Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Prodali smo Boguna Novom Pazaru...
sto je zatvorena mileva?
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
59
Reaction score
307
Ja sam u Bogunu video veliki potencijal... Jako sam ga gotivio kao igrca, i mislio sam da ce biti drugi Inzagi :) ....

Sve najbolje Bogune i da das komsinici jedno 3-4 komada ove sezone :)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ma kakav crni Inzagi?
Bogun je tipican primjer 'antiInzagija', treba mu bar 10 sansi da dadne go.
Ima brzinu, ali to je sve...
Partizanu takvi igraci ne trebaju, ali za ponasanje i zelju koju je pokazivao na svakoj utakmici zasluzuje postovanje.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Отворена тема опет, у случају прве веће глупости и менаџерисања, зна се...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
796
Локација
Niš
Misteriozni Brazilac menja Savića
Crnogorski reprezentativac Stefan Savić već je prešao u Mančester Siti, a Partizan je blizu nalaska zamene za njega.
1611002544e0e1f1e3b0e8989449698_orig.jpg

Crno-beli su blizu dogovorа sа neimenovаnim brаzilskim štoperom, a portski direktor srpskog prvаkа, Mlаden Krstаjić užurbаno rаdi nа trаnsferu.

Niko u Humskoj 1 se, ipаk, ne usuđuje dа jаvno objаvi o kom fudbаleru je reč dok ne stigne potvrdаn odgovor iz Južne Amerike, a jedino je procurelа informаcijа dа je u pitаnju Brаzilаc.

„Angаžovаnje štoperа nije vezаno zа rokove. Nećemo nikog dovesti sаmo redа rаdi, аli se nаdаm dа ćemo centrаlnog defаnzivcа imаti već sledeće sedmice nа treninzimа“, nаjаvio je pre tri dаnа Aleksаndаr Stаnojević, trener Pаrtizаnа.

Do pre dve nedelje kаo nаjozbiljnijа opcijа figurirаo je Čileаnаc Kаrlos Lаbrin, аli je аngаžmаn s defаnzivcem Pаlermа propаo zbog nereаlnih zаhtevа njegovog menаdžerа. Zаtim je nа probu došаo Luis Kаrlos Nаscimento Žunior, međutim, nije zаdovoljio nа kontrolnim utаkmicаmа protiv Jаgodine i Teleoptikа. Posle togа se rukovodstvo Pаrtizаnа dаlo se u potrаgu zа drugim Brаzilcem.

Ko kod dа dođe u Beogrаd neće moći dа igrа protiv Škendije u utorаk, аli će gа crno-beli registrovаti zа dvomeč nаredne runde kvаlifikаcijа zа Ligu šаmpionа, protiv Genkа.
B92
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Ode i Bogun. Nek mu je sa srecom.Nikad necu zaboraviti njegova dva ponistena gola. Jedan protiv Fenerbahcea, ma sta gol, golcinu, i drugi protiv cigana.

Nego kakva je situacija sa Mojsovom, ima li pregovora sa Vojvodinom ili je to samo novinska patka?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kazu da stvarno niko ne zna ko je u pitanju... Meni je kljucno to, ne dali trenira, nego da li igra utakmice... Nama ovde treba neko ko je u takmicarskoj formi!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A ne bi cudilo da su za tog misterioznog Brazilca culi ovde na forumu nocas.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ne znam zasto su zapeli za te Brazilce na mestu stopera, oni po meni nisu za tu poziciju...Ako dovodimo Brazilce onda neka to budu u veznom redu i napadu, a stopera je puna Evropa...Nisu oni meni bas najpouzdaniji, mada uvek ima izuzetaka!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I mene to bas cudi.. ali opet Krstaja je pogodio sa ovim pojacanjima, a sam je bio vrhunski stoper, pa valjda to jos bolje zna da proceni
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Na mosticu zapane loze, za vreme puze, na utakmici sa Skendijom, bio je jedan izrazito visok tamnoput momak u drustvu nekih stranaca za kog niko nije znao ko je... Pitam se pitam... :wink:
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
@Micun Pre bi nam odgovarao izrazito brz igrac nego izrazito visok, s obzirom da je Ivanov sporiji...
 
Последња измена:

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Станоје је рекао да му треба неко у одбрани ко зна и да започиње нападе, бар сам га тако разумео.. Крле је то умео као и Савић, бугарин се труди а чини ми се и да има шлифа за то.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Brazilac ne dolazi na probu nego da potpise ugovor:

Crno - beli kriju ime štopera koji će u narednih par dana stići u Humsku. Ne dolazi na probu, već da potpiše ugovor...

Pošto su se opekli u slučaju Karlosa Labrina koji je izgleda i definitivno otpao, crno - beli sada kriju ime štopera koji će pojačati ekipu.

"Sportski Žurnal" je došao do informacije da je u pitanju Brazilac, pa će Eduardo dobiti društvo.

Luizao je otpao, nije prošao probu, a štoper koji je stigao predstavljaće odmah pojačanje.

sportske.net
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Evo

Brazilski štoper u crno-belom 16. 07. 2011. - 22:36




Anderson Marques de Oliveira (6.2.1983. 183cm,77kg) brazilski štoper iz ekipe Sao Caetana, večeras je postao novi član Partizanove šampionske generacije. Po rečima sportskog direktora Krstajića, adekvatno je popunjen ’prazan prostor’ u odbrani za ovu fazu takmičenja. Anderson igra na mestu štopera, a isto tako kvalitetno igra i na mestu desnog beka.
Anderson je posle dogovora klubova odmah seo na na avion i ’koliko sutra’ očekuje se njegov dolazak u Beograd i potpis trogodišnjeg ugovora sa crno-belima. On će biti registrovan za Partizan ekspresno i prijavljen za sledeće kolo kvalifikacija Lige šampiona, čiji rok ističe u četvrtak 21.7. u 24.00h

Partizan.rs
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Bravo! Konacno!Jos kad bi Snajder doveo krilce,ali dobro da ne budem nezasit...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Драго ми је што је потписао и што се сага завршила.Додуше једна ствар ми није јасна,да смо рецимо одбили Маркоратија који је одиграо брдо мечева у серији а,а узели играча из друге бразилске лиге,али ајде ваљда Крле зна шта ради.
Чини ми се да ово није баш испланирано него да је скоро ухваћен када смо довели Едуарда,штета што нема европских мечева у ногама,али опет имам поверења у то да Крле зна да изабере штопера.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top