Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitrijevic

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
7
Reaction score
1
Локација
Beograd
Citaj forum pre nego sto okacis nesto.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Jel Fejsa kod nas imao ugovor na 4 godine ? 3 godine je vec kod nas i jedino resenje je njegova prodaja . Dzomba nam ga je dao za procenat od sledece prodaje i da sada nije otisao sledece godine bi mogao da ide kao slobodan igrac , i onda nista od Dzombinog procenta .
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.845
Reaction score
10.760
Каква је сад финансијска прича у вези Фејсе? Пошто пирејски цигани плаћају Џомби 900.000, јел ми исплаћујемо разлику до 50% трансфера? А што се тиче његовог одласка, хтео је да оде и нек му је срећан пут.

И да поновим оно што много радује је да су сви нови играчи по мери Станоју и Крлету.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Тачно је.

Едуардо је слетео у Београд. То је све за сад.

Што се тиче Фејсе, колико сам ја упућен, ми смо Џомбу одавно исплатили. Тако да је обештећење наше ...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Мало сам разочаран што је инсистирао да оде баш код њих. Мислим, могао је да каже "јбг, људи жао ми је што идем код њих али паре.." он нас је све пљунуо јер је немогуће да не зна да је циганијакос исто што и серБски цигани....

Pre nego što počne opšte pljuvanje po ljubi, ni meni nije drago što on ide kod pirejskih govana, ali nema potrebe za ovim da je pljunuo na nas. nije nigde rekao mrzim partizan pa bežim u ciganijakos. otišao je tamo gde će najbolje da ga plate, kao što je i stojković došao tamo gde MOŽE da brani. ne vidim u čemu je razlika izmedju njih dvojice. Što se mene tiče iako je stojke naš igrač sada i skroz korektno i maksimalno odradjuje svoj posao jedna majica meni nije dovoljna da zaboravim odakle je ponikao. Tako da ne vidim što je fejsa pljunuo na nas. Činjenica je da su oboje dobri igrači i da jedan od njih na žalost ide.

Meni je pre svega krivo što gubimo jednog modernog fudbalera, fejsa je jedan od naših retkih igrača koji bi mogao da izdrži duel igru u evropi recimo.
 

grobarstvo

Guest
Imam i ja informaciju za Eduarda.Tacno je ,u Beogradu je.Sta dalje,videcemo.Za sad smo na pravom putu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.100
Reaction score
249
Не разумијем вас баш најбоље, је ли савић треба да буде продат али на начин да остаје до зиме?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Kamo srece da smo mi filijala nekom velikom Italijanskom klubu!

:pop

mozda neki potezi uprave odaju utisak takav o nasem klubu ali ipak CAK NI ONI NE MOGU DA GA NAPRAVE FILIJALOM BILO KOG KLUBA !!!

:buhaha

Najaci komentar, e stvarno se nekad zaista zapitam, sta bi bilo kada bi neko ne znam ponudio 40-50 mil evra za stadion, ili koliko on vredi vec nemam pojma


stavili bi masnicu preko terena,a verovatno bi i stolice ofarbali ukoliko bi buduci vlasnici to trazili ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Svi ste nesto u fazonu, dosao Eduardo, videcemo sta ce biti....pa nije sigurno dosao da se proseta Topciderom ili da kupi odelo ( cuo da Djura sije dobro)...Pa valjda ga ne bi dovlacili iz Brazila samo da se upoznaju sa njim...opet kazem, valjda...:roll:
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Пише на Блицу да ће Фејси плата бити 400 000 годишње. Није зар тако мало?

Нека му је са срећом, ако је ово оно што је желео. Не могу да будем љут на дечка, само ми је жао што смо чекали читаву сезону да га видимо да озбиљно заигра, а од тога ништа. Да ли ово значи да ћемо јурити Лолу, или остајемо на садашњим играчима?

Ако овај Едуардо покаже квалитет (и потпише за нас, јелте), имаћемо убиствен напад.
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Bez licnih zelja!

Poeni.

WebCrew edit
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Svi ste nesto u fazonu, dosao Eduardo, videcemo sta ce biti....pa nije sigurno dosao da se proseta Topciderom ili da kupi odelo ( cuo da Djura sije dobro)...Pa valjda ga ne bi dovlacili iz Brazila samo da se upoznaju sa njim...opet kazem, valjda...:roll:

Nasmejao me je ovaj komentar, svaka cast :D

Ako malo ukljucimo logiku - nije valjda Eduardo preleteo pola sveta da ne potpise ugovor, moze Djura da zakine nesto ali verujem da ce se naci na pola sa Eduardom... :respect
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Dobro ljudi, strpimo se da prodje lekarske preglede, da se dogovore oko ostalih detelja ugovora, pa cemo onda da ga komentarisemo. Ne trcimo pred rudu.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Што се тиче Фејсе, колико сам ја упућен, ми смо Џомбу одавно исплатили. Тако да је обештећење наше ...

I koliko ce tacno ili otprilike ici Partizanu na kraju? Ovaj transfer mi se cini mutnim, ali kako god.

"Koliki je moj deo?! Hocu da znam sta meni pripada!" :)
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Krstajić krije Eduarda!

Iako sportski direktor Partizana demantuje, iz Humske je u Sao Kaetano, 15. juna, otišao faks s predlogom obeštećenja od 800.000 evra za Brazilca

sp-ugovor.jpg


POSLE 20 dana na funkciji sportskog direktora Partizana, obeleženih nizom uspešno obavljenih transfera, Mladen Krstajić je napravio prvu grešku u koracima. Na novinarsko pitanje o mogućem dolasku Eduarda Pašeka u Humsku, odgovorio je da „od tog nema ništa“, te da je „ta priča služila samo da popuni prostor u dnevnoj štampi“. Međutim, redakcija „Novosti“ je došla do dokaza da priča i te kako postoji i da nije lansirana da tek tako ispunjava novinsku hartiju, već zato što Partizan zaista želi da se pojača brazilskim golgeterom i da za njega nudi 800.000 evra.

Reč je o zvaničnoj ponudi koju su crno-beli 15. juna uputili na adresu Sao Kaetana, drugoligaša iz okoline Sao Paula. Dokument s pečatom FK Partizan i potpisom generalnog sekretara Darka Grubora upućen je pre nedelju dana na adresu Naira Fereire de Souze, predsednika Sao Kaetana, kojeg je uprava crno-belih obavestila da traži pregovore o transferu Eduarda Fereire Abda Pašeka (24).

„Spremni smo da vam ponudimo obeštećenje od 800.000 evra. Takođe, spremni smo da pregovaramo o plaćanju niže cene transfera i zadržavanju određenog dela komercijalnih prava u korist vašeg kluba, ili o pozajmici igrača s mogućnošću definitivnog transfera“, navodi se u zvaničnoj ponudi Partizana od 15. juna ove godine.

U zaključku se ljubazno traži da Sao Kaetano analizira ponudu i odgovori, uz nadu da će klubovi pronaći zajednički interes i realizovati transfer.

U popunjavanju prostora u medijima, tokom poslednja dva-tri dana, pojavila se i informacija da su Brazilci procenili Eduarda na 1,5 miliona, te da su tokom započetih pregovora klubovi na putu da dođu do kompromisnih 1,3 miliona evra. Da li i od te priče nema ništa (kao što nije bilo ni od prve) saznaće se uskoro jer su pojedini izvori najavili da će se Eduardo uskoro priključiti crno-belima na pripremama na Pohorju.

IGRA

U POJEDINIM medijima navedeno je da bi Eduardo već u sredu trebalo da doputuje u Beograd, potpiše ugovor i posle zvanične promocije ode u Sloveniju na pripreme. Međutim, u današnjim izdanjima brazilskih novina objavljen je razgovor s 24-godišnjim napadačem u kojem nema ni reči o transferu, već Eduardo govori kako će ekipa protiv Duke de Kašijasa igrati za bivšeg trenera, jer žele da dokažu da on nije bio krivac za loše rezultate na startu prvenstva. Da li će to biti i njegova poslednja utakmica za Kaetano ostaje da se vidi.

Večernje novosti
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Pa neka ih laze?pa nece valjda da prica svima redom koga ce da dovede :S Nekad stavrno ne razumem neprofesionalizam pojedinih medija
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.754
Reaction score
55.241
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Која пајсерчина је дозволила да овај факс дође до новина?
Пук'о би му колико одмах исти такав факс са отпремнином са много много мање нула,па да је Стојанче химслеф.
Ако се нешто ради у тајности ради се разлогом,друго је када ми овде пискарамо ,а друго је када им неко да папире,а при томе Крле намерно крије карте.Позитивна ствар,тим је скоро комплетиран пре почетка припрема,мислим на ове најбитније позиције,а сигурно ће бити још по неко појачање.
Иначе за Едуарда,рекох лепо Крле их дрибла човек је наш :D
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Boze sacuvaj, sve se moze danas videti, ali da papir sa zvanicnom ponudom izadje u javnost, to se jos nije desilo....:banghead

Zasto imam osecaj da je ovde umesao prste onaj Petkovic?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја никако не могу да нађем, а знам да је неко качио клип Едуарда, па ако неко може нека окачи поново, ја се извињавам...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top