Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Dobra stara Mileva, ponovo u nasem gradu.
Dobrodosao Sanicanine, ko si da si, nadam se da ces na vreme shvatiti gde si dosao i sta treba da radis.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Okej pojacanje.

Kada smo kod ciganceta Dragovica, generalno mi se u zadnje vreme vrzma po glavi zasto ne probamo po austrijskim i svajcarskim pa sto i ne nemackim ligama da potrazimo neku decu nasih gastarbajtera. Kapiram da je odavno doslo vreme da su cak i igraci nekih osrednjih klubova iz tih liga fudbalski pismeniji nego ta domaca pojacanja koja mi trazimo po ciganskim filijalama. Skoro sam citao na primer za Lucern, osvojio nedavno svajcarski kup, 3 Srbina u timu.

Naravno da ce takvi igraci pre da probaju da ostvare neki transfer u YB, Bazel, Salcburg, Rapid, Austriju, itd. nego da dodju u ovo blato. Mnogi mladi i perspektivni igraci su negde i za njihove saveze i reprezentacije vezane pa im takav transfer ne bi isao u ruku ali da tu ima materijala, ima sigurno.

Znam recimo za fudbalski savez Turske: prate te mladje pogone zapadnih klubova i probaju te igrace vec mlade da vezu za turski savez. Koliko sam shvatio, cak im i pomazu da predju u neki od turskih klubova i tamo nastave dalje... to je u sustini za savez i klub jedna win-win situacija. Ali ko nas sta pita.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Nama je dovođenje igrača, ne tako davno, zavisilo od toga koga izvučemo na žrebu (Medo, Fofana). Ja na primer ne znam da li je Iliev znao da Natho postoji pre nego što ga je Bambi servirao na tacni. Napraviti spisak svih aktivnih igrača koji su bili saigrači našem trenutnom sastavu u drugim klubovima zahteva nekoliko sati provedenih na internetu i ništa više. Takođe igrači koji su prošli naše mlađe kategorije igraju po celoj evropi, ne vidim zašto neko ne bi bio u kontaktu s njima ukoliko pomisle da u klubu ili ligi u kojoj su može biti neko interesantan nama.

Tim2122.jpg

Trenutno stanje po dostupnim informacijama, bez mladih igrača koji su trenirali sa prvim timom ali nisu zasad debitovali. Plavi su stranci, zeleni bonusi.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Izvinite ljudi ali ja za ovog nisam cuo?
Ako cemo se ovako pojacavati, bicemo 100% drugi.

Ovo nisu pojacanja za titulu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Momak je jedan od igrača iz naše lige za kojeg se može reći da je pojačanje. Ima odličan osećaj za start na loptu/uklizavanje, skočan je, solidne brzine i dobar u markaciji. Dovođen u vezu sa Sportingom iz Lisabona i Bešiktašem.
Svakako pojačanje u odnosu na ono što imamo, koliko sam razumeo još jedan centralni odbrambeni se očekuje, lično mi je žao što nismo videli Banjaka na većem uzorku utakmica i što će tek tako postati prošlost.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Са оваквом управом ни Свети Петар нам не би био од помоћи. Прво на трансфер листу ставити Илиева, Вазуру и Вучелу. Наравно, да претходно опросте дуговања за премије и плате, ако их уопште имају.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ako nisi čuo za Sanicanina, onda brate ne pratiš fudbal. Igrač jeste ozbiljan, sad kako ce se kod nas snaci i kako ce izgledati, ostaje da vidimo. Nije Bleki, ali jeste kvalietniji od svih nasih sadasnjih stopera. I to je prosto tako.
Vidim da je sa 26 imao top karijeru.
Rudar Prijedor-Borac BL-Mladost-Vojvodina.
Stvarno TOP pojacanje :D

Salu na stranu, moza i on jeste dobar za nas sada, ali mi smo nikakvi, pa i nije tesko biti bolji od Vujacica.

Moze da bude u konkurenciji, ali nam treba pravi igrac stranac.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Sanicanin je svaki put protiv nas pokidao,plus nije dzabe reprezentativac,cvrst je,tajming,skok,jos vremena i prostora za napredak,ako dodje ja sam zadovoljan ;)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
@Cuba_Libre
Došao i potpisao na 3 godine. Transfermarkt potvrdio prelazak.

Vujačić i on bi bili prva rešenja. Dobra stvar što Saničanin igra levom nogom. Cele sezone sam se nadao da dodju on i Arandjel Stojković (desni bek) jer su pre svega kvalitetni igrači. Imaćemo stabilnu stamenu odbranu.

Ovo je vrlo dobar tajming jer će se tokom priprema uigravati baš taj tandem. U svakom slučaju nam tu treba klupa. Da se ja pitam, na klupi bi mi bili i Ostojić i Purić. Dalje ne bi investirao u halfove.

edit:
@maidros preterujete svi za Vujačića, kao da drugi sport gledamo. I ti i @Matke22. Čovek nije Nesta ali daleko da je loš, šta više, od kad se ustalio daleko smo stabilniji pozadi. A počeo je da igra posle poraza u Nišu. Uz to imamo sad dva standardna reprezentativca na mestu štopera (BiH i MNE)
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Koliko sam mogao da skapiram, ovaj je Centralni levi... LCB sta nam je sa desnom stranom? Brat Kiflica? (kojeg gotivim naravno) alii u susretu sa npr Manosom Dimtirisem (Aris) ima ih prepisava..

Nama treba novi Savic ili Milenkovic, Pavlovic!!
Samo izrod iz skole cupa nas pozadi!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Saničanin je odličan igrač, odigrao je toliko mečeva na top nivou da nijedan naš sadašnji štoper nije ni blizu.Odlične partije pružao za BiH protiv jakih, baš jakih najjačih na svetu reprezentacija kao što je Belgija na primer ili Italija.
Odlično pojačanje, ja odavno pišem da treba da ga dovedemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top