Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR TESLIC

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2010
Порука
47
Reaction score
0
Ljudi jel zna neko šta je sa iz Liverpula onog što se spominjao kao pojačanje Nikola Sarić ja msm?! Čitam da je raskinuo ugovor sa Liverpulom.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Jel zna neko sto o mugosi(92') iz buducnosti, traze ga pored nas cigani dinamo i sevilja. mnogo dobar igrac i nadam se da ce kod nas da zavrsi(standardan reprezentativac mladjih selekcija CG).
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Да ли Јовановићу важи суспензија и у иностранству?

Сад пошто и дефинитивно оде Тејго нај касније за десет дана треба очекивати да неко попуни то место, ако дотле недође вероватно неког доброг појачања за ту позицију неће ни бити
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja cenim da će neki špic "ubica" (generalno, ne samo ubica cigana :D) doći tek ako se uvidi da "mamba" više nije onaj stari...Drugim rečima - ne očekujem ga pre 15-20. jula. A ako "mamba" bude bio onaj stari, onda ni posle toga nema ništa od "ubice"...možda jedino na samom kraju prelaznog roka, na kraju avgusta, i to samo ako se plasiramo u LŠ.

Pre "ubice" u špicu, mi moramo da se angažujemo (i dobro da se isprsimo finansijski) za 2 odlična štopera. To je sad prvi prioritet.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.974
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Убица је скоро рекао да није ни озбиљно тренирао ,да је скоро осетио болове у нози,и да је релативно скоро почео да се ослања на њу.Ко је ломио било шта,зна шта ово све значи,тако да од њега сумњам да има шта да се очекује до зиме.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Slazem se sa Manjifikom. Cak i od Fejse, koji je do sada vec u Partizanu pokazao izuzetnu mentalnu stabilnost, ne bih previse ocekivao u ovoj polusezoni.
Spic-trpac ala Tejgo nam je jednako potreban kao i stoper(i) .
Sto se tice Tejga ovi sto ga omalovazavaju, mu nesvesno daju najvece pohvale, sa onim ''jeste da je resio sve najbitnije utakmice, ali...'' ... pametnom dosta.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa obzirom da imamo Jovancica i Scepovica, pre ce biti da nam treba neki startan brzanac (kao Mamba iz najboljih dana), jer cemo sa postojecim kadrom tesko pobeci bilo kojoj domacoj odbrani a kamoli evropskoj.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Takav napadac ce nam i dodji, Jovancic i Scepovic su identicni igraci sto se fizickih predispozocija tice, tako da ce oni igrati verovatno rolu sto je Kleo(Tejgo) igrao prosle sezone, a trazi se jedna osica koja ce menjati Ilijeva, znaci brzinac, dribler...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Eee, da je Šćepakadabra igrao kao Tejgo, ne bismo mi nikoga ni dosada kupovali. Iskreno, mislim da je njegovo poređenje, makar i implicitno, sa Kleom, svetogrđe.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Upravo su na vesti rts-a najavili neki spektakularan transfer u "svetu fudbala", kao da pratimo vesti na njihovom internet portalu kako bi saznali o kome se radi, pa nije vajda da su Ivanova najavili ovako bombasticno?
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Ja stvarno očekujem od Šćepovića da explodira ove sezone. Čak imam utisak da je pred kraj prošle delova poprilično ozbiljno. Mislim da polako sazreva i nadam se da ne grešim.

Što se tiče rasprave oko Saleta i Zvoneta mogu samo da kažem da su oni trenutno najveće blago u našem klubu u svakom smislu te reči. To su nam trenutno jedina dva igrača sa pravim internacionalnim iskustvom, a da imaju jedan ozbiljan kvalitet za Evropu.

Pošto sam vam najavio da neće biti para za velika pojačanja, sem naravno ako se neko ne proda za neku ozbiljnu kintu, Savić se nameće kao prvi kandidat (jedino se za njega nudi neka dobra kinta), po svemu sudeći mi ćemo ove sezone biti dosta slabiji nego li prošle, što će reći ćutite i ljubite Saletovu i Zvonetovu sliku.
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Imamo Vukica koji iza sebe ima polusezonu(kakvu takvu) a da se pri tom ni on sam ne seća kad je odigrao 90 min,imamo Diaru koji se vraca posle loma noge(svi koji smo lomili nogu znamo koliko je dug i naporan period oporavka),vraca nam se Fejsa posle takođe teske povrede i propustene sezone...igrači koji bi trebalo da se računaju za startnih 11 ???...Stanoje kaže igramo bez krila sa ofanzivnim bekovima ???...Nadam se da ce pripremne utakmice pokazati nedostatke i da ce se adekvatno reagovati(izmislit ce Djura 5 do 12 nešto:D)
Pozdravljam dolazak Ivanova,sasvim pristojno i solidno rešenje za osetljivu poziciju štopera.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ivan Ivanov stigao u Partizan

Bugarin se upoznao sa crno-belima na gala večeri u Klubu privrednika.
v209277p0.jpg

Znalo se da je Ivan Ivanov najbliži Humskoj od svih štopera, koji su se našli na meti Partizana. Sada je i jasno da će bugarski reprezentativac definitivno nositi crno-beli dres.

Ivanov je stigao na gala proslavu Partizanovih uspeha, koja se u četvrtak uveče održava u Klubu privrednika. Među brojnim zvanicama našao se i 23-godišnji štoper ruske Alanije i upoznao se sa novim saigračima.

Tako je Partizan rešio pitanje jednog štopera, ali i dalje želi Đorđa Jokića, čije su šanse da stigne iz Tomska male, kao i Brazilca Glaubera iz Rapida iz Bukurešta. Takođe, na probi su i mladi igrač iz Gane, Abraham, kao i Otašević, kapiten Metalca.

Tim Aleksandra Stanojevića ostao je bez Mladena Krstajića (postao sportski direktor), a blizu odlaska iz crno-bele zadnje linije su i Stefan Savić i Marko Jovanović.

Jovanović, koji je zbog ponašanja na finalu Kupa suspendovan na šest meseci, mogao bi karijeru da nastavi u Dinamu iz Minska. Beloruski klub je na zvaničnom sajtu objavio da Partizanov defanzivac dolazi na preglede.

"Priča postoji, ali ništa nije gotovo", jasan je Marko Jovanović.

(V.S, MONDO)
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Partizan prodaje Savića i Fejsu?

V. TOMKOVIĆ | 16. jun 2011. 20:46 | Komentara: 0
Aleksandar Stanojević bi mogao ovog leta (ne)očekivano da ostane bez dvojice ponajboljih fudbalera iz šampionskog tima. Mančester i Olimpijakos traže štopera, Nemci zadnjeg veznog


TEŠKO će se Partizan odbraniti ovog leta od ponuda za Stefana Savića. Mladi crnogorski reprezentativac je na listi želja velikog broja klubova iz cele Evrope, od Ostrva do juga kontinenta, a ponude o kojima se govori se kreću u rasponu od pet, pa čak do 10 miliona evra.
Doskoro je igru oko Savića vodio Mančester siti. Engleski milioneri su bili spremni da plate blizu 10 miliona, pregovori su, navodno, išli u dobrom smeru, ali su u nekom trenutku stopirani, zbog “previše babica”, kako se priča. Ta opcija je i dalje otvorena, ali postoje naznake da bi sa Ostrva mogle da stignu još neke ponude za Savića. Zato u Humskoj 1 ne žure da prihvate bilo koju od onih koje sada imaju na stolu.


A, poznato je da su Sporting i Porto nudili pet i sedam miliona za štopera crno-belih, i da te sume, zasada, nisu prošle na Topčiderskom brdu. Ipak, u taboru šampiona Portugala se još nadaju dolasku Savića i nisu odustali od njegovog dovođenja.
Još jedna ozbiljna ponuda koja je stigla Partizanu za Stefana Savića je od Olimpijakosa. Nezvanično, pominje se i da ta suma prelazi osam miliona evra, mada Grci barem do sada nisu bili poznati kao klub koji troši tolike pare na bilo kojeg igrača, pa makar bio i veća zvezda od crnogorskog reprezentativca.


- Sve su to zasada priče, još nijedan papir sa konkretnom ponudom nije došao u klub. Tek kada tako nešto dobijemo, onda možemo da pričamo - hladi situaciju sportski direktor Partizana Mladen Krstajić.
Dok eventualni odlazak Stefana Savića ne bi bio toliko iznenađenje, onda prodaja Ljubomira Fejse svakako bi. Kakvi su planovi crno-belih oko veziste koji se vraća na teren posle godinu dana pauze zbog povrede kolena, tek će se videti, s obzirom na to da se najavljuju dve ponude iz Nemačke. Na Topčiderskom brdu niko nije izričit ni da demantuje, niti da potvrdi priču da bi mogao i Ljubomir preko granice. Moguće je da odlasci nekih uslovljavaju ostanak drugih i obrnuto...
Bio je Fejsa pre dolaska u Humsku na korak od prelaska u Hertu iz Berlina, a veruje se da je i sada na njihovoj listi želja, s obzirom na to da su povratniku u Bundesligu neophodna pojačanja ukoliko želi da sačuva prvoligaški status.
Najbliži odlasku od sve trojice je, ipak, Marko Jovanović. Momak koji je ušao u istoriju našeg fudbala kao prvi igrač sa četiri uzastopno osvojene titule, mogao bi da pojača Dinamo iz Minska. Pošto zbog suspenzije od šest meseci ionako celu jesen ne bi mogao da igra za Partizan, Jovanović je raspoložen da ode u inostranstvo, pa bi moglo da se desi već u narednih nekoliko dana da postane stanovnik Minska.



PETKOVIĆ TRAŽI MEGAUGOVOR
NIŠTA zasada od promocije Marka Petkovića. Iako su se Partizan i OFK Beograd sve dogovorili oko transfera, problem je nastao jer je mladi fudbaler postavio uslove na koje čelnici “parnog valjka” ne pristaju. Navodno, Petković je zatražio ugovor po kojem bi bio daleko ispred mnogih standardnih prvotimaca prošle sezone.


NUDE IM “KOREJSKOG RONALDA” MOGAO bi i dah Dalekog istoka da stigne do Humske 1 u letnjem prelaznom roku. Među igračima koji su ponuđeni Partizanu nalazi se i Korejac Ju Bjung Su (23, 183 cm), napadač Inčon junajteda, prošle sezone najbolji strelac šampionata te zemlje. Reč je o jednom od najtraženijih fudbalera sa istoka, kojeg, ako je verovati internetu, u domovini zovu “Ronaldo iz Volmida” (mali park u Inčonu).
Pregovori se nastavljaju...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja sam bio malo vrijedan, pa sam juče iz zajebancije na fejsbuku ušao u fan page reprezentacije Bugarske, i tamo nasumično odabrao nekoliko likova koji vidim da ostavljaju postove i zanimaju se za svoj nacionalni tim...
Svakom sam poslao istu poruku, kakav je igrač Ivan Ivanov, pošto dolazi u Partizan. I zamislite, većini se je poklopilo slično mišljenje, ukratko - Ivanov je dosta dobar igrač, ali takođe zna itekako da oscilira. Zna da odigra utakmice na vrhunskom nivou, da ''hapsi'' napadače protivničkog tima odlično, ali takođe je sklon ogromnim amaterskim kiksevima, i da napravi totalno bezvezan tj. nepotreban start za penal...
Meni, kao i vama mislim, to miriše na copy-paste Marko Jovanović.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Upravu si Kanda stim sto Ivanov ima internacionalno iskustvo preko reprezentacije i Alanije ,ja iskreno nisam neki optimista sto se tice stopera ,mislim da je jako tesko pronaci pouzdanog igraca i da se to radi prebrzo ,takodje mislim da u nasoj ligi ima dobrih stopera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top