Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jos nije stigao,a vec 6 strana o njemu.
A kad dodje bice jos 60!:D

Dosta o njemu, ukoliko se uopste planira, nadam se da taj sto ce doci u ponedeljak(ako Gazda opet ne lozi nas:)) je bas neka bomba na pozicija koja nam je najdeficitarnija: desni stoper ili desno krilo, a moze i desni bek(posto vidim da Miljkovicev oporavak nesto sporije ide).
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ја бих ипак више волео да та "бомба" буде неки јак генерални спонзор...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Krstaja "ispalio" Bordona
09.07.2011. 16:00 | mozzartsport.com
Sportski direktor Partizana odustao od učešća na oproštajnoj utakmici bivšeg saigrača iz Šalkea ne bi li procenio potencijalnog štopera crno-belih, Luizaoa
Iako je sam Šalke na svojoj internet stranici pompezno najavio poslednje uparivanje jednog od najboljih bekovskih parova u istoriji ovog kluba, Krstajić - Bordon, do toga ipak neće doći.

Naime, novi sportski direktor Partizana je trebalo večeras da učestvuje na oproštajnoj utakmici svog bivšeg saigrača i kapitena, ali je ipak u poslednjem trenutku odlučio da mu se zahvali i da ostane u Beogradu.

Razlog za ovakvu odluku Mladena Krstajića je čisto profesionalan pošto će večeras gledati na delu potencijalnog štopera crno-belih, Brazilca Luizaoa. Osvajač srpske duple krune od 20,30 časova igra pripremni susret pred praznim tribinama stadiona u Humskoj protiv Jagodine, što će biti i poslednja provera pred meč kalifikacija za Ligu šampiona sa Škendijom
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
pa posle nek se prica ovde kako se Krle sprda sa klubom i slusa bjekovica...
naravno da ce da ga pogleda on, on je sigurno najstrucniji da proceni stopera...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.420
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
Nego da pitam ja, je li neko gledao ovog Brazilca... pogledala sam highlights nekih utakmica (ako sam utrefila igrača, rekla bih da jesam) on je kanda dosta brz i jak. Ima li ko nešto više da kaže?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Svaka cast Krletu na ovom potezu. Sigurno mu je veoma znacilo da se pojavi veceras na toj revijalnoj utakmici.
Za Luizao-a: ne bi bilo nista novo da jedan takav igrac eksplodira kod nas. Pa samo da je na jednoj utakmici bio kapiten nekoj od mladjih selekcija Brazila dovoljno je za postovanje, u zemlji u kojoj ima toliko dobrih fudbalera. A i Skolari ga je zvao... Nego zna li neko sta se podrazumjeva pod njegovom probom? Nije valjda samo vecerasnji mec?
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Nego da pitam ja, je li neko gledao ovog Brazilca... pogledala sam highlights nekih utakmica (ako sam utrefila igrača, rekla bih da jesam) on je kanda dosta brz i jak. Ima li ko nešto više da kaže?

Brz, jak, dobar start na loptu. I sto je jako bitno ume da organizuje napad iz te zadnje linije. Videcemo, ipak je to samo higlights sa youtube-a. Sigurno je da postoji razlog zasto nigde nije standardan vec nekoliko godina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.420
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
To me i čudi... izgleda na tim snimcima dosta sigurno, a čini mi se da mu je najveća prednost brzina i tehnika.

Šta li mu je falinka, to me samo brine...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
796
Локација
Niš
Falinka mu je ta povreda zbog koje je propustio mnogo meceva.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.420
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
Ako je profesionalac kao Ranković koji je održavao formu iako je znao da nema mesto u timu, mislim da će to biti dobro.

Ništa, Krle ili da mu drži dodatne časove ili da skida u dres, pa nek' vidi šta mu je bolje :D
 

Dimitrijevic

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
7
Reaction score
1
Локација
Beograd
Ne umem da objasnim koliko me ovakve stvari deprimiraju.:banghead
Umesto da sada odvalimo neki evropski klub za cenu ovog momka, mi smo, po ko zna koji put ostali kratkih rukava.:confused
Kasnije nam se dešava da svoje igrače, kao na primer Sašu Markovića, moramo da kupujemo od onih koji bolje vide od naših "stručnjaka" u omladinskoj školi.:Čekanje
Ovi "stručnjaci" su nas do sada mnogo koštali, a verovatno će toga biti i dalje, sve dok nekome na naplatimo lošu procenu tako što će je platiti iz svog džepa.
E onda nam se više neće ovo dešavati. :no no
Druga stvar, koju sam hteo da napomenem, a već sam ranije govorio o tome.
U našoj ligi igraju NAŠA dva, sasvim solidna štopera - Pajović u "Radu" i Brković u "Smederevu", kao i, u isto vreme otpisani kad i S.Marković i stariji Šćepović, Leković - levi bek "Rada". Veoma me zanima šta je sa onim malim Adamovićem, koga je jurilo pre par godina pola Evrope, a on je prošlu godinu bio u "Šerifu", a ni on nam nije valjao.
Sledeći, koji je neberovatan talenat, a trenutno se oporavlja od stravičnog loma noge, je Đoković. Možda ni on neće valjati kad se oporavi, pa ćemo, za godinu dve morati da platimo da ga dovedemo, ili ćemo čitati ovakve ili slične nebuloze od Kostića
i Trbojevića.
http://sportservis.pressonline.rs/wsw/index.php?p=66&ni=24327
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ovo se zove zatisje pred buru! Niko nista ne pise :D
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Samo pominjanje zabranjenog medija je zabranjeno.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Posto ovo dodje kao neka svastara samo da odam Krletu najdublje postovanje za ovo sto je ostao da gleda Luizaoa. Ja malo kome izjavljujem dobrodoslicu ili zelim srecu u nastavku karijere a jos manje hvalim trenutne clanove zbog njihovih poteza pre svega sto se to cesto brka sa profesionalizmom koji je normalno da se ocekuje od njih. Ovo od Krleta je nesto drugo i ima moje najdublje postovanje za ovo. Ovaj plus ce jos dugo, dugo ostati u mom pamcenju a on ce nadam se nastaviti da ih bere. Hvala ti sto si u PFC!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ето "бомбе" из противничког табора... Мада нешто не верујем у то!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.420
Reaction score
40.747
Локација
Žrnov
:buhaha: Ne mogu da verujem... Izgleda da ih nije mrzelo da pretraže Gazdine komentare od prošlog leta :buhaha:
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Sad sam siguran da nam treba ni manje ni vise nego tri pojacanja ! Tek ako se to desi,mozemo da pricamo o sansama za prezimljavanje u evropi. Nadam se i verujem Stanojevicu i Krletu da ce dobiti neophodna finansijska sredstva, sa kojima ce nas uciniti mnogo jacim,konkurentnijim timovima iz evrope.:pfc:
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
690
Reaction score
1.927
Ne verujem u ovo da Adi prelazi kod nas!

Prvo on je levak, a Stanoje nece dva levaka na stoperima.
Drugo, ne verujem da ce ganci da ga prodaju nama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top