Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Abu ima velikih problema sa upravom slanine,i bukvalno mu visi o koncu da dobije papire zbog neispalcenih dugovanja ...
mislim da bi savrseno resenje bio za nas,i igru nasu...fantastican odraz,brz...
veliko je pitanje kad odu smiljanic,i medo ko ce zauzetu tu poziciju zadnjeg veznog od leta ,ima li nekih nagovestaja ko bi to mogao da bude?
 

Zagor

Guest
Ја бих волео С. Марковић + још један искуснији (који мора да се потпише), а на клупи нека дечурлија, да повремено овери траву...

Но, да не нагађамо...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Turska obećana zemlja?

Smiljanić na korak od Burse, Babović na meti Bešiktaša, Dijara takođe ima ponude. Crno - beli hoće u Tursku, jedini odbio Eduardo, i to lečenje...

Kako prenosi "Sport" Milan Smiljanić je praktično igrač Burse. Partizan i turski klub su se dogovorili, ostale su formalnosti pa će vezista crno - belih posle Španije u Tursku.

Tamo bi mogao da vodi prvenstvene bitke sa Stefanom Babovićem koji je sve bliži odlasku.

Aktuelizovana je priča oko interesovanja Bešiktaša, Turci su zadovoljni pa bi vrlo lako Babović mogao ponovo u crno - belo, samo sa drugim grbom.

Dijara je interesantan turskim klubovima međutim on čeka zvaničnu potvrdu da neće dobiti novi ugovor u Partizanu, ima dosta ponuda, i iz Azije, kao i iz Bugarske i Turske. Kao slobodnom igraču neće mu biti teško da nađe angažman.

Turska se ne sviđa Eduardu, Brazilac je odbio lečenje u ovoj zemlji u klinici koja ima sporazum sa Partizanom. On je otputovao u Brazil, a u Beograd će se vratiti za par nedelja.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/turska-obecana-zemlja-80071.html

Manje - više, očekivan odlazak pojedinih igrača.
Najbitnija stvar je da sa dovođenjem/odlascima igrača završimo što je pre moguće! Ako do pripremama budemo imali jasnu situaciju oko igrača na koje možemo da računamo, biće odlično!
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Oumaru je dobar, baš na zadnjoj utakmici je pokazao kvalitet. Inače, sad sam gledao naše golove iz drugog dela sezone, i stvarno ne vidim zašto ne bih zadržali Mambu kao trećeg napadača, lik je davao sjajne golove, bez obzira koliko nam nespretno izgledao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Cenim da je sa Mambom problem u golovima koje NIJE dao, a trebalo je....
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Стојке :clap

Нека си им рекао, и том буђавом патуљку и оном ''стручњаку'' за голмане, који је већ бивши. Остани, уз рад са Белојевићем можеш бити само бољи, не осврћи се на приче завидних људи.

Оумару би нам легао као будали шамар, још би могли да му изгањамо пасош, па не би трошили место странца, а напад би већ завршили.
Требали би искористити лоше стање у Војводини, довести га некако.

Дијара нажалост више није за озбиљан фудбал. За ову нашу смрдљиву лигу може да послужи, али ако тежимо нечему вишем, не би требали бити сентиментални.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Искрено се надам да ће ови наши бити довољно паметни, и да ће задржати Стојковића!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Mislim da Dia nije izgubio nista od svog fudbalskog kvaliteta..mislim da je tako nesto moguce samo sa godinama.. ima on i dalje tehniku, ono sto se kaze "fudbalsko znanje", osecaj i to..
ali iz nekog (verujem privatnog, a moze biti i "mutavog") razloga ima tu prihicku blokadu da se uprpa kad treba da gurne loptu u praznu mrezu..ili kad uopste dodje u priliku da postigne gol..to se videlo na desetine puta u ovoj polusezoni.. mozda su i ocekivanja ljudi bila prevlika i on se tu pogubio...
sve u svemu, ne bih ja njega prodavao, ali ga ne bi ni racunao za prvih 11 nikako...da radi, da trenira, da se sredi malo u glavi i mogao bi on opet biti onaj stari..
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Diara je odigra svoje najbolje u Partizanu i treba da ode .Stojkovic bi trebalo da ostane ,ali su tu izgleda neke igre u pitanju.Ja ne vidim drugi razlog da teras golmama koji je najbolji i koji zeli da ostane.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Pa zbog novca. Zna se šta je Đuri najveći interes.

Inače, kada se pominju naši igrači od koji očekujemo da nam budu bitni sledećih sezona, ja najviše nade polažem u Babića, jer mislim da je bolji i od Džigija. Ali dečko jednostavno nije dobio šansu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ако Бабић са своје 23 године, није показао да може да одигра и 10 минута у домаћој лиги, значи да је ближи повратку у бск него игри код нас, боље да неки млађи клинац из телеоптика добије прилику.
 

Zagor

Guest
Бабић има зајебану конкуренцију. На његовој позицији у тиму је највећа концентрација рамаданата.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Stojke ako ostane, mi smo zacementirali poziciju golmana za 3-4 godine. Stojković nek' ostane koliko hoće, ali poenta je u tome da će Petrović još napredovati (bar se nadam), uz još nekog klinca (-18) za trećeg golmana da pokupimo negde širom Srbije ili šire kad ne možemo već u Teleoptiku, pa da ga "kalimo".

Oumaru mi se sviđa po stilu igre, ali sve igrače Vojvodine, posebno napadače treba uzeti sa rezervom, jer se odmah setim rasnog golgetera Vukelje. :?

Ja ipak mislim da mi trebamo uzimati igrače iz komšiluka, jer do sad nismo pogrešili. :D
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Oumaru je šut u guzove i ako stvarno ima šansi da ga dovedemo to ne bi smeli da ispustimo.
Bio je u krizi ovu polusezonu ako se ne varam ali to je više zato jer su se oni kao ekipa raspali.

U slučaju da on dođe onda Dijara stvarno nema mesta ni kao 3 špic.

Nego koliko ima ugovora Apija? :D
Opak matoran, deli lopte za medalju a nama i treba jedan kvalitetan zadnji vezni.

A sa novom upravom mogli bi opet da zapevamo i 'ooo Moreira...'

Stvarno treba iskoristiti previranja u klubu ako je to istina što se priča za slaninare.

Nama trebaju baš takava 3 igrača takav tip i na tim pozicijama i ne znam gde ćemo ih naći.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
sirim masu mojih sledbenika :D

sad ozbiljno, prastaj na jakim recima, ali Dzigi je mladji 5 godina, jos nema 18 godina a po potencijalu je u rangu sa Jovetom, mozda i vise (sad da li ce on uspeti to sve da prikaze na njemu je) a Babic je dok je bio u BSK bio standardan ali nista specijalno nije prikazivao, moguce da su nasi nesto videli u njemu, neki materijal al to svakako nije za padanje na dupe
 
Последња измена од уредника:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Oumaru nije za Partizan.Nama treba egzekutor a ne igrac kome treba 4sanse za jedan gol.Realizaaija mu je ocajna.Kadase nadje u izglednoj poziciji samo lupi po lopti pa gde ode
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Babic je nesto povredjen bio sad u prolecnom delu sezone, zato i nije dobijao priliku kad je prvenstvo bilo reseno!
Mogao bi po krilu da koristi, secam se letos kad je usao protiv Genka i onako uspanicen (verovatno zbog prvognastupa) uneo je malo zivosti u nasu igru!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top