Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.598
Ja jesam mazohista, ali ne toliki da gledam taj uvodni dio konferencije ove narkomančine raspale.

Treba ga pljunuti u onu drogerašku retardiranu facu svaki put kad ga vidiš!

I, je li, toliko ti je droga mozak spržila da si zaboravio da si dao otkaz?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Kada sam pisao predhodnu poruku od sve ove gluposti oko iglice zaboravio sam da kazem Menigu dobrodosao i da plodi ciganku u dresu voljenog nam kluba. :napred-partizan:

Jos nesto i vise ne bi se oglasavao u vezi bruke koje je priredio ovaj buzdovan danas.
Setio sam se jedne recenice od drame "Divo meso" od makedonskog pisca Gorana Stefanovskog. Kaze otac svoim sinovima
-Da sam znao da cete ispasti ovakvi izdrkao bi vas u čašu

Ja neznam sta ti je otac mislio kad te pravio ovako blesavog, ali ako te sad gleda neznam jer pomislja da mu je bila bolja opcija da te istrese u čašu ili na primer u toaletno sanitarni cvor. Bruko od coveka.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Nek jede govna Ivica.

Nego, prosto sam oduševljen kakvog igrača smo doveli. Kao što napisah ranije on je jedno od najboljih pojačanja. Dolazi apsolutno spreman. Velika očekivanja. Uživajte u ovom malo starijem materijalu da vidite kakav je to igrač. A i prošle godine takodje zavidna statistika. Medjutim ovo iz Cvolea je jako lepo gledati. Obratite pažnju na kretnju, kontrolu i egzekuciju. On i Rikardo će da se ispišaju po kurvetini a i u ovoj lepoj LK grupi koju smo dobili.

 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Prvo, da poželim dobrodošlicu Menigu.

Kad sam vidio komentare nisam imao živaca da gledam duže od jednog minuta, probao ali dobro da sam prekinuo. Ilieva nisam nešto pretjerano cijenio ni kao igrača ali je ipak igrao za nas i dao neke bitne golove, dio je priče. Stoga ću se suzdržati ovaj put a imao bih mu svašta poručiti. Mene jedino zanima kako neko uspije da se toliko pokvari i zgadi svakom normalnom, ne navijaču, nego čovjeku. Jedna velika sramota.

I da, vidim ljudi su sastavili novu kombinaciju slova (VIV, VVI, VI).
Izbacio bih Vučelića iz kombinacije, prvo ne znam je li uopšte živ, drugo mator je i izgleda bačen u zapećak iako sigurno i dalje puni džepove na račun kluba.
Imamo dva frajera sa vrelog bg asfalta koji haraju po najeminentnijim noćnim klubovima i splavovima naše prestonice. U slobodno vreme dominantni su i na plažama Atlantika.
Stoga, sastavio bih novi duo – IV.
Kolege medicinski radnici već znaju, skraćenica za intravenski unos leka.
Mislim da jako simbolično stoji uz njihovu pojavu i karakter.

Slažem se. Operativno gledano, klub očito vode Vazura i Iliev. Uz pomoć par ljudi zaduženih za stvari koje one ne razumiju. A dug je spisak. Vučelić nema nikakvu operativnu ulogu, postavljen je kao ikebana i osigurač, ako onima gore iznad zatreba, da odluči, da zakoči, da sjebe....šta god treba, da drži pod kontrolom. A svakodnevnim poslovima se ne bavi.

A sve loše se spojilo u ovoj dvojici "omladinaca". I kurčevitost i nadmenost i neznanje i bezobrazluk. To pogotovo važi za naše bivše krilo. #Otatztrojedece je prešao igricu.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Iliev....ne treba trositi reci... :


Na 0:40 se namestio za pocetak konferencije, a na 1:05 se prepoznao u tekstu....

Kome sve nas klub daje platu....Strasno...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Не бих прогнозирао учинак да не урекнем али........у најбољим је годинама за фудбал, прошле сезоне стандардан, ове исто......брз, техничар, воли лопту, нема страх да проба било шта.....очекујем да покида уз Рикарда и Суму. Ту је и препорођени Маркец.......једва чекам да видим на делу ту четворку.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Ja ga nikad nisam gledao, deluje mi kao okej pojacanje cim ima fudbala u ozbiljnom klubu i ligi.
Nego meni na ovom zadnjem klipu bese upadljivo njegovo insistiranje na desnoj nozi, pa sam pustio jos nekih njegovih par klipova i bas deluje da momku leva noga sluzi samo za stajanje. Je li gledao neko neku kompletnu utakmicu ovog decka, zanima me koristi li uopste tu levu?

To u modernom fudbalu moze da bude ozbiljan problem, ako je bas izrazeno, a iskreno deluje mi da jeste.
Sad, sve zavisi od toga kakvu ulogu ima u timu, kakve mu zadatke daje trener, zavisi i od njegovih ostalih karakteristika.
U onoj sezoni kad smo uzeli titulu sa Markom imali smo napadaca sa istim problemom, ali je brat trpao kao lud i jos uvek mi je jedan od najdrazih (a misljenja sam da je i kvalitetom iznad mnogih koji su bili upadljiviji) napadaca u skorijoj istoriji FKP.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Никад се не зна са тим африканцима......Дијара није имао ништа већи реноме од тог Боадуа па....
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kako sad ovaj kad je iliev rekao da smo "prepunjeni na svim pozicijama igracima izuzetnog kvaliteta". Voleo bih da mu i ovaj mali i Stanoje zavuku karingere po sred komanskog grla potpisivanjem ugovora i da se ispostavi kao odlicno resenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top