Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Koristimo priliku da se odamo nostalgiji dok se moderacija ne probudi! :D
Uostalom i to su bile neke zvezde, asovi i promašaji prelaznih rokova...doduše bivših...
Dobar sastav Partizana može da se sastavi od njih...bar za te neke naše večite priče o Partizanu...
Aj pomozite mi malo oko nekih pozicija...ili ispravite ako sam šta pogrešio...
1.
2.
3.reprezentativac Brazila
4.Salu Draman
5.Anderson Markeš
6.Ngambi
7.Ndžaj
8.Zaim
9.Bebek
10.Asen Nikolov
11.Zubija
I...znam da je Bjeković procenio da nam ne treba kupovni napadač da prođemo Artmediju, ali je l moguće da je procenio i da je Volkov bolji od Kolarova?!
Il me zajebavate?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
A, o.k. kucam na mobilnom pa mi se ,,omaklo,, dva igrača na ,,ov,, ... ali me fascinira koliko smo puta bili stipse da dovedemo kvalitetnog igrača, ili koliko smo puta grešili u proceni igrača...
Ili koliko je puta Bjeković to uradio.
Žigić mu je bio košarkaš, a Rikardo mu je roda...
I tako redom...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Sjecate li se onog prelaznog roka kada smo odlucili da ne cekamo Duska Tosica pa smo uzeli Kizita? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top