Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
*Ova ekipa ne zaslužuje 500 ljudi na stadionu.

Tako je, ali ovaj klub zaslužuje pun stadion. Plakao sam zbog njega, radovao sam se kad je bilo lepo, naučio suštinu viteštva i estetike u sportu. Na neki način on je i porodično nasleđe.
Okupiran je, nema mu pomoći. Ostali smo samo mi. Vidimo se na stadionu. Jebeš rezultat, vučiću pederu!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Čekaj, ko smo mi da kažemo šta njemu fali i koliko je to igrača? Čovek je izjavio da mu fali još jedan gore i da će samo na deficitarnim pozicijama. Time, baš kao i Savo prošle godine (uz izjavu ne treba mi više niko) amnestirao upravu od dalje odgovornosti.

Mi i dalje ne znamo dal se radi na tom jednom famoznom igraču ili ne. To je sad manje važno jer je Stanojević rekao da ima tim. Ja mu verujem. Ok, jmaš tim, mi nismo Čukarički, napadaš titulu. Nema izgovora.

Nećeš da daš 200din, ok. Tu opet dolazimo u onu zamku, daću kad dolazi Man U, Real, Arsenal, itd ali kad smo u buli neću da idem. Zbog toga smo tu gde jesmo. Zapitaj se, da li bi isto bilo da iz kola u kolo dodje 15-20k ljudi i urla ka zapadu? Da li bi gmazura i ostala govna mogla isto? Mogla bi kurac moj, odmah da ti kažem.

Ja idem, i na mesecu da igra.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tako je, ali ovaj klub zaslužuje pun stadion. Plakao sam zbog njega, radovao sam se kad je bilo lepo, naučio suštinu viteštva i estetike u sportu. Na neki način on je i porodično nasleđe.
Okupiran je, nema mu pomoći. Ostali smo samo mi. Vidimo se na stadionu. Jebeš rezultat, vučiću pederu!
Vidimo se isto kao i u Baticinoj sezoni kad nas je bilo jedva hiljadu na stadionu, kad nas je na finalu kupa u rupi jedva bilo takođe 1000. Jel se tako vidimo? Znamo se Panjkoviću, što bi rekao Šojić... Nemojte mi tu priču o punom stadionu, ljude ne zanimaju luzeri i amateri, ljude moraš privući dobrom ekipom.

Godinama unazad imamo tim nedostojan dresa kluba. Neću da gledam razvojno-menadžersku ekipu, neću da gledam ekipu rekreativaca i naše dece.
Hoću da vidim strance koji prave razliku, hoću da vidim domaće igrače koji prave razliku, hoću da vidim jebene mamojebe i profesionalce, legionare. Hoću da vidim trenere koji će braniti svoj interes, a ne da posle ostavke hvale upravu (Savo) ili da mi sadašnji trener priča istu priču kao i bivši trener da je zadovoljan ekipom. Kojom bre ekipom? I ti i ta ekipa da se onda nosite iz kluba, ako ste vi zadovoljni, mi navijači nismo. @Direktor_Grobar pa nismo slepi, vidimo da ova ekipa ne valja. Cigani će uzeti duplu krunu, ako ekipa ostane na ovom nivou.

Cigani od prošle sezone imaju jači tim od nas i umesto da pokušaš pojačati se i približiti im se, ti pričaš priču kako si zadovoljjan i kako nam fali jedan stranac. A menadžerski igrači i rekreativci poput Vujačića, Miljkovića, Jojića i Lazara Markovića će raditi šta na tom derbiju? Hoće li Vujačić opet kod izgledne šanse cigana padati na dupe, hoće li davati poprečne lopte, hoće li uspeti izneti loptu pod presingom? Hoće li Jojić dobiti jedan duel na derbiju, hoće li napraviti nešto za ekipu? Hoće li Lazar Marković dati gol, asistenciju, probiti nekog po krilu? Hoće li Miljkovića pretrčavati opet krilo kao da je veteran? Hoće li opet Miljko spavati po desnoj strani i gušiti nam akcije? I još 100 pitanja i podpitanja mogu postaviti i za ove i za neke druge igrače.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sve ce biti kako si opisao.
Mislim da je Jojic najgori prvoligaski fudbaler. Ne, ne, nemam nista lično protiv njega, ovo je realnost. On je prosto na amaterskom nivou, stravično je kako on uzasno izgleda sa loptom, u duelu.
FK Partizan je skockan po mjeri državnog vrha. I mogu reći da sam nekako i zadovoljan sto nas cigani nisu propisno istamburali sa 4 i vise gola razlike u derbijima poslednjih 3-4 godine, s obzirom u kakvim smo sastavima izlazili, a u kakvim su oni. To bih pripisao njihovom kompleksu.
Želim da prespavam ovu sezonu, ako je to moguće, jer već vidim kako u septembru jedva čekam maj i kraj sezone.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Napisao sam nešto najpribližnije Marku Nikoliću za domaću ligu. To znači da zna pobeđivati u serijama, da je dobar taktičar i motivator, onaj derbi u rupi da je ušla Holenderova prečka, druga pesma bi se pevala. Uništili smo ih to poluvreme, u jednom trenutku 67% poseda smo imali, 7 šuteva, oni 3-4. Tata-mata je za ovaj mulj od lige, e sad što se pojedincima svaka reč mora objašnjavati je nešto drugo. I zato mi je krivo što ne traži pojačanja, brzo će dobiti pedalu sa ovim igračima. On bi sa bar ta 4 pojačanja ozbiljan takmac bio ciganima.

@kontraAV naravno da će biti tako, nemaš kvaliteta, to smo pojedinci i ja pisali i na početku prošle sezone. Cigani uzimaju lagano duplu krunu.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Tema je prelazni rok i dešavanja u istom. Postoje teme za upravu, za bivše igrače i trenere, za nostalgiju.

@Matke22 Tvoj stav je jasan i onima koji ne ulaze redovno na forum i nema potrebe da ga ponavljaš na svakoj stranici. Nismo stigli ni do prve zvanične utakmice ti si već naštancovao 70ak poruka na fudbalskim temama. Ima opcija potpisa pa ono što misliš da mora da bude rečeno svaki put stavi u potpis pa će se videti ispod svake tvoje poruke. Nema potrebe da se teme ni guše ni privatizuju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja bar pišem fudbalski, dok neki na fk temama pišu stvari koje veze nemaju sa fudbalom, tj nikad ne pišu ništa što ima veze sa fudbalom ali učestvuju u temi. Nisam video da si njih opomenuo ali evo usvajam molbu.
Takođe nisam video da si opomenuo ili kažnjavao one koji uzastopno postavljaju poruke na fk temama, a nije da im se desilo jednom.
Ako ćemo igrati po pravilima, neka ta pravila važe za sve onda, nemam ništa protiv. Prvi sam da se poštuje red Foruma.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Ali opet gubite energiju i pišete u prazno i ti i svi ostali. Krivac za ovakvo stanje u igračkom kadru nije trener nego oni koji rukovode klubom i između ostalog oni koji su postavili tog trenera.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Prvi put da ne moramo strahovati od odlazaka.
Jedini koji necemu vrijede su mali Jovic koji ce otici u sledecih 365 dana, tako da mi isto dodje otisao danas ili na ljeto sledece godine.
I drugi je Zdjelar koji je trenutno nas najkvalitetniji igrac, i njegovim odlaskom bi (za nepovjerovati da je moguce) bili jos gori nego sto smo trenutno.
Ovo ostalo sa masnicama lagano.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.449
Па све је темпирано таман како треба и кад треба.........уводи се видео технологија након тоталног срозавања тима..... Још 2017 смо тражили видео технологију али је било потребно довести клуб до ове тачке да би се то увело.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Radio Mileva na aparatima, upravina majka jebe se satima!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Статус
Затворена за писање одговора.
Top