Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Klub koji u odbrani od 5 igraca ima 3 kiksare , klub koji na sredini terena od 5 igraca ima 3 igraca koji su fizicki na nivou veterana, nije nista drugo nego poluprofesionalna ekipa.

Mene interesuje sta je Stanojevicu u glavi kad misli da moze sa Stojkovicem, Miljkovicem, Vujacicem, Jojicem, Markovicem napraviti neki rezultat.

Jedini igrac koji ima luksuz da drugi trce za njega je Natko.

Mogu ova 2 ofanzivca biti troglave adzaje, masine ali sa ovih 5 rekreativaca to ce biti jedna lepa ikebana od ekipe.

Velika sramota je sto ovih 5 igraca imaju mesto u prvih 11. Necu da gresim dusu, Miljko i Vujaca daju sve od sebe al to nije dovoljno za mesto startera, nemaju jednostavno kvalitet potreban.

Da je ovo normalan klub, na profi nivou, jos na kraju sezone bismo se rastali od rekreativaca i poluigraca. Stanoja bih smenio momentalno danas ako ne planira skloniti navedene igrace ali posto ovo nije profi klub...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kosturi iz doba Djure. Inače u novom ugovoru nisu mogli da promene/pregovaraju tu klauzulu…

Ja ne znam kad se već ne pojavljuju na prozivci šta zapravo rade? Džepni klikeri i koga ćemo sledećeg da utopimo
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Pisali smo već o Slobodanu Stanojloviću...i o tome kako ide u Metalac (kod Žarka Lazetića)...ali...u medijima se pojavila vest da se ipak odlučio za TSC - posle poziva Mladena Krstajića...nisam doduše video i da li je potpisao za njih?

A pre izvesnog vremena sam vas pitao može li neko uopšte da nabroji KOLIKO Partizan ima fudbalera sa potpisanim profi ugovorom?
Potražio sam malo na Transfermarktu (i ,,okolo,) pa ako im je verovati...hajde da vidimo s čim i s kim mi uopšte raspolažemo, pre nego što nekoga ,,oturimo,, a nekog drugog ,,doturimo,,...

Priznajem da nisam ,,ekspert,, za ,,činjenično,, stanje brojnosti naših fudbalera...ali smeo bih da se kladim da ni Aleksandar Stanojević, ivica Iliev, i Ivica Kralj, ne bi, svaki pojedinačno, umeli da navedu SVE fudbalere Partizana!
Pa i kad bi se sva trojica ,,skupili,, na jednom mestu...opet bi im neki ,,pojedinac,, možda ,,promakao ispod radara,,...

I kao i svake godine i sezone...mi imamo ogroman broj igrača na koje trošimo neki novac...a ja kao i uvek kažem (,,figurativno,,)...bolje platiti jednog dobrog igrača 10 miliona evra, neko po 1 milion svakom od desetorice loših...(jer lošeg možeš da nađeš i za manje pare), al' 'ajde...
Transfermarkt kaže da su tu:

Popović
Stevanović
Stojković
Gočmanac

Lepi Sveta (još uvek ili je već otišao u Atinu?)
Vujačić
Banjak
Ostojić
Purić
Urošević
Obradović
Brežančić
Živković
Miljković

Zdjelar
Šćekić
Smiljanić
Natho
Jojić
Suma
Pavlović

Vlahović
Fića Mercedes (valjda otišao na ,,Ostrvo,,)
Jović
Stojković
Petković
Marković
Lutovac
Lakčević
Čolić
Terzić
Holendar
Željko Bebek
Baždar
Štulić
Milovanović


U Partizan su se vratili i neki momci sa pozajmica:

Pešukić
Cucin
Matić
Arambašić
Gigić


Ali...da li Partizan još negde (osim u Teleoptiku) ima neke fudbalere koje nije vratio sa pozajmice?
Što se Teleoptika tiče (opet prema Transfermarktu) tamo su - sa Partizanovim ugovorom ,,u džepu,, ali i još uvek na ,,pozajmici,,:

Slavković
Obradović
Subotić
Ćorković
Radmanovac
Momčilović
Knežević
Đurković
Blagojević
Stakić
Nikolić


U kakvom je ,,statusu,, onaj Lalatović...teško je reći...ali, sve u svemu, ako od ove cifre nabrojanih ,,oduzmemo,, Svetu i Fiću...dolazimo do pozamašne brojke od 50 fudbalera...i plus Lalatović...ako je još uvek tu...

Međutim...da li mi od svih njih imamo baš neku ,,stamenu,, ,,jedanaestorku,, ili ne...to znate i sami...
Svake godine se dovode fudbaleri koji se neće naigrati, i potpisuju se ugovori sa ,,decom,, da nam ne odu negde bez obeštećenja...
Svaki novi trener dovede neke ,,svoje,, koje njegov ,,naslednik,, posle ,,rasteruje,,...

Sad čekamo da li će doći i Dača Pantić, ili su od toga odustali čitajući naše komentare...i plus čekamo one Ivicine ,,Aždaje,,...
I čekamo da vidimo koga će Stanojević da ,,precrta,, i šta će Partizan posle s njim?

Sutra i Teleoptik igra tu svoju ,,sudbonosnu,, utakmicu za ulazak u PLS...a možda čak pomalo i od ishoda te utakmice može da zavisi da li će se neki fudbaler Partizana ,,uputiti,, u nekom smeru...
Ja mislim da bi trebalo o tome misliti i više nego ,,pomalo,, ali...otom-potom...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Тај потез са Јовићем показује да управа мисли на будућност клуба. Враћање Пантића је само мали увод у склапање најскупљег тима у нашој историји. Још само да дођу аждаје и бићемо трећи фаворит за освајање ЛК, а други фаворит у лиги-лонгу и то само зато што нас кочи правило о бонусима. Изградња интерната је при крају, та инвестиција нас је много исцрпела као и постављање капија али сад се враћамо у живот и спремамо бум-трас на домаћој и европској сцени. Станојевић и Илиев крећу у озбиљне завршне радове око реконструкције тима и кад се направи екипа по укусу тог двојца и кад ухватимо ритам биће то најјача прича у последњих 30 година. Наредна сезона биће још успешнија од претходне.......у то нема никакве сумње, требамо веровати истим оним људима који годинама праве запажене резултате. .
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Mladi Stanojlović je svestan da prelazak u klub višeg ranga (TSC) zahteva više rada i truda, ali želi postizanje dobrih rezultata i što više golova...

www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/114354/tsc-poceo-pripreme-stanojlovic-novo-pojacanje

Mladi Jović obećava da će uz podršku prijatelja, porodice i kluba, tek dati doprinos rezultatima Partizana. O ovome je sanjao i želi da njegovo ime ostane upamćeno uz velike igrače...

A mladi Vazura želi da ga proda za 10 miliona evra, kao što je već prodao naše ,,klince,, u Fjorentinu, Monako i Mančester siti - i siguran je da će i Jović ,,nastaviti tim putem,,...

Toliko o sportskim (ili bolje da kažemo novčanim?) ambicijama čelnika našeg kluba...


S druge strane, mediji najavljuju povratak mladog Pantića u naš tim, koji će se tako pridružiti ,,crno-belim ikonama,, koje su ,,u tri mandata,, igrale u Partizanu...
Triput je triput, nema šta, ali nismo baš ni mi ,,sisali vesla,, pa da ne pamtimo kako su sve te ,,ikone,, igrale u svim tim mandatima...
Imam utisak da Žurnal sve to gleda kroz neke ,,ružičaste naočare,,...
A neće biti da je sve baš bilo tako ,,ružičasto,, kako oni hoće da nam to predstave!

www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/114166/danilo-pantic-napada-sasu-ilica-i-zvonimira-vukica

I Pantić se vraća, to ne znam koliko je dobro.

Nekom možda i bude dobro, ali Partizanu - čisto sumnjam.
Bar da su mi i ,,ikonu,, Babovića ,,aktivirali,, u istom ,,paketu,, pa da ,,umjetnički dojam,, bude kompletan...a ovako... :confused-smiley-013:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kaže Joksić u podkastu sa Brašancom i Pavlovićem, da su 4 pozicije zacementirane u prvih 11. Miljković, Obradović, Zdjelar ako ne dobije ponudu i Holender.

Neverovatno mi je da oni stvarno misle ući u sezonu sa Miljkom.

Sa ovim igračima i ovakvom ligom, oktobar mesec minus 10 lagano. I mi se onda ovde nerviramo, iz sezone u sezonu imamo ikebanu od ekipe.

Neće mi biti žao ako budemo ispali u 2. ili 3. kolu zbog vedeta.

Cigani ovo sudije ono, pa jebemu mater hoćemo li jednom napraviti ekipu od fudbalera? Uvek neki alibi koji je ok ako imaš ekipu, kad imaš ekipu od 4 igrača koji valjaju, a 7 ne, onda je greška u tebi što si pustio ekipu među hijene (savez) koje će ih rastrgati.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
154
Reaction score
198
Локација
Beograd
Predhodni igrač nije štoper,startovao je kao štoper,posle kiksa na brdu Uroševivić?
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Miljkovic, Obradovic, Urosevic.....Svaka cast njima, ali to nisu igraci za Partizan. I ne treba praviti razliku Urosevic vs Obradovic. Jednostavno je, treba nam i lijevi i desni bek.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top