно договорено и са којима ће све бити готово за пет-шест дана (ваљда га је тако Блиц разумео)... Ако мисли на Шабалалу и Мфелу, можда му се и опрости Тејго... али, све и да се да се попуне и обезбеде све упражњене позиције, да се и доведе 7-8 нових играча, колико је заиста неопходно за озбиљније партије у Европи, велики је посао све то уиграти, јер то је потпуно нови, други тим. Надам се да се то може урадити за пар месеци припрема, јер то је озбиљан, тежак и релативно дуготрајан посао, али за тако нешто мора цела екипа бити на окупу од прозивке... ако до тада не будемо имали комплетирану екипу, ако се буду укључивали један по један тамо негде од јула, августа, уверен сам да ове корњаче из управе (иако би то била искључиво њихова кривица) неће имати разумевања уколико успех у квалификацијама због тога изостане и/или уколико сезона почне лоше. Станоје ће имати надљудске напоре пред собом. Једино што ме охрабрује то је нови положај Крстајића и, како кажете, несвакидашњи оптимизам његов и Салетов на КЗШ. То ми улива наду да од ове године одскачемо од осталих и да се цементирамо на врху, да почињемо полако да озбиљније учествујемо у Европи, као што урадисмо у баскету, па да за коју годину будемо други у групи ЛШ или догурамо до четврт/полуфинала купа УЕФА.:D

П.С. извињење модераторима ако нисам испоштовао правила, стварно нисам успео да раздвојим шта је боље да напишем овде, а шта у теми ФК Партизан, пошто ми све делује некако уско повезано.
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Ja licno mnogo,ali mnoooogo ocekujem od Zvoneta sledece sezone!..Kad prodje pripreme ima da bude onaj stari..Realno na toj poziciji imamo njega i Saleta ( ok i Babovica u nekoj varijanti ), ali ako hocemo brzinu, ne mogu obojica da igraju zajedno,nego lepo da podele minutazu i imacemo onaj zavrsni pas koji nam je potreban..
Volkov ce u nasoj ligi verovatno igrati beka, ali ce se retko vracati nazad(ala Dani Alves:D),zbog parkiranih GSP autopusa ispred protivnickog gola i tu bih voleo da vidim kombinaciju njega i Nece, dok u evropi ocekujem njega i Lazu zajedno, posto ipak moramo da igramo malo zatvorenije..
Za Rnica,pa dooobro,kao drugi bek ok..vracaj Rukavinu kako znas i umes!!!

Spic, Spic, Spic ( ne Jovancic, OZBILJAN Spic)..Djuro otvaraj se za spica kako znas i umes, posto Tejgo nije zadovoljio jelte!!!

I da podrzim Je-Ne-A..Matorog,prekaljenog parnjaka za Savica ( setite se samo kako je Taribo razbio nos Sireru:D), bez toga nema evrope!..Neka bude neki Krletov ortak iz bundeslige:D
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ok, velika vecina vas spominje pripreme. Jel mi uopste imamo kondicionog trenera?? Pa valjda je najbitnije to resiti, necemo valjda u 60-om minutu da budemo na izdisaju? I jel zna neko al sigurno, a ne ono ja mislim ja bla bla kakvo je stanje sa Diarom, jel on spreman, ziv zdrav, jel ostaje sledece sezone ili sta... Moglo bi nam dosta toga zavisiti od njega.
 

markob_rock

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
21
Reaction score
0
Локација
Kovin - city
Pričate o nekakvim krilima...pa to više ne postoji u fudbalu ljudi. Meni je žao što Mrđa ipak nije došao, takav igrač bi nam sad bio zlato. Visok, brz, okretan, nema lošu završnicu...Ja sam iskreno pesimističan oko narednog perioda. Vukić i Ilić moraju da igraju. Što znači da će Ilić opet igrati na levoj strani. Što dalje znači da će Volkov biti levi spoljni. Nadam se da neće vraćati loptu nazad čim mu neko priđe, kao Miljko na desnoj strani. Najviše mrzim beka koji se uplaši igrača i odmah vraća loptu. Primer, razllika između Obradovića i Kolarova. Kolarov uvek vraća loptu, a Obradović nalazi način da gura loptu napred. Još nešto, primetio sam da u našoj igri nema plana. Samo se dodaje najbližem slobodnom igraču. Pogledajte Barsu (iako je glupo porediti, ali mi smo u odnosu na druge klubove, kao oni protiv ostatka sveta), kad jedan igrač primi loptu, svi ostali se postave tako da ispadne onaj protivnički igrač koji napada ovog sa loptom. Konstantno se gleda da se pravi višak. A mi...svako igra bezbedno i prebacuje odgovornost...nema od toga ništa u Evropi.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Što se tiče pozicije desnog beka - Rnića i Petkovića...vrlo prosta stvar, treba dovesti i jednog i drugog...naravno pod uslovom da od Rukavine nema ništa!

Rnića koristiti u rotaciji za centralnog beka, umesto M. Jovanovića (jer ćemo njega sigurno prodati...makar i za neku sitnu lovu, što zbog njega što zbog love), zajdeno sa V. Stankovićem...a Petkovića i Miljkovića pustiti da se bore za desnog beka, ako se pokaže da nisu dobre opcije prebaciti Rnića na desnog beka i to je to...

Samo kvalitetno rešiti zamenu za Krstajića i mi smo na konju što se odbrane tiče!
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Mislim da treba poslušati Krleta u vezi svih pozicija. I napadača, a on preporučuje Jovančića, i štopera, tu tek poznaje teren, ali i bekova jer je igrao sa vrhunskim igračima u Bundesligi. Nadam se da će povući veze i dovesti nekog iz Nemačke. Zato se nadam Rukavini ili nekom igraču Šalkea na pozajmici.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Igrač od 800.000 je kako saznadoh desni bek...što dovodi do toga da ako on dođe od Rnića nema ništa...bar na desnom boku...što je odlično...
Ja sam se iskreno više nadao da će taj igrač da bude neki esktra štoper, ali vlaljda će i takvog da dovedu...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
I ja ocekujem od Scepanovica :) da opali ovu sezonu do jaja.... Ne znam majke mi zasto... :)
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Fejsa je za razliku od Ibrahimovica naseg totalno druga licnost,koja je posvecena samo radu i teznji ka napretku.Fejsa nije umisljen kao doticni i Fejsa za razliku od istog izgara svaku utakmicu sto ovaj retko kad radi.Voleo bi da je tako kao sto ti pricas,ali nazalost nije znam malog jos iz mladjih kategorija,uvek isti bio i ostao.Samo se nadam da cemo ubosti sa stoperom i spicem,promasaj sa pojacanjem na beku bi nekako i preziveli...ionako smo se navikli da igramo bez bekova :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
ali nazalost nije znam malog jos iz mladjih kategorija,uvek isti bio i ostao.

Па чекај, како је онда догурао до првог тима? А, да, има везе и неког да га погура... Он је велики таленат, чак већи од брата, али има одређену дозу курцобоље која нас све нервира и ако тако настави пропашће. Има времена ове сезоне да се уозбиљи, ова сезона ће му бити прекретница у крајери. Ако буде радио а мање се зајебавао, добиће сигурно прилику јер Сале цени труд и рад... Уосталом он за своју минутажу има сасвим добар учинак.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zajebite Scepovica da spominjete u kontekstu 1.spica za narednu sezonu...verujem da Krstajic to nece dozvoliti, svestan je on kako ovaj igra...Scepa moze kao 4.spic i to mu je mnogo...jos jedan stranac+Dijara+Jovanic+Scepovic i prica je zatvorena...ovako ce izgledati nasa navala dogodine ako smo pametni...
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Cela ta 91 generacija je bila talentovana jako...Pocevsi od Ljajica,Djokovica,V.Miljkovica..pa do naseg Ibrake....nisam rekao da nema talenat,ali ga je vecito pratila kurcobolja kako ti kazes.Sansu je zbog tog talenta i dobio,ali tu je ulogu igrala i prica oko caleta,bivsi nas igrac,lepa prica se napravila i lepo je zvucalo da dobijemo napadaca u vidu sina bivseg nam centarfora.Od talenta se ne zivi,mi a ni on od toga nemamo nista.Mentalni sklop mu tesko mozes promeniti,zato je nerealno ocekivati od njega da bude prva opcija u napadu Partizana,cak sta vise meni smesno.Voleo bi da me demantuje,ali su po meni sanse za to nekih 3 % .Izvinjavam se za off
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top