Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Najjace kad probu nije prošao onaj brazilac, lijevi bek. Na kraju igrao u Arsenalu, zaboravio sam mu ime. Top igrac ispao kasnije.
Ko je taj sunce ti poljubim.
Jedine igrače za koje se ja sećam da su igrali posle Partizana u Arsenalu ove dekade su
Vakulko i Ožegović.
Što se tiče brazilaca vrh je onaj Anderson...
Generalno ceo prelazni rok sa Krstajićem je bio smehotres.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ko je taj sunce ti poljubim.
Jedine igrače za koje se ja sećam da su igrali posle Partizana u Arsenalu ove dekade su
Vakulko i Ožegović.
Što se tiče brazilaca vrh je onaj Anderson...
Generalno ceo prelazni rok sa Krstajićem je bio smehotres.

Kada je dosao na probu, utisci su bili povoljni. Ipak, Bjekovic je rekao da nije nista bolji od Lomica i nisu odlucili da ga uzmu.
Obzirom da je na probu stigao iz ozbiljnog brazilskog tima, sigurno nije bio ni jeftin.
Lomic je zaista bio potencijal da takodje stigne do vrhunskih klubova.
Da je Brazilac ostao kod nas, pitanje je da li bi napravio takvu karijeru.
Kada smo uzimali Lomica, lomili smo se izmedju njega i Kolarova. Koliko se Bjekovic lomio, potpisao je Lomica koji je vec bio na putu za Rumuniju na potpis sa Temisvarom.
Kolarov je tada bio u Cuki, onda je posle Ofke otisao u Lacio i napravio karijeru, Dos Santos kasnije preko Fenera do Arsenala.
A Lomic je imao i tu nesrecu da su Bjekovic i Zec vec osakatili Partizan, pa on nije napravio dobar transfer.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Englez Hari Agombar, 20 godisnjak iz Grejs Atletika u prolece 2012. je bio na probi kod dede Avrama. :D
Nedavno sam citao da je davno batalio fudbal, al se dobro ozenio, u rodbinu Lineker, (zet od Gerijevog brata) i ide mu odlicno na poslovnom planu

Eto što ti je život...a mogao je da napravi karijeru u Partizanu...
Na probi se vrlo dobro pokazao, i Deda Avram bi ga i uzeo, ali Partizan je bio u fazonu, ma šta će nam Englez iz niže lige...još ako dosta trči, ne uklapa se...

Nešto razmišljam...
I sad bi nam dobro došao neko ko dobro trči da popuni krater u sredini...

Ivica me je ,,ispoštovao,, i doveo štopera, doduše to je naš stari Ćela koji verovatno nije u boljoj formi od štopera koje već imamo...
A doveo je i špica...ili krilo...ili ofanzivca Holanđanina (dakle tri u jednom, polivalentan, što bi se reklo)...

Ali tog što trči po krateru - nije.

Matke je tražio još i (novog) beka, nije ga dobio, ali...smanjite mu kaznu bar za koji dan...
A ti Matke, kad se vratiš, budi uvređen neko vreme pa smanji i skrati postove...za svaki slučaj...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Kod Stanoja niko nije prosao probu po mom sjecanju. Ima li jos neko da pamti onu dvojicu iz Boke Juniors u prvom mandatu sto su bili na probi. Jedan je bio centarfor, 17 godina, dobar napadac, pravoliniski isao prema golu, bez petljanja. Drugi bio bek mogao da igra i vezu po strani. Vraceni su kuci sa punom opremom FK Partizan.
Manga?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Najbolji utisak na mene od igraca nasa sva tri protivnika u kvalifikacijama je ostavio Andras Schafer iz DAC.
Nadao sam se da bio mogao doci, medjutim ocito on kosta.
Elem, da ne mogu da pisem na temi Uprava, prosto nisu vredni posete, ali ja bih najvise voleo da mi upravu nemamo.
Da je uprava Ivan Tomic + administracija.
Kakav bi to bio blagoslov za Partizan.
Bilo kako bilo, prelazni rok je dobar. Nadam se da se nece nista menjati.
Ne treba nam niko vise. Kazu da je od malog rostera gori jedino preglomazni.
Ne treba zaboraviti da mi kao klub imamo obavezu da igramo i sa mladim igracima.
Stanoje sada ima sa cim da radi.
Nadam se uskoro i sistemu sa 3 igraca pozadi, povremeno.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
A onaj Ngambi sto je igrao stopera, isto u vreme Zaima.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Zubya čini mi se da sam video ovih dana da igra za Libiju i dalje.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Zbog čega Vardy nije došao kod nas, jel Djura nešto bio protiv, ili kakva je priča išla?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Је л' ово тема о прелазном року или о бившим "појачањима"? Већ три стране све постови о томе.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo je samo "pokazna vezba" kako ce se pisati sledecih godina na ovoj temi u slucaju da ova bagra ne ode. Umesto o pojacanjima pisacemo ovako o bivsim "pojacanjima". Salim se a i ne salim :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top