Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
sto se mene tice ovo je prvi ozblijan test za novu upravu,da se ne zajebavaju i zadrze stojkovica. to kazem ja koji sam sipao drvlje i kamenje na njega kad je dosao!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Једино што би могло бити боље од Стојкета је да бивши тренер ургира за Чеха, кад већ није прошло са Дрогбом.
Уместо да срећни и задовољни певамо "тандрчак", кад барем ту имамо оптимално решење, 'ајде да се мало поиграмо па да видимо шта може Ева сардина.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.858
Reaction score
10.835
Не треба мењати голмана већ тренера голмана.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ovaj golman ne moze ni da prismrdi Stojkovicu...neuporedivi su! pozicija golmana je jako osetljiva, ukoliko Stojke odlazi po meni gurnuti Petrovica u vatru!Ako ima kvalitet neka ga dokaze u Evropskim utakmicama.Bolje rizikovati sa njim nego sa ovim debelim Jagodincem
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Meni smeta što golmani iz naše škole ne dolaze nikako na red u klubu. U redu je biti zamena Stojkoviću, on fakat ima kvalitet za taj jedan nivo iznad naše dece. Ali sumnjam da je Šimić toliko bolji od niza njih koji su dogurali do klupe Partizana i nestali posle toga.

Želim mu dobrodošlicu ako je to već gotova stvar, nadam se da će me demantovati, videćemo.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Nadj je demantovao oko golmana Jagodine .. Knezevic nije tako blizu kako se predstavlja ...Nije blef kao Osmajlicev ozbiljno se se ukljucili strani klubovi oko Knezevica ..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.501
Локација
Žrnov
Na početku Total Sokera objaviše da je gotovo za Pauljevića

Koji sad Knežević :confused:
 

Sale87

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
97
Reaction score
11
Knezevic je onaj mali iz borca, sto ga i romi jure.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo je tema u kojoj se piše o eventualnim transferima igrača. O novim trenerima, sportskim direktorima, situaciji u klubu...piše se na drugoj temi - FK Đurgarden.

Pošto vas očigledno boli k**** da ispoštujete osnovna pravila foruma i zloupotrebljavate moju dobru volju da vas ne kažnjavam već samo premeštam i brišem postove čitavo veče, i mene će od sada baš zaboleti da nekome zveknem ban na 3 meseca.


Dokle više??????
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Nemojte ljudi da se zajebavamo, kakav Simic kakvi bakraci. Stojke sasvim korektno odradjuje posao, ume da kiksne kao i svako, lepo je DaneZR napisao da i golmani koji vrede ogromne pare kiksiraju. U toku sezone normalno je da svakome forma malo ide gore-dole ali stvarno ako mozemo Stojketa da zadrzimo bilo bi idealno. Ovaj Simic je od ciganstura redovno primao po 3 komada a i sto napisa JasminaT i mi smo mu cetiri laka komada dali, nije bio blizu ni kod jednog da odbrani.

Pauljevic, Ostojic, Ivanov, Volkov... Odbrana da se udaramo u dupe u odnosu na prethodne godine, kada je uvek falio stoper, desni ili levi bek... Uz ovakvu zadnju liniju ce i Stojke biti jos bolji.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Simicu daleko ti lepa kuca, vise cenim golmana linijasa nego golmana kom nemas za sta da se uhvatis, oterase Bonju, hoce da oteraju Stojkovica, jedva nadju golmana i oteraju ga?
Od Kralja do Kralja nije bilo dobrog golmana kod nas, posle ''teranja'' Kralja dovodili su razne golmane dok se Bonja ne pojavi, posle njega jedva nahvatase valjanog golmana i sad i njega menjaju? :S Pa svaka nomralna ekipa zadrzi bar golmana na duzi period, a i siguran sam da se Stojkovicu ne ide.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Ја понављам да је идиотизам терати Стојковића. Да има имало памети у клубу (нормално, то очекујем тек по одласку садашње управе, код њих проверено нема памети, само идиотизма), Стојковићу би био понуђен нови уговор. Биће лове, оде грант-преварант (уштеда од 1,2 милиона евра) за мало бољи уговор Стојковићу. Овог Шимића сам гледао само против нас и то на ТВу (захваљујући мутавку), примио је 4 комада, ништа није посебно показао.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ako otjeraju Stojkovića i zamjene ga ovim debelim Hrvatom, siguran sam da ćemo u avgustu tražiti novog golmana kao 2010.
Ovaj Šimić ne može da se poredi sa Stojketom, jer je Stojke po skoro svim kriterijumima ispred njega.
Kao prvo lik ima 27 godina, a može se reći da je neskusan, jer mu je ova sezona sa Jagodinom prva koju brani standardno.
Drugo, mislim da lik mora da smrša mnogo, jer je izuzetno spor i reakcije su mu u nekim sitacijama komične.
Treće, 10cm je niži od Stojkovića.
Nikako mi nije jasno kako je on upao u idealnih 11, pardon 12 :D, jer ja bih čak prije stavio i onu avetinju od bajkovića, nego njega.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Stojke bi zaista bio najidealnije resenje.. Steta sto skoro pa sigurno odlazi..
em je vec duze vreme tu, em je sasvim sasvim dobar golman, em sam siguran da ne igra za milione te ga sigurno nije "skupo" zadrzati.. Sta ce nam ovaj debeljko..i koji su ga to kriterijumi svrstali u top 11/12 ili sta god..?!?!
Stojke bre ima i iskustvo lige sampiona, i iskustvo svetskog prvenstva, i kvalifikacija...prosao je kroz trnje, vatru i vodu kada je prelazio kod nas - sto znaci i da je mentalno jak..a takav mora biti golman koji brani u ekipi koja ima ambicije za LS..

stvarno se najiskrenije nadam da je ovo "teranje" Stojketa samo zelja sadasnje uprave, i da ce zajedno sa upravom uskoro i ta glupava ideja ispariti kao da nije ni postojala...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Zašto vi ljudi pretpostavljate da odlazi Miljkon ako je došao taj Pauljević?

Prvo Miljkon će pre od njega igrati jer je ovaj tek došao a nijedan trener kad dođe u klub tek na početku nikad ne promeni prvotimce tako lako.

Miljkon ima zacementirano mesto osim ako ga šipac ne uvalja slučajno negde.

Pre će tu Aksent na neku pozajmicu...


ps. Aksent je inače dobijao šansu samo na kašičicu a na svim jačim utakmicama pa čak i kod Granta je igrao Miljković i na skoro svim gostovanjima.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ja mislim da nam nije najveci prioritet desni bek, ali dobro ako je toliko dobar decko ok, ja ga nisam mnogo ni gledao

ne znam sto se ne bi ozbiljnije racunalo na zivka zivkovica, momak jeste mlad, al je dobar golman, aleksic isto dobar golman, al kapiram da nasi nece da iskesiraju... inace je stojke najbolji
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pozdrav sima najpre dugo me nije bilo...Slazem se u potpunosti sa svima vama da Stojkovic treba da ostane jer Srbija nema boljeg golmana,ali ono sto mislim da u strucnom stabu treba da se menja a u vezi golmana je to da Pandurovic pod hitno treba da se smeni sa mesta trenera e tada ce Partizan imati dobrog cuvara mreze u dobroj formi..setite se Djrodja Pantica sa mesta treceg golmana je upao i bio u odlicnoj formi u LS a potom i primera Radosavljevica kada je upao takodje sa mesta treceg i bio jos gori nego Bozovic...e u tome je razlika sto kod Belojevica je svako bio u formi ma koji golman je u pitanju a kod Pandurovica nije nijedan.

Admini znam da sam malo skrenuo sa teme izvinite ako je spam nadam se da necu dobiti poene.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Нађ: Петровић је за Партизан, Шимић није

Није Марко Шимић, него Никола Петровић! Изјавио је голман Јагодине да ће највероватније наставити каријеру у Партизану, али је из Хумске брзо стигао деманти да се шампион Србије уопште интересује са 26-годишњег чувара мреже.

FOTO_V_Markovic00288.jpg


Штавише, црно-бели за наредну сезону планирају да у први план избаце Николу Петровића, који је заменио Владимира Стојковића и наговестио да ће бити ослонац Парног ваљка на дуге стазе.
- Са Шимићем нисам причао, а камоли преговарао. Кад је о голманима реч, главну реч води Горан Пандуровић, требало би да се изјасни да ли је неко за Партизан или не. Не знам да ли је неко из клуба у контакту са Марком, ја сигурно нисам – рекао је Алберт Нађ.
Координатор за спортска питања црно-белих јасно је ставио до знања ко би требало да буде „јединица” шампиона од лета.
- Никола Петровић је показао да на њега може озбиљно да се рачуна. По мом суду, он је први голман за Партизан – похвалио је Нађ бившег чувара мреже Телеоптика.

Evo ga i koordinator.
Stojković, Petrović i Radiša (kao inventar :D).

Ovo je jedina pozicija u timu gde nema potrebe menjati ništa.

ALI, na žalost, to verovatno neće proći bez prodaje Stojkovića.
- Никола Петровић је показао да на њега може озбиљно да се рачуна. По мом суду, он је први голман за Партизан – похвалио је Нађ бившег чувара мреже Телеоптика.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Meni je iskreno žao ovog Nađa. U svakoj izjavi se trudi da ispadne neko mudo, ali niko ga ništa ne pita. Konačno sam skontao šta je posao kordinatora, a to je da umjesto Đure kaže : ,,To su gluposti" :D
Po njegovom sudu Petrović je prvi golman, ali je morao da se ogradi time što je rekao da Pandurović vodi glavnu riječ po pitanju golmana, da mu se opet ne bi desila neprijatna situacija kao sa Agonbarom.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top