Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Rnic je sigurno dosta sazreo sto kao igrac tako i kao licnost i mislim da problema nece biti sto se tice njegovog temperamenta. Takodje nadam se da ne kiksa vise kao ranije :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Necemo rekla-kazala.

WebCrew edit
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ako kod Rne i postoji "problem" kao sto kazete da je "usijanije glave" nego sto bi trebalo, imajte u vidu da je na klupi Stanoje, odnosno neko kod koga nema zajebancije, ne kazem da su prethodnici bili losiji ali nekako je drcan taman kolko treba, a tu je i Krle, tako da..

A gresite svi koji ga toliko pljujete, mi smo ovu sezonu imali samo jednog desnog beka, koji se i nije bas proslavio, (Robija ne racunam da je i bio nazalost) sad bi bar imali kvalitetniju rotaciju, ujedno i igraca koji moze na stoperu da odigra.. a defanziva ce nam svakako biti jako bitan segment ove jeseni..

Jedno me samo zanima, vi upuceniji da odgovorite, kakav je ovaj Jovancic u skok igri?? ..ako se ima u vidu da smo izgubili Krleta, Racu i Tejga, ekipa je u skoku drasticno oslabljena, maltene ga i nemamo jer Savic nece moci sve sam, a taj skok, odnosno prekid, uz kontru naravno, bi trebalo da nam bude jedina sansa ako nam se zalome neke jake ekipe... jedino tu mi se ovaj visoki iz hrvatske uklapa u pricu, jer mi sa ovakvim skakacima mozemo samo da sanjamo da ga neko zavuce iz kornera ili nekog prekida..
 

StefanPfc1989

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
7
Reaction score
0
Pozdrav svima,evo prvi post od mene jedna informacija...Marko Jovanovic je na izlaznim vratima iz kluba,a kao back-up desni stoper(njegova zamena),dolazi Ćulibrk iz Banata,koji je inace rodjen u Kikindi i dolazi na inicijativu Mladena Krstajica...decko je inace jako trazen u ovom prelaznom roku,tako da je verovatno imao dobru sezonu iza sebe...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.246
Reaction score
3.615
Dakle,zaključak je da je Rnić ipak pojačanje? :D
Sviđa mi se ovo naše menjanje kriterijuma,zadovoljavanje prosekom iako možemo mnogo bolje...
A opet kad se pomene asimetrija,nekako me tera da mislim da je to sve ipak logično i ipak najbolje rešenje.

Nego,kad već neko pomenu "Krauča" kao potencijalno pojačanje i zašto isti ne bi mogao da dođe ako je već stigao Jovančić...
Nešto ne verujem da će se odlučiti na takav potez-Šćepović,Jovančić pa sad i ovaj.Previše je to cm za napad.
Ipak će to biti nizak(eksplozivan)crnac. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.742
Локација
Žrnov
Dobro nam došao StefanPfc1989, hajde molim te mene prosvetli o tom famoznom traženom backup štoperu.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Koliko ste se samo raspisali o Rnicu, a nema nista od njega. Meni je zanimljivo da mediji nisu pogodili nijedno nase pojacanje, za Babica, Volkova i Mladenovica se saznalo tek kad je sve bilo gotovo, jedino se za Jovancica znalo kad su poceli pregovori, ali ko ce pored Stojica sakriti informaciju.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nećemo sad da se kockamo sa desnim bekom, da li je Rnić dobar ili nije. Nek' Krle malo potraži kvalitetnog desnog beka, a bekovi su najjeftiniji.
 

Dimitrijevic

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
7
Reaction score
1
Локација
Beograd
Poštovani forumaši,

Najzad sam i ja dočekao da mogu aktivno da učestvujem na ovom svetom mestu diskusije.
Pozdravljam Vas sve i nadam se da su pred nama nove pobede, titule i stotine ispisanih stranica u svakom prelaznom roku.:napred Partizan
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Ovako, da prokomentarišem eventualni dolazak Rnića.

Dečko je igrao na vrhunskom nivou pre povrede, kasnije kao uzrok njegovih kikseva vidim pomeranje na poziciju štopera, u kojoj se on nije snašao najblaže rečeno.
Elem, jako bih voleo da potpiše za nas iz sledećih razloga
1. Zato što je odličan desni bek za naše prilike
2. Zato što je Grobarčina
3. Zato što je za džabe

Svesno stajem u njegovu odbranu ovde, iako će me mnogi ispljuvati, ali imam jedan argument. Tj. pitanje za Gazdu, da li se sećaš kada je Iliev potpisao prošle godine kako si bio skeptičan povodom njegovog angažmana, a da sam ja bio jedan od retkih koji ga je branio?

Poenta svega ovoga je da sačekamo da nam vreme pokaže kakav će Rna biti ako uopšte potpiše. Ni ja ne garantujem da će da bude pun pogodak, ali ako pogledamo trend povrataka/učinaka naših pečalbara moramo da verujemo da i Rna može da da jedan dobar doprinos.
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Svi ste prezadovoljni postavljanjem Krleta za sportskog direktora. Svi obožavate Stanojevića. A šta će biti kad Krle i SS kažu da im je Rnić potreban. Da li ćete to prihvatiti od vaših ljubimaca, ili će da krene pljuvanje po Krletu i SS!!!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Gazda, prošle godine je Stanojević rekao da mu treba Boja.

Maltene ista priča kao sad. Nema šta ni da nagađamo..
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Koliko ste se samo raspisali o Rnicu, a nema nista od njega. Meni je zanimljivo da mediji nisu pogodili nijedno nase pojacanje, za Babica, Volkova i Mladenovica se saznalo tek kad je sve bilo gotovo, jedino se za Jovancica znalo kad su poceli pregovori, ali ko ce pored Stojica sakriti informaciju.

E kakva bi to fora bila, ovoliko razglabanje a Rnic ne dodje. Culibrka nisam gledao, ali ko moze bolje da oceni defanzivca ako ne Krle.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Rnić je igrao mnogo bolje kod Vermeza sa svojih 18 godina, nego u prethodnih par sezona, ne bih bio sretan kad bi on došao, jer mislim da ne bi mnogo doprineo boljoj igri Partizana. Krstajića podržavam, međutim, glupo je da se diže u nebesa samo zbog njegovog imena i povjerenja prema njemu. Pojačanja, kao i njihove igre će sami oceniti kvalitet Krleta kao sportskog direktora.
 

StefanPfc1989

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
7
Reaction score
0

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Svi ste prezadovoljni postavljanjem Krleta za sportskog direktora. Svi obožavate Stanojevića. A šta će biti kad Krle i SS kažu da im je Rnić potreban. Da li ćete to prihvatiti od vaših ljubimaca, ili će da krene pljuvanje po Krletu i SS!!!
Poslije smjene Jokanovica, ovdje je izlozena insajderska informacija kako je Krstajic postavio novog trenera, da bi mogao da splavari i zabusava na treninzima (samo zbog toga se i vratio kod nas). Jedva cekam da vidim ovogodisnje dosjetke (pardon, provjerene informacije), bice materijala, samo da se probije pocetna barijera postovanja prema Krstajicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top