Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Raznih glava je tu dolazilo na probu, bio je i onaj englez iz beton lige, koji je takodje dao gol, pa Nikon El Maestro :D ...

Tog Kamela Zaema je neko istripovao da je Beograd nesiguran grad, pa valjda nigdje nije smio da izlazi. :D
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
E nije ni Zaim ni Zabia(taj Gadafijev je jako dobar mogao da bude,nego luda glava),nego neki lik koji bukvalno i izgledao kao Ronaldinjo,sa onom trakom oko glave,iz neke arapske zemlje dosao na probu. Jbg,ne secam se ni imena ni iz koje zemlje je dosao,ali nije bio los :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Al je zato sigurno bio loš onaj što je posle igr'o za reprezentaciju Brazila... :icon-rolleyes:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Zabija i čuveni promašaj protiv Tromsoa u Bg sa 2m na prazan gol dok jurimo rezultat :D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Meni je Zabija delovao kao pogodak, samo čudan je mentalitet tih igrača sa severa Afrike.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Kad vec neko pomenu engleza
Jel smo imali nekoga?
Jel uopste realno dovesti nekoga iz ch ili pl stoper ili sl
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
André Santos bio 2006. Posle stigao do Arsenala. Mada bio posle i Jonathan iz Intera, trenirao sa nama, ali često su tu menadžerski ustupci, da igrac održava formu, a da se čeka transfer na drugom mestu.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Englez Hari Agombar, 20 godisnjak iz Grejs Atletika u prolece 2012. je bio na probi kod dede Avrama. :D
Nedavno sam citao da je davno batalio fudbal, al se dobro ozenio, u rodbinu Lineker, (zet od Gerijevog brata) i ide mu odlicno na poslovnom planu
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Generalno Stanoje je samo jednu gresku napravio sto se proba tice, a to je Stefan Mitrovic stoper poznatiji kao skidac drona.

Ona dva momka iz Boke nista nisu napravila u karijeri, tako da je suludo pricati da je to greska. Manga je jedini prosao probu, ali na kraju ni on nije bio greska, mislim da smo tu cak i zaradili.

Menig deluje kao pojacanje. Malo mi je zao Dace Pantica sad, verujem da ce Menig imati prednost, a i Jovic je u dobroj formi. Ne bi bilo lose pokusati da Pantic predje u sredinu da konkurise za Jojicevu pozicuju. Mislim da je u mladjim kategorijama to i igrao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Можда је тражио да му плаћају да игра....или није имао правог менаџера. Као што каже менаџер Пеналда "Кад имаш доброг менаџера евритинг из посибл мај френд".
Сећам се тог левог бека Интера који је дошао на пробу.....могао је да игра и задњег везног где смо били баш танки те сезоне. На крају сам био убеђен да смо испали од БАТЕ-а само зато што њега нисмо потписали.
 
Последња измена:

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Zonatan iz Intera 2015., navodno samo da trenira s nama i odrzava formu.Vratio se potom u Brazil i igrao za Fluminense.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Naravno da smo ispali od Belorusa jer nam je falio defanzivni vezni.
Ne samo da smo bili tanki, nego je Jevtovic bio masina za kartone, pa je fasovao crveni u prvoj.
Iako je samo trenirao sa nama pominjao se kao moguce pojacanje, cak je bilo informacija da ce potpisati ako izborimo grupnu fazu.

Cudi me da niko ne pominje Bakajoka iz Slovana :D
"Proba" je bila utakmica sa ciganima i nastala je opsta histerija da se brat dovede u klub. Ceo prelazni rok nije moglo da se zivi od Bakajokovih svedoka koji su molili Djuru da ga dovede.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top