Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Zajedno grade zgrade po Vidikovcu
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Kako se odvratno smeju na početku konferencije. Mi u nikad vecoj buli, a ova dva lika se zajebavaju, sve im smesno. Tu sam isključio video i nisam slušao igraca.
Dobrodošao, Sanicaninu!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Odslušao sam konferenciju do kraja. Saničanin je potvrdio da je bilo kontakta iz rupe i par inostranih klubova iz jakih liga. Jedan jako skroman momak, mislim da će se lepo uklopiti a ja sam veoma zadovoljan da smo ga doveli (neko je još pisao da ga je gledao u repki, time sam se i ja vodio kad je Vujačić dolazio s tim što su njih dvojica malo različiti). Mislim da imamo za naše uslove dominantnu odbranu sa njima dvojicom. Za preko ćemo videti kad krene sve. U svakom slučaju imamo dva reprezentativna štopera.

Sada malo o Ilievu. Ja tog čoveka ne mogu da nazivam pogrdnim imenima jer sam ga strašno voleo kao igrača. Verujem da je u poziciji u kojoj je grešio, ali ne mogu da mu pripišem sva sranja i oduzmem sve što je pomogao da se dovede a da valja. Saničanin je bio velika želja Stanojevića kao što su obojica na konferenciji potvrdili.

Šta dalje: rekao je da će biti pojačanja u sredini i napadu i da su u pitanju kvalitetni igrači i nosioci igre. Tome se radujem jer je ovoj ekipi falila udarna igla za trpanje kurve. Ostaje nam da vidimo kako će dalje da izgleda prelazni rok i da se nadamo kao i uvek.

Iako smo navikli na to da se razočaramo nije baš svaki put tako. Pre dva leta je Savo dobio sve što je tražio (ostao Suma, Natko, Asano, Sadik) ne sumnjam da će Stanoje, kada je njegova sad od nule dobiti isti tretman. Kako i od kojih para me ne zanima, nek se samo pojačamo.

Što se nas tiče, i mi smo pojačanje, i to najveće u ovom prelaznom roku. Ako ne odemo u 10k + sastavu na svaku utakmicu i ako ne budemo od starta pevali pičkoustom degeneriku i bogaljima iz uprave šta koji kurac mi očekujemo? Da padne s neba. Ona titula 2017te nije slučajna. To što je Marko vratio sve neverne na stadion i što su ljudi sa svih krajeva sveta davali podršku je rezultiralo najlepšoj tituli od kad postojimo.

Ajmo opet!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Titula iz 2017.nije slucajna, ali nije ni zasluga ilijeva. Titulu je uzeo Marko Nikolić i ekipa koju je napravio.
A kada izuzmemo tu sezonu, bivsem SD ne mozemo pripisati nijednu jedinu titulu ili bilo sta dobro vezano za sportski deo. Ako se on bude pitao oko dovodjenja igraca, opet cemo doziveti brodolom u avgustu. A ocigledno tako nesto i zasluzujemo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Niko nije rekao da je Iliev osvojio titulu. Samo sam iskomentarisao šta se diskutuje na temu Iliev. Malo si omašio šta sam hteo da kažem. Ali dobro svima su usijane glave jer smo u dubiozi 4 godine i tražimo krivca. Da ne idemo u off, videćemo dalju selekciju koju će Stanoje da napravi u ovom roku.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Bombas je pre vise od 2 godine PODNEO OSTAVKU uz reci da ga je sramota onog sto vidi na terenu i da je on najodgovorniji❗
Dve godine posle on i dalje dovodi igrace, kezi se na konferencijama i hvali se svojim uspesnim "pojacanjima"

Sta jos reci o tom "coveku"
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Oni u junu idu da skautiraju, a sezona pocinje za 3-4 nedjelje. Boze dragi pomozi nam sa ovim budalama.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Pa da iskopaju opet onog Madubanju iz Južnoafričke republike , koji pre 11 godina nije
prošao Stanojevu probu( kako se ono zove tim Kajzer Čips, tako nekako).
Koji će te kurac , čitava delegacija da putuje a imate Čika Crnog da vam skautira.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ja iskreno pozdravljam ovakav potez. Investicija u budućnost. Moraš imati i ovakav vid saradnje a ne da ti samo agencije daju klipove sa YouTube platforme. Ovo nije vezano za rok. I nisu ovi ljudi uprava, ovo je skauting sluzba, Arnaut, Radinovic. Da su neka bolja vremena verujem da bi odjek bio pozitivan.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Sada malo o Ilievu. Ja tog čoveka ne mogu da nazivam pogrdnim imenima jer sam ga strašno voleo kao igrača. Verujem da je u poziciji u kojoj je grešio, ali ne mogu da mu pripišem sva sranja i oduzmem sve što je pomogao da se dovede a da valja. Saničanin je bio velika želja Stanojevića kao što su obojica na konferenciji potvrdili.

Šta dalje: rekao je da će biti pojačanja u sredini i napadu i da su u pitanju kvalitetni igrači i nosioci igre. Tome se radujem jer je ovoj ekipi falila udarna igla za trpanje kurve. Ostaje nam da vidimo kako će dalje da izgleda prelazni rok i da se nadamo kao i uvek.

Iako smo navikli na to da se razočaramo nije baš svaki put tako. Pre dva leta je Savo dobio sve što je tražio (ostao Suma, Natko, Asano, Sadik) ne sumnjam da će Stanoje, kada je njegova sad od nule dobiti isti tretman. Kako i od kojih para me ne zanima, nek se samo pojačamo.
Matori ja bih bez zezanja bar na minut voleo da delim sa tobom ovoliku dozu optimizma. Redovno ne verujem svojim ocima.
Jos od RFS-a i Sfintula mi je zapalo za oko sta pises i ne znam da li da te mrzim zbog ovog ludila koje forsiras ili da ti se naklonim do poda jer mozda gajis to ludilo vodjen emocijom. Najozbiljnije.

Brate Ivica Iliev je neopevana pacovcina (valjda sme da se napise, posto zvanicno nije SD) i taman da ima karijeru i ugled kao Sasa Ilic pljuvao bih po njemu jer je bezbroj puta dokazao kakva je gnjida i neznalica. Neznalica dovlacenjem poluproizvoda i ciganstura, za koje se drao, garantovao i dobijao epi-napade. A gnjida... to je vec tesko i pobrojati. Pocev od radovanja i likovanja nad neresenim rezultatom protiv cigana koji su nam debelo bezali na tabeli, nazivanjem navijaca Partizana misevima, do lizanja guzice Vazuri i izmotavanja sa funkcijom u klubu.
Nemoguce je koliko se ljigavih osoba okupilo u klubu, a Ivica Iliev je u prvom redu.

Valjda je red da prestanemo da branimo takav mentalni sklop. Sminka se nesto sto smrdi do korena. Brani se neodbranjivo.

Stanojevic i Savo se pitaju koliko se i ja pitam. Savo je izjavljivao da nece pojacanja i da je zadovoljan timom, a taj tim je bio slabiji od tima Cukarickog recimo. Bukvalno. Mi smo doslovno bili u rangu Radnickog iz Nisa i Vojvodine, klali smo se sa ciganskim satelitima i tituli nismo ni prismrdeli. Jedino sto je Savo sam trazio i dobio, zasluzeno, je smena sa mesta trenera Partizana.

Stanojevic je trazio Miljkovica i prosto ne zelim to da oprostim. Valjda nema vise ni potrebe da se naglasava da Stanojevic svesno stavlja na stranu neke igrace i svesno forsira Faljijeve pulene. Prestanite da nam fasate mozak.

Vec par zadnjih godina pogubih sve zivce zbog Partizana. Nemam gram strpljenja i tolerancije jer mi je neverovatno da se duzi niz godina zamajavamo PRESLIKANOM pricom. Svaki put iznova i iznova. Reprizirate isto, sad da li iz ljubavi ili zlonamerno, ja stvarno ne znam i ne zelim da lepim takvu etiketu nagadjanjem, ali reprizirate to je fakat. Prestanite. Nemojte.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Vidi ja razumem šta hoćeš da kažeš ali ovde ne postoji nikakva zla namera. Svi mi volimo Partizan u kakvom god stanju bio. Ja ne gledam pesimistički na život ali se ne vodim ni preteranim optimizmom. Ovde vršimo razmenu mišljenja i apsolutno je normalno da nisu ista.

S druge strane i meni smeta kada neko kaže Stanoje je Faljijev pulen, dovodi njegove. Jbt kao narod tako samo loše vidimo i onda etiketiramo ljude. Pa šta znaci to Bajbek je Faljijev, Saničanin isto? Msm bespotrebna isključivost. Nisu stvari koje si naveo apsolutno tačne, ali isto tako ni situacija u klubu nije dobra.

Ako mene pitaš, za sportskog direktora bi voleo Ivana Tomića. Iliev nije opravdao očekivanja i odavno je za smenu. Ali to ne znači da ću da ga zovem bugarinom, pacovčinom i ostalim pogrdnim imenima. Tako sam vaspitan i ne mogu nekog ko je nosio dres da nazivam raznim imenima.

I za kraj me pitaj šta očekujem. Evo, dva špica, krilo, pleja, bekove, duplu krunu i grupe konferencije. Jbg. Tako funkcionisem. Inace bi navijao za taj Čukarički.

Dalje neću pisati na ove teme. Živeo!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje

Konacno Mphela i Shabalalala u crno-belo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Titula iz 2017.nije slucajna, ali nije ni zasluga ilijeva. Titulu je uzeo Marko Nikolić i ekipa koju je napravio.
A kada izuzmemo tu sezonu, bivsem SD ne mozemo pripisati nijednu jedinu titulu ili bilo sta dobro vezano za sportski deo. Ako se on bude pitao oko dovodjenja igraca, opet cemo doziveti brodolom u avgustu. A ocigledno tako nesto i zasluzujemo.
daj bre brate sto pises gluposti.. ko je doveo Nikolicu igrace? Tata? dosli sami?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top