Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Ozbiljan klub bi pokazao karakter u ovakvim slucajevima i ne bi dozvolio takvima da ponovo kroce na stadion. Ja se secam kako sam se lose osecao kada je otisao najveci talenat kako su ga cenili ljudi iz Partizana. I to bez dinara obestecenja, kompenzaciju ne racunam. Secam se i da je pisalo da ga je tata odveo. Pa neka mu tata nadje klub ponovo a za nas neka igraju deca koja znaju da cene klub pa neka su i slabijeg kvaliteta.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
Samo ću reći da su (PO MENI) , ako gledamo povratnike, partije D.Pantića za 2 klase iznad Tošićevih, Jojićevih, L. Markovićevih (sezona kad se prezimelo,prva polusezona pod Batom itd). Voleo bih da njegov dolazak znači rastanak sa barem jednim od gorepomenute dvojice. Ne verujem da će zauzimati poziciju Nathu/Sumi, više očekujem da će se rotirati sa Jovićem ili na zadnjem veznom.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kako ce nas odvaliti tamo neki Ki Klaksvik, Runavik, Hafnarfjordur, Stjarnar ili Dunajska Streda u drugom kolu.

Miljkovic, Jojic, Lazar, Pantic, Vujacic to nisu i ne smeju biti igraci za prvih 11!

Sta radite od Partizana picka vam materina? Da li ste bre normalni vise. Svi ovi gore navedeni trenutno su za klupu, ni blizu startnih 11 nisu.

Da li ste bre culi za imena poput Dugalica, Serdara, Rosica, Miladinovica, Djordjevica, Boranijasevica, Randjelovica? Koga da menja Daca Pantic?

Imas Natka u timu, dakle potrebna su ti dva trkaca pored njega u vezi, jednog imas, fali ti drugi dakle. Kakav bre Daca Pantic. Svaka cast Scekicu ali on je igrac zadatka, potreban nam je mobilniji igrac u sredini da igra sa Zdjelarom.
Ko je Djordjevic onaj iz Nisa što je igrao kod cigana iz NS ove sezone?
Ili mislis na Luku, njega nema sanse da dovedu, verovatno nisu ni pomisljali
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Samo ću reći da su (PO MENI) , ako gledamo povratnike, partije D.Pantića za 2 klase iznad Tošićevih, Jojićevih, L. Markovićevih (sezona kad se prezimelo,prva polusezona pod Batom itd). Voleo bih da njegov dolazak znači rastanak sa barem jednim od gorepomenute dvojice. Ne verujem da će zauzimati poziciju Nathu/Sumi, više očekujem da će se rotirati sa Jovićem ili na zadnjem veznom.
Kod Stanojevica su svi povratnici nezamenjivi. Slobodno možemo da računamo da je Pantic prva opcija, ima da lupa do iznemoglosti, kao i mučeni Jojic, Markovic, Miljković...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Stanojević je trebao da bude bivši posle poraza u kupu. Saničanin može da bude dobra opcija, ali mu treba još jedan na štoperu. Nisam oduševljen Pantićem, ali mislim da može da bude bolji povratnik od Markovića, Jojića, Brežančića, Obradovića i Miljkovića. Za razliku od ovih nabrojanih,on i ima neke energije u sebi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Ovo ni u najgorim košmarima nisam mogao da zamislim.
Ja sam na to prvo pomislio kad sam video naslov.

Nikad nismo bili blizi da sastavimo tim od fudbalera koji mozda i ne bi peglao dobar fudbal ali garantujem da bi bio zanimljiv za gledanje.

Vladimir "silujte me ako izgubimo" Stojkovic na golu. Imamo.
Posto Urosevic ne ispunjava uslov povratnika, tu su Rajko i Obradovic. Povratnici, ne mogu da igraju nigde sem u Partizanu, od kvaliteta imaju po dve delimicno zdrave noge.
Desno Miljkon zacementiran, sad ce nam Perisa nazad sa pozajmice, ali sto ne razmisliti i o Aksentijevicu?
Stoperi su vec problem, Vujacic ne moze u tu grupu jer je bar u glavi dobar, a i nije povratnik, samo je Rajov pulen. Vitas nam ode, a dobro bi se uklopio. Voja Stankovic moze nazad. Mozda juriti stranca tipa Fabricio ili Marqes. Prvi se uklapa jer je lud, drugi jer je delimicno zdrav.
Na sredini smo popunjeni, brat Lola oseca klub, a sedi na klupi. Zadnji vezni pokriven.
Danilo Pantic - dovescemo.
Jojara brat moze lagano u sredinu jer nije realno da Babinja vratimo iz penzije, njemu Milija ima dovoljno da ne mora da ga uvaljuje do besvesti.
Levo naravno Markec.
Desno ne znam, neki Marko Jankovic bi mogao da legne.
Napred Bajebek ispunjava dosta uslova ali Ivica bi cisto zbog karme i atmosfere u ekipi mogao da razmisli o Bratku. Bivsi igrac Sitija, sta vise traziti.

Steta je da propustimo priliku da se zajebavamo kvalitetno, kad se vec ionako zajebavamo.
Nikad blizi nismo bili, jedinstvena istorijska sansa.

Lakse bih podneo to nego "moze Daca da bude korisan" raspravu, a decko teska dileja i na terenu i van terena.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Da li ste bre culi za imena poput Dugalica, Serdara, Rosica, Miladinovica, Djordjevica, Boranijasevica, Randjelovica? Koga da menja Daca Pantic?...

Ti si se sa pisanjem popeo na vrh, mislim sa muda (da me bole šta pišeš) do glavića (da si mi na vrh kurca).

Jebalo te skautiranje seljaka iz seljačkog poimanja fudbala, a naročito ne obaziranje na realnost (koja je takva da smo drugorazredni sns-ovski klub).

Prestani, jebo te Suma, da te jebo.

Isti Partizan_Style, jebo mater
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Narode Grobarski čim je njima prva opcija za špica bio Rikardo vi morate postati svesni ako već niste da naš sportski sektor u FKP ne postoji. Svaki prelazni rok oni jure iste igrače i priča se vrti oko par njih. Mi smo svedeni na ono šta nam menaĐeri ponude.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Da Partizan ozivi nama stvarno trebaju tri bombe koje ce biti vodeci igraci i pored kojih ce i momci pored njih postati bolji nego sto jesu.
1998: Ivic, Ilic, Tomic Dj., Kezman
2007: Moreira, Juca, Diara
2017: Leo, Djurdja, Tavamba
2019: Asano, Suma, Nathko, Sadik.

U vezi ili spicu mora biti klasa koja pravi razliku, ostatak tima je popuna.

Posle pizdarije sa Asanom samo bas neobavesten strani menadzer ce dovesti svog klijenta kod nas.. Ostaje Liam sports ili kako vec, a od njih nista dobro nikad bilo, niti ce biti..

Nisam optimista iskreno, a nasa deca koja "osecaju" klub su to najmanje pokazala, kad je trebalo u derbiju.. Od toliko nase dece, Izraelac jedini hoce da se pobije sa ciganskim provokatorskim smecem. Da mogu prvo bi upito to naseg trenera, da mi podrobno objasni tu "osecajnost"..posto izgleda glup sam bas, ne razumem.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ti si se sa pisanjem popeo na vrh, mislim sa muda (da me bole šta pišeš) do glavića (da si mi na vrh kurca).

Jebalo te skautiranje seljaka iz seljačkog poimanja fudbala, a naročito ne obaziranje na realnost (koja je takva da smo drugorazredni sns-ovski klub).

Prestani, jebo te Suma, da te jebo.

Isti Partizan_Style, jebo mater
Pa sta citas onda? Imas ignore.

Svi ovi navedeni igraci, vecinom stoperi, su izmislili stopersku poziciju za bilo kog naseg stopera u prethodnih 5 godina, ne racunajuci Blekija i Pavlovica. Svi ovi igraci poseduju fizikalije za danasnji fudbal, sto je za nase misaone imenica.

Seljacki igraci koji igraju u ruskim, spanskim i portugalskim prvenstvima, sta su ovi nasi onda? :D Retoricko pitanje.

@nasa stvar da, na Djordjevica iz Lokomotive sam mislio.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Ja sam uz svoj onaj bijes koji sam osjećao poslije ovakve sezone i pičkastim partija protiv cigana, ipak odlučio da dam sebi jednu priliku da vidim koliko je Stanojević ozbiljan u namjerama i koliko dobro misli Partizanu birajući igrače...

Ako potpiše ovog debila što nije ni osjetio travu na Stemford Bridzu, koji je u najboljim fudbalskim godinama sporiji od Jojića i trunčicu agilniji, ja sam spreman odmah od starta da mislim kako su svi oni udruženi u namjeri da se nama koji klub istinski/bezrezrevno volimo, ismijavaju.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Fali Trobok na spisku iz '98
Uz veliko postovanje za Gorana, al on je bio ta popuna, ne igrac razlike. Korektan, i dobar uz talentovanije uz sebe. Nama trebaju igraci razlike. Kad ne ide u surdulici da smisle gol, da ga smisljaju u nizu.. Da su sportski gladni i ambiciozni, da rade na sebi, i na treningu i na mecu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Nadam se da je ovo nagadjanje. Ne treba nam nikakav Pantic ne zelim da ga vidim u dresu Partizana. Dosta vise sa ovim sranjima. Pantic je igrac za Teleoptik, a nisam siguran da bi i tamo bio pojacanje. Uz duzni postovanje za sve momke koji igraju za Teleoptik.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Pa sta citas onda? Imas ignore...

Ignore ne radi kad neko sere non-stop i drugi ga citiraju.
Ispada da se šibaju u venu na šta izađu upisi.
...Seljacki igraci koji igraju u ruskim, spanskim i portugalskim prvenstvima...

Naravno, ili da nabrajam seljačke igrače koji igraju u engleskom, italijanskom i raznim drugim prvenstvima?

I nemoj da stavljaš taj debilni smajli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top