Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Da li postoji neki način da se upravi predloži igrač?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Evo i potvrde.
Promocija danas u 15h.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne znam kakav je ovaj Vukadinovic, ali Sanicanin je ozbiljan igrač. Medjutim, kontekst je ako su stvarno kvalitetni igraci, a napunili su 26 i 28.godina, sta je radio nas skauting, zasto nisu bili dovedeni kod nas sa 20-22godine? To su nedopustive stvari, kako Vojvodina moze da snimu igrača prije nas.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Da li postoji neki način da se upravi predloži igrač?
Što se tiče teme "Prelazni rok - Radio Mileva", mislim da se nemogu ostavljati želje i predlozi, samo informacije sa izvorom...
Jedino kada bi se otvorila još jedna tema, recimo "Prelazni rok - Predlozi i Želje ili Fantazija", i tu da se ostavljaju predlozi za nove igrače...mislim da bi bila dosta posećena i aktivna tema...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Dižu mu cenu jer žele da ga prodaju. Samo ako je Stanoje lud bi ga uzeo. Čovek je prosečan. Nema ništa od ovoga. 28 godina pride.
Ovo je upravo ono šta naša uprava i sportski sektor rade. Daju se plate igračima bez perspektive.Dule im je svima lepo rekao, ili imaš tim za titulu ili praviš tim za titulu. Koja je nama korist od Jojića, Lazara, Miljkovića itd... davno van zenita, ne možeš ga prodati, jasno je svima da nema titule... ono šta oni rade je sabotaža, nema druge reči.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nisam mislio da pišem ovde želje nego zaista da predložim igrača upravi kluba. Momak ima strašnu levu nogu, igra na nekoliko pozicija u ofanzivnom delu veznog reda...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Не видим неку битну разлику између Саничанина и Вујачића осим што овај први има мало више срећних околности у каријери. Дај Боже да грешим али баш ми делују идентично. У сваком случају добар трансфер кад се узму тренутне и дугорочне околности у којима се клуб налази (и то захваљујући онима који су и даље у клубу). Све у свему десило се оно чега сам се прибојавао након продаје Садика и Стевановића - камен на камену није остао.... Још Здјелар и Натхо па да се крене у (хиљадиту) реконструкцију
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Vujacic i Sanicanin su nebo i zemlja razlika.
Meni nekako Vujacic nije antipatican jer se decko ponasa sasvim korektno, bori se, ne pravi debilne poteze i generalno deluje skroz ok. Sa druge strane on je kvalitetom dosta ogranicen, ima nekoliko ozbiljnih mana koje se primete protiv imalo jaceg tima. Videlo se u prvih nekoliko njegovih nastupa da prosto nije kvalitet za prvog stopera, na stranu sto ga je Rajo dovukao. Odlican je za rotaciju, da upadne kad se neko povredi, da popuni rupe, unese cvrstinu... Nemam nista protiv decka, kao sto bih recimo imao protiv nekog Vitasa i slicnih. Cinjenica je da je uzasno trom i spor i da ima ozbiljan problem da zaustavi ikog ko je brz i zna nesto sa loptom kada igraju licem u lice. Taj problem je ocigledan i u njegovoj reprezentaciji i tome se dosta pridaje paznje i u reprezentaciji CG, a i Stanojevic to pegla pomalo u Partizanu.

Sanicanin je ozbiljan igrac i iskreno sam iznenadjen sto smo ga doveli. Mi imamo jednu ruznu naviku da takve igrace pustimo negde u Kazahstan i Belorusiju pa da posle kukamo kako nemamo dovoljno kvalitetnih domacih. Obicno dovuku neku B klasu igraca sa nasih livada i kad se ovaj izgubi u Partizanu i zasluzi kritike, sledi onaj ustaljeni odgovor "a koga drugog?". Za mene, Sanicanin je "drugi". Eto njega.
Nije neki ekstra kvalitet i nece igrati u ligama petice, ali za Partizan je bombona. Taman taj kvalitet da nije faktor koji pravi probleme u igri.

Golman, jos jedan stoper, dva beka i klasicni napadac. Tek onda mozemo da pricamo o ozbiljnom fudbalu

Ne sumnjam da ce zasrati jer se zna kakav lik nam vodi transfer politiku, ali Sanicanin je bas prijatan potpis za pocetak prelaznog roka.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ja bih ovde samo izmenio sledece ...jos jedan stoper,dva beka ili samo desni,2 krila,i 2 dobra napada...ovo ostalo mozemo i da krpimo ali 2 napadaca nova su nam neophodni
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
U narednih 10-15 dana očekujemo najmanje jednog ili dva kvalitetna igrača. - Iliev
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
bilo je 2...sad 1 ili 2 ... na kraju ce biti Top pojacanje, ali za ispaliti iz topa odma.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Klasicni sisaci kurca ivica i mlohavi vazura, sprdaju se dok klub propada, ovaj se smeje,vazura nabacio novi friz, fura novi imidz od 5 soma evra plate iz naseg Partizana. Pa sad da pitas celu tu raspalu svitu iz kluba, verujem da bi svi redom rekli da je sezona bila zadovoljavajuca. Govna raspala neopevana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top